Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wydaje się, że jest to świetne rozwiązanie. Wiadomo, że sieć dopiero się rozwija, ale stosują rozwiązania wygodne dla klientów. I to na pewno pozwoli im się wybić na rynku. Głównie fajne jest to, że załatwicie wszystko przez aplikację. Brak formalności jest dużym atutem. Warto poczytać coś więcej o tej sieci http://czops.pl/folx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4Q 2017 roku Folx przyjął zaledwie 202 numery z innych sieci, tracąc jednocześnie 21. Naprawdę wierzycie, że ów pomysł podbije w sposób znaczący rynek? ;)


Żeby projekt odniósł sukces, oferta musiałaby powalić. Tymczasem są znacznie lepsze na rynku, znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

30zł 20 GB miesięcznie.Podpięta karta dzięki której zapominam o płaceniu;)czy aktywacji jakiegokolwiek pakietu. Do tego 1,95gb w UE.Co jeszcze cennik minut na całą UE 19gr za minute w standardzie.Kasa idzie z konta dodatkowego( dodatkowe środki) Jakość połączeń lepsza niż niektóre VoIP. System promowania przez kody polecające: dzięki temu zrobiłem eksperyment i mam ponad 26miesięcy. Myślę że nie bądźmy cebulakami żeby 9,99 czy 20zł za usługi płacić owszem są lepsze tańsze sieci ( czy lepsze nie powiem bo taki A2mobile u mnie w okolicy kwiczy zasięgowo) 25zł w T-Mobile / Orange. Każda sieć ma wady i zalety, Folx również.

 

Jestem po 2 miesiącach darmowego użytkowania i na pewno ja dał bym im szansę.Stoi za nimi grupa która pomagała wstawać i powstać PLAY  więc nie wierze że nie mają wizji na nasz rynek celują w grupę która jest niezadowolona z swojego opa strukturalnego.Tak są tacy;) Nisza na rynku jest więc wykorzystują. Fajne numery z prefiksem 450 też swoje robią :) W rodzinie 2 fajne nr już mam. Oddali 21 nr a dlaczego;) bo ludki zrobiły celowe fajny nr i ucieczka.Ja miałem na siebie 1 nr na żonę 2gi i jeden ucieka drugi zostaje ponad 2lata aby w dłuższym użytkowaniu sprawdzić sieć Folx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Uła :o bardzo szkoda. :-( Trzeba będzie przenieść gdzieś numer, bo fajny sobie wybrałem. :D

 

 

Edit:

Właśnie otrzymałem Maila od Folx. :(

Cześć!

 

 

W życiu często bywa tak, że w odpowiednim momencie należy umieć wycofać się z gry, aby wyjść z podniesioną głową. Dlatego też podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności.

 

 

W związku z powyższym, niniejszym wypowiadamy łączącą nas z Tobą Umowę o Świadczeniu Usług Telekomunikacyjnych ze skutkiem na koniec Twojego Miesiąca subskrypcyjnego kończącego się we wrześniu 2018 r., tj. ze skutkiem na dzień 15-09-2018 r. o godz. 12:44.

 

W dniu, w ktorym rozwiąże się Umowa o Świadczeniu Usług Telekomunikacyjnych dodatkowo dezaktywujemy konto Folx i zaprzestaniemy oferować Tobie możliwość dalszego korzystania z naszej Aplikacji.

 

Oznacza to, że:

 

Twoja Subskrypcja zostanie przez nas odnowiona po raz ostatni dnia: 15-08-2018 (chyba że przed tą datą dezaktywujesz Subskrypcję i zdecydujesz, aby jej nie odnawiać na kolejny Miesiąc subskrypcyjny), a w związku z tym korzystanie z Usług po 15-09-2018 po godz. 12:44 nie będze możliwe.

Wskutek odnowienia Twojej Subskrypcji po raz ostatni dnia 15-08-2018 i braku dalszego odnawiania na kolejne Miesiące subskrypcyjne, Twój numer telefonu oraz konto Folx zostaną dezaktywowane dnia: 15-09-2018.

 

WAŻNE:

Aby nie stracić swojego numeru telefonu zalecamy jego przeniesienie do innego operatora. Pamiętaj, aby nie czekać do ostatniej chwili. Dezaktywacja numeru jest procesem nieodwracalnym.

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu poprzez czat lub telefonicznie pod numerem: 450-045-450.

 

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdażyłeś. Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych usług było miłym doświadczeniem.

 

 

Dziękujemy

Zespół Folx

Postanowiłem, że dziś wieczorem sam wyłączę subskrypcję, a jutro przeniosę numer do Fakt Mobile. :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązek rejestracji kart SIM w takich sytuacjach znacznie ułatwia i przyspiesza proces przeniesienia numeru. Wcześniej wiele osób musiało najpierw numer zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...