Skocz do zawartości
  • 0

Wybór odbiornika satelitarnego zbliżonego do 4K UltraBOX+


oskarq
 Udostępnij

Pytanie

Czy jest na rynku jakiś dekoder, który zbliża się do możliwości tego z nc+ w rozsądnej cenie?

Zakładając haracz 30zł x 24 miesiące =  to 720zł.

Tak wiem że nadal nie jest mój ale po 2 latach świat IT będzie całkowicie inny i tak pewnie musiałbym kupić nowy dekoder, żeby nadążyć.

Edytowane przez Mr. Orbita
Dlaczego w wątku dekodera? Zaśmiecasz temat dyskusją o innych urządzeniach. Przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dlatego dekodery NC wymieniam na nowe co dwa lata. Po co mi inny dekoder, skoro i tak chcę używać z nc+.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy jest na rynku jakiś dekoder, który zbliża się do możliwości tego z nc+ w rozsądnej cenie?

Zakładając haracz 30zł x 24 miesiące =  to 720zł.

Tak wiem że nadal nie jest mój ale po 2 latach świat IT będzie całkowicie inny i tak pewnie musiałbym kupić nowy dekoder, żeby nadążyć.

 

Zdecyduj się.Najpierw pytasz czy jest dekoder na wolnym rynku o zbliżonych możliwościach a potem piszesz po co mi inny dekoder.

 

 

Kup Vu Uno 4K SE cena około 1200 zł i będziesz pan zadowolony.

Wejście na moduł CI+ NC+ Caymna działa poprawnie. Nagrywanie na dysk. Podwójna głowica dvb-s2. Tuner ma możliwość nagrywania na dysk zakodowanych programów i ich odkodowania w trakcie czuwania dekodera.

Plus parę innych bajerów typu własna lista - oglądanie kilku programów na tv - komputerze, tablecie. Moduł Polsatu CI+ także działa ok.

Mam młodszego brata Vu Uno 4K cena około 1000 zł i spisuje się dobrze,

 

08c923aa4f472654.png

 

 

Plus parę innych bajerów.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK, to rozumiem.

Muszę jeszcze dysk dodać.

 

Czy można nagrywać i jednocześnie oglądać inny program?

 

Wolałbym wydać 500zł, ale OK, to są argumenty.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie można. Moduł dekoduje naraz 1 stream.

 

Obejście tego problemu to

http://code.vuplus.com/gitweb/?p=vuplus_openvuplus_3.0;a=commit;h=b1d6c2dfb528ce4d528a379fc74d6864d5054674

Czyli nagrywasz program z opcją 'nagrywaj ecm' i moduł w trakcie standby rozkodowuje nagranie lub w locie przy odtwarzaniu.

Jest to jakieś tam obejście tego, że moduł jest jednostrumieniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...