Jump to content

Recommended Posts

Za polecenie dostajesz 1miesiać a osoba która sie skusi ma 3miesiące za darmo.Usluga dziala w kilu miastach.

 

Jak ktoś chce moj kod polecający na priv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje się, że jest to świetne rozwiązanie. Wiadomo, że sieć dopiero się rozwija, ale stosują rozwiązania wygodne dla klientów. I to na pewno pozwoli im się wybić na rynku. Głównie fajne jest to, że załatwicie wszystko przez aplikację. Brak formalności jest dużym atutem. Warto poczytać coś więcej o tej sieci http://czops.pl/folx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety wadą jest, że apka nie działa na starszych Androidach (na przykład u mnie na 4.3). :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 4Q 2017 roku Folx przyjął zaledwie 202 numery z innych sieci, tracąc jednocześnie 21. Naprawdę wierzycie, że ów pomysł podbije w sposób znaczący rynek? ;)


Żeby projekt odniósł sukces, oferta musiałaby powalić. Tymczasem są znacznie lepsze na rynku, znacznie lepsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

30zł 20 GB miesięcznie.Podpięta karta dzięki której zapominam o płaceniu;)czy aktywacji jakiegokolwiek pakietu. Do tego 1,95gb w UE.Co jeszcze cennik minut na całą UE 19gr za minute w standardzie.Kasa idzie z konta dodatkowego( dodatkowe środki) Jakość połączeń lepsza niż niektóre VoIP. System promowania przez kody polecające: dzięki temu zrobiłem eksperyment i mam ponad 26miesięcy. Myślę że nie bądźmy cebulakami żeby 9,99 czy 20zł za usługi płacić owszem są lepsze tańsze sieci ( czy lepsze nie powiem bo taki A2mobile u mnie w okolicy kwiczy zasięgowo) 25zł w T-Mobile / Orange. Każda sieć ma wady i zalety, Folx również.

 

Jestem po 2 miesiącach darmowego użytkowania i na pewno ja dał bym im szansę.Stoi za nimi grupa która pomagała wstawać i powstać PLAY  więc nie wierze że nie mają wizji na nasz rynek celują w grupę która jest niezadowolona z swojego opa strukturalnego.Tak są tacy;) Nisza na rynku jest więc wykorzystują. Fajne numery z prefiksem 450 też swoje robią :) W rodzinie 2 fajne nr już mam. Oddali 21 nr a dlaczego;) bo ludki zrobiły celowe fajny nr i ucieczka.Ja miałem na siebie 1 nr na żonę 2gi i jeden ucieka drugi zostaje ponad 2lata aby w dłuższym użytkowaniu sprawdzić sieć Folx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uła :o bardzo szkoda. :-( Trzeba będzie przenieść gdzieś numer, bo fajny sobie wybrałem. :D

 

 

Edit:

Właśnie otrzymałem Maila od Folx. :(

Cześć!

 

 

W życiu często bywa tak, że w odpowiednim momencie należy umieć wycofać się z gry, aby wyjść z podniesioną głową. Dlatego też podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności.

 

 

W związku z powyższym, niniejszym wypowiadamy łączącą nas z Tobą Umowę o Świadczeniu Usług Telekomunikacyjnych ze skutkiem na koniec Twojego Miesiąca subskrypcyjnego kończącego się we wrześniu 2018 r., tj. ze skutkiem na dzień 15-09-2018 r. o godz. 12:44.

 

W dniu, w ktorym rozwiąże się Umowa o Świadczeniu Usług Telekomunikacyjnych dodatkowo dezaktywujemy konto Folx i zaprzestaniemy oferować Tobie możliwość dalszego korzystania z naszej Aplikacji.

 

Oznacza to, że:

 

Twoja Subskrypcja zostanie przez nas odnowiona po raz ostatni dnia: 15-08-2018 (chyba że przed tą datą dezaktywujesz Subskrypcję i zdecydujesz, aby jej nie odnawiać na kolejny Miesiąc subskrypcyjny), a w związku z tym korzystanie z Usług po 15-09-2018 po godz. 12:44 nie będze możliwe.

Wskutek odnowienia Twojej Subskrypcji po raz ostatni dnia 15-08-2018 i braku dalszego odnawiania na kolejne Miesiące subskrypcyjne, Twój numer telefonu oraz konto Folx zostaną dezaktywowane dnia: 15-09-2018.

 

WAŻNE:

Aby nie stracić swojego numeru telefonu zalecamy jego przeniesienie do innego operatora. Pamiętaj, aby nie czekać do ostatniej chwili. Dezaktywacja numeru jest procesem nieodwracalnym.

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu poprzez czat lub telefonicznie pod numerem: 450-045-450.

 

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdażyłeś. Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych usług było miłym doświadczeniem.

 

 

Dziękujemy

Zespół Folx

Postanowiłem, że dziś wieczorem sam wyłączę subskrypcję, a jutro przeniosę numer do Fakt Mobile. :) Edited by SatExpert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obowiązek rejestracji kart SIM w takich sytuacjach znacznie ułatwia i przyspiesza proces przeniesienia numeru. Wcześniej wiele osób musiało najpierw numer zarejestrować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...