Skocz do zawartości
kedar1

Dreambox 920 UHD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś może testował działanie modułu CI+ z kartą Cayman od NC+, na DM 920 UHD? .  U mnie po dograniu dreamciplus , moduł jest wykrywany , inicjuje się , dekoduje programy, ale niestety obraz jest poszatkowany, kompletnie nie da się tego oglądać .  Co ciekawe na Dreamboxie 900 uhd , ktorego także używam , moduł ten dziala poprawnie. Oba dekodery sa tak samo skonfigurowane .  Gdyby ktoś miał możliwość przetestowania owego modułu na DM 920 , to prosiłbym o podzielenie się uwagami na temat jego działania Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze można sprawdzić inne softy np Atv 6.1Ale wydaje sie mi że to moze być błąd sterowników w 920stce.Takie cos miałem w VU jak wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli mozna liczyc na to ze wkrotce zostanie to naprawione? Testowalem na wielu image, na Open ATV takze, wszedzie te same objawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jest nadzieja. Przez chwile myslalem, ze moze uszkodzone sa zlacza CI, ale modul CI+ Polsatu, ktory jest wprawdzie z trybem legacy, dziala w nich poprawnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, jest to raczej, nie inaczej, wina sterowników. Nie wiem kiedy będzie poprawka. Wypada męczyć producenta albo twórców softów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sto procent problem ze sterownikami i oprogramowaniem, co potwierdza artykul na Satkurierze z testu DM 920 z tym modulem. Opisuja dokladnie takie, objawy jak u mnie. Dobrze, ze problem zostal naglosniony przez redakcje. Moze szybciej zrobia jakas poprawke? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto odnotować że model 920 ma problem nie tylko z modułem nc+ ale co ważne z każdym modułem CI+ !

Tutaj przykład NTV+

8688096ntv_.jpg
Dokładnie tak samo zachowuje się moduł Tricolor, MTS i każdy inny CI+

Jedynie na modułach CI problem nie występuje :wink:  ale to pocieszenie marne bo mało kto już takie moduły stosuje

6318039CP.jpg

Tak poza tym fajnie skrojony tuner szczególnie z głowicą Triple :crazy: tyle  że problem CI+ pogrąża ten tuner i dość długo nie ma poprawki sterowników a jak by nie patrzeć problem jest poważny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ostatnich poprawkach w sterownikach moduł CAM CI+ od nC+ działa w tym tunerze, też Canal+ NOW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działają również inne moduły :roll:, czyli w końcu tak, jak być powinno od początku.

4484342ntv_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma może ten tuner z modułem Fransat CI+ 1.3 Neotion, czy działa on OK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi