Skocz do zawartości

JimJam


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny kanał z bajkami dla dzieci super niema co gdybac pisze oficjalny list do zone media o to gdzie będzie:D ciekawe co odpowiedzą mam nadzieję ze jednak N go nie dorwie hihi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Narazie nic nie wiadomo o platformach, ciekawe która go doda. Według mnie kanał może być ciekawy. Czesko-węgierska wersja bardzo mi się podoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty kolegi james_b często nie wnoszą nic do forum. Myślę, że kanał ma jedynie szansę na Cyfrę+ i Cyfrowy Polsat. Powiedzcie, z jakiego satelity nadawany jest ten JimJam? Cyfra nie ma na niego miejsca, Cyfrowy Polsat też nie ma łatwo. Jednak kanał może wynająć sobie miejsce na jakimś innym transponderze i udostępnić się obu platformom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odnoszę takie wrażenie, chyba, że N zdecyduje się na nowe kanały od Chellozone, co moim zdaniem jest w tej chwili bardzo atrakcyjne. Takie marki jak Voom HD i The History Channel (a w przyszłości zapewne także The Biography Channel) idealnie wpisują się w ofertę Nki. Bo kanały z "zone" w nazwie to raczej zapchajdziury i dobrze chyba, że nka ich nie wzięłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że History Channel i Biography Channel to marki potencjalnie pożądane przez abonentów N, małe są szanse na ich szybkie pojawienie. W biznesie płatnej telewizji buduje się długofalowe relacje z dostawcami kanałów. N ma świetne relacje z NBC Universal, z Chello Zone praktycznie w ogóle.

Tutaj największe pole manewru ma zapewne Cyfrowy Polsat, który bierze od Chello Zone najwięcej kanałów. Można przypuszczać, że do jego oferty trafią właśnie JimJam, Voom HD i History Channel. Szanse też ma Cyfra+, która współpracuje w trochę mniejszym stopniu z tą firmą.

N nie po to uniezależnia się od takich dystrybutorów jak Chello Zone tworząc Discovery Historia, czy nTalk, aby dublować tematyki tych kanałów. History Channel i Zone Club, które są jakby ich odpowiednikami "szyje się" dla konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JimJam od kilku dni nadaje niekodowany sygnał z Astry 19.2E w paczce UPC Direct, jest dostępny po węgiersku i czesku. Myślę, że jest to taka promocja aby pokazać produkt innym państwom. Wiemy przecież, że kanał "wchodzi" również do Polski ale jak na chwilę obecną, jednym z większych operatorów zainteresowanych dołączeniem tego kanału jest sieć kablowa Toya. W dalszym ciągu jest brak zainteresowania kanałem przez polskie platformy cyfrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
JimJam od kilku dni nadaje niekodowany sygnał z Astry 19.2E w paczce UPC Direct, jest dostępny po węgiersku i czesku.

 

Właśnie go zakodowali :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

przelotem byłem u znajomego mającego ten kanał w ofercie i uważam że jest lepszy chwilami od baby tv:).... więc poczekamy moze vectra doda do oferty:) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich czasach pojawiają sie kanały tylko dla dzieci...

babyTV

JimJam

KidsCo

BBC Cbeebes

 

Przydało by się coś dla "starszych dzieci" takich w wieku 14-17 lat

Np: mogli by zrobic kanał Toonami i wtedy blok Toomami z CN mogli by dac do tego kanału i Cartoon Network by był extra wtedy...

Może kanał JetiX Max, itp... Przydało by się spolszczenie np: kanału Mangas z ABSat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Nick? Na razie w Vectrze jest wersja środkowo europejska na której jeszcze nie ma Polskiej ścieżki ale będzie:>

Baby TV przecie już był ^^'

Toonami (po tym CNX) był oddzielny kanał na wyspach ale zrezygnowali, więc go raczej nie będzie :>

A Mangas (po nazwie można wywnioskować że to kanał z anime ;p), będzie niedługo odpowiednik o nazwie Animax, ale strefa wiekowa jest o oczko dalej niż oczekujesz ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...