Skocz do zawartości

Ferguson HF8900HD USB (PVR Ready)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znowu sie mylisz mieszkam niedaleko kosciana i kolega składa tam fergusony nie ma tam serwisu najbliszy Poznan

 

Nazwa "Centrum Serwisowe" świadczy sama za siebie, co więcej w Poznaniu nie było nigdy żadnego serwisu - był w Katowicach, ale już go nie ma.

 

http://www.ferguson-digital.eu/pl/newsy ... nowum.html

 

http://www.ferguson-digital.eu/pl/pytan ... wisu_.html

 

Serwis = miejsce, gdzie naprawia się uszkodzone egzemplarze i na tym koniec dyskusji na ten temat.

 

Co do softu - wstrzymajcie się, podobno w pierwszej testówce z semi twin jest błąd. Nie wiem czy już podmienili na stronie - ma być jeszcze jedna wersja z poprawką.

 

EDIT: O - już jest :lol: 1.04.3A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że dopiero zaczynam przygode z telewizja satelitarna mam do was pytanie.Zakupilem dzisiaj 8900 i niestety z glupoty mojej zalaczylem przywracanie ustawien fabrycznych i skasowala mi sie cala lista kanalow cyfry+ :? Moje pytanie jest takie w jaki sposob wgrac ponownie liste kanalow cyfry+ czy taka liste można sciagnac z internetu? I moje drugie pytanie..Posiadam soft 1.03.8A czy zmieniac go na inny czy jest dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem albo ja jestem slepy albo ten tuner tak ma..Poprostu u mnie kanaly sd wygladaja mizernie :? Czyli obraz jakby za mglą(szczególnie tvn24 i inne)czasem jakies dziwne pionowe paski sie pojawiaja(4 funtv) Polaczenie po kabelku hdmi(dobry) Przelączalem na różne rozdźielczosci i zawsze to samo.Ogulnie zostawilem na 576p.Po kabelku euro bez zmian.Kanaly hd jeszcze wmiare,wmiare.Eee jak to ma byc tuner za 1200zl i tak odbierac to juz go wystawiam na sprzedaz :( Moze ktos z was mi podpowie w czym tkwi problem? Mój soft to 1.03.8A :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To wina softu... Podobnie jest na nowych softach w starszym bracie HF8900, czyli w HF8800... Mniejmy nadzieję, że pomogą kolejne zmiany w najnowszych softach... Jeśli nie to kiepsko będzie... Jak masz dostęp do starszczego softu, to wgraj go... Powinno pomóc, tylko nie wiem czy na HF8900 działa czyścik, bo bez czyścika nie wgrasz starszej wersji softu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Soft 1.03.1A

 

Jak masz ochotę to pobaw się z tym softem... Więcej info znajdziesz w temacie podpiętym o serii Fergusonów HF... Klik

 

Oto opis jak wgrać czyścik:

 

1: ŁADUJEMY CZYŚCIK PRZEZ COM !!! PROGRAMEM H[beep]grade 2.21 / 2.25

2: WYŁĄCZAMY WYŁĄCZNIKIEM

3: WAŻNE - NIE ŁADUJEMY NOWEGO SOFTU TYLKO PRZECHODZIMY DO PKT. 4

4: ODPALAMY "HCEDIT1.21" (SatEditHomecast)

5: WŁĄCZMY FERDKA I ŁADUJE SIĘ LISTA KANAŁÓW (może byc .bin)

6. CIESZYMY SIĘ SOFTEM 00.00.00 I LISTĄ KANAŁÓW

7: O DZIWO DZIAŁA

8: ŁADUJEMY FABRYCZNY 01.03.1A PRZEZ USB

9: CIESZYMY SIĘ SOFTEM

 

HCEDIT1.21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Ja sobie raczej z tym nie poradze :cry: Wszystko juz mam przygotowane do transmisji softu a i tak w/ogóle tuner nie reaguje.Podobno musze zmienic predkosc wejscia com1 ale jak ja mam to zrobic!! h[beep]grade wskazuje mi 115200,n,8,1 Pomóżcie plis! PawelU co mam z tym zrobic? :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery godziny dzisiaj walczylem by wgrac wyższy soft i bez skutecznie Niewiem podobno mam ustawiona zla predkosc na com1 ale nie wiem jak ja zmienic.Poprostu gdy naciskam start w programie hd upgrade nic sie nie dzieje.Tuner jak by nie raeagowal na ten program.List takze nie moge wgrac.Ogólnie jestem strasznie wkurzony.1200zl i takie problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A masz tuner wyłączony przyciskiem na tylnym panelu?? i włączasz go jak naciśniej START w H[beep]grader?? I czy jesteś pewny, że pod dobry port COM podpiąłeś kabel w kompie?? U mnie ładuje wszystko dobrze na w/w prędkości... Ponoć można zmieniać prędkość , ale też pojęcia nie mam jak, bo nigdy tego nie potrzebowałem, a teraz nie mogę takiej funkcji odszukać w programie :shock:

 

Poszperam jeszcze jak coś wynajdę, dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Prędkość możesz ustawić we właściwościach portu:

wchodzisz kolejno w Start później Panel sterownia->Drukarki i inny sprzęt->System->Sprzęt->Menedżer urządzeń->Porty Com i LPT->Port komunikacyjny COM1->Ustawienia portu i wybierz najlepiej wartość 9600.

 

Daj znać czy podziałało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :D podziałało.Wieelkie dzieki ci za pomoc.Wgralem soft 11.02.3f i liste kanalow :D Troszke srednia jest jakosc na kanalach sd ale pewnie to juz tak ma byc.Napewno lepiej wygladaja niz na poprzednim sofcie.Powiedzcie mi jeszcze jakim polaczeniem uzyska sie najlepsza jakosc kanałów sd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja nie wiem jak to jest w przypadku HF8900 z softem, ale teoretycznie powinno dać się go załadować przez RS. Chciaż możliwe, że ten tuner toleruje tylko pen drive... Nie wymieniałem nigdy softu w tym modelu i raczej nie będę miał takiej możliwości, bo nie wymieniam 8800 na 8900... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...