Skocz do zawartości

Ferguson HF8900HD USB (PVR Ready)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z innego forum

 

Dzisiaj dostałem maila z Fergusona z informacją iż cena brutto będzie wynosiła 1199zł i co ciekawe, że będzie miał USB z tył i z przodu!

 

Dzisiaj dowiedziałem się jeszcze, że tuner będzie współpracował z dyskami z tylko z jedną partycją FAT32 i pliki powyżej 4GB będzie dzielił na większą ilość plików i potem odtwarzał je i pokazywał w menu jako całość... i że mają być dostępne u dystrybutorów już w przyszłym tygodniu !!

 

Dlaczego "zwykłe" tunery kosztują tyle samo co te na Linuksie? Przecież te drugie maja o wiele większe możliwości i chyba mają mocniejsze procesory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena brutto - 1199 zł - byłoby fajnie(pewnie w sklepach za kilka miesięcy będzie można go kupić za tysiaka)

Ta cena nie jest wcale taka fajna. Bardziej opłaca się w zbliżonej cenie kupić Kathrein 910. Jeśli chcemy nagrywać na dysk to do Fergusona musimy dokupić jeszcze kieszeń. W zbliżonej cenie (dysk+kieszeń USB) możemy dokupić dysk do Kathrein i to dysk 2,5", który można upchnąć w środku. Nie będą się plątały kabelki.

Z tego co czytam to na początku grudnia wyjdzie dopracowany image do K910.

Ferguson ma jakąś przewagę na tunerami Linuksowymi? Chyba tyko przełączanie kanałów może być szybsze, z funkcjonalnością zdecydowanie przegrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mimo wszystko osobom mniej zaawansowanym polecam jednak Ferdka.

Mam w tej chwili Kathreina i Ferdka i np. Kati nie ma możliwości sterowania obrotnicami i nie wiadomo czy w nowym sofcie się to zmieni, a ferdek bez problemu obsługuje obrotnice.

Czy do Ferdka czy do Kathreina i tak trzeba dokupywać dysk a z tym wkładaniem do środka to bym był ostrożny bo i bez dysku Kati się dość mocno grzeje i rzeby podłączyć wewnątrz dysk to trzeba ingerować w hardware a wtedy wiadomo po gwarancji.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanałów HD to trudno mi się wypowiadać ponieważ nie mam jeszcze telewizora HD.

SD jest porównywalne no może z lekkim wskazaniem na Ferdka ale podobno w nowym sofcie do Kathreina który ma się pokazać w grudniu br. poprawiono również i obraz, choć zaznaczam że na Kathreinie i dzisiaj nie jest on zły.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie KTOŚ może czy nowy FERGUSON 8900 HD USB będzie miał takie funkcje jak dekoder PHILIPS HD PVR(możliwość cofania filmu itd.)?

 

Ps. czy to prawda, że 5 min meczu z Canal+ SPORT HD zajmuje na dysku podłączonym do tego dekodera 1 GB(Ferguson w przysłości doda jakąś kompresję?)

 

 

Pozdrawiam!!! :D

 

Ps.w Czechach cena tego dekodera 9900 koron, a modelu 8800 HD 8800 koron.Czyi w Polsce będzie na pewno 1199 zl!

 

tu link http://www.tvdigitalne.cz/index.php?ID[1]=3&ID[2]=8427

 

Edit PawelU1981

Poprawione błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...