Skocz do zawartości

Bravo... znika z rynku!


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak imformuja wirtualnemedia_pl z bieżącym numerem Wydawnictwo Bauer zamyka dwutygodnik dla młodzieży "Bravo" wydawany 1991 roku: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/bravo-kolejnym-pismem-mlodziezowym-ktore-zamyka-wydawnictwo-bauer

Moim zdaniem to dziwne zagranie - jeźeli Bauer chce koniecznis usuwać gazety spod szyldu "Bravo" to niech usunie teź od razu "Bravo Sport" a nie od razu podstawe całego brandu marki najstarszego pisma dla młodzieży w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja biznesowa: gazety dla młodzieży nie sprzedają się, bo wszystko jest szybciej na wszelkich Pudelkach itp. Kiedyś Bravo było źródłem informacji ze świata gwiazd oraz plotek i ploteczek. Samemu zdarzyło mi się chyba ze 20 lat temu kupić jakiś numer, gdzie chyba było coś do noszenia na szyi jakieś fotki ówczesnej gwiazdy. Tylko nie pamiętam kogo :P I nigdy nie nosiłem :P

 

Bravo Sport zostaje, bo już jest marka, a sport się jeszcze sprzedaje. Gdyby zmienili teraz nazwę, to by startowali od zera, straciliby tych, którzy tą gazetę kupują regularnie - to by był strzał w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to się dokładniej "Fotostory" nazywało. Śmiechu z tego była kupa :D A że zostaje Bravo Sport to mnie nie dziwi, widocznie lepiej się sprzeda. Zresztą zostaje też Tube News, czyli takie Bravo o youtuberach. Pamiętam, że jak to wprowadzano to potem były lamenty żeby nie dawać tekstów związanych z sceną youtubową w głównym Bravo żeby miejsca nie marnować.

 

Kiedyś się kupowało to pismo, mój brat polował na wydania z płytami hiphopowymi (były takie) albo z jakimiś innymi rzeczami, ja chyba kiedyś na jakieś plakaty polowałem, a inne oddawałem znajomym. W archiwach mam jeszcze kilkanaście numerów, teraz ich nie ma sensu wyrzucać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem za dzieciaka Bravo. Pamiętam, że nawet wygrałem płytę Sixteen w tamtych czasach za krzyżówkę. Dlatego dla sentymentu kupiłem dzisiaj ostatni numer tej gazety :)Rocznik 1988 pozdrawia :)


Wcześniej kanał tv VIVA Polska, teraz dwutygodnik Bravo.
Wszystko powiązane z moimi wspomnieniami z lat 90 tych.
Tych dużych plakatów wyrywanych ze środka gazety i przylepianych na ścianach czy drzwiach nie zapomina się.

Wieszało się na ścianach czy drzwiach. Potem jak nie było miejsca zrywało się stare a wieszało się nowe :) To były czasy.

Edytowane przez DejwidBDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...