Skocz do zawartości

Orange TV GO


ewam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w salonach Orange nikt nie jest uprzejmy prezentować aplikacji Orange GO, mam kilka pytań do osób z dostępem do niej.

 

1. Czy aplikacja generalnie działa stabilnie - czy oglądanie TV na smarfonie/tablecie działa bezproblemowo?

2. Czy z poziomu aplikacji można przełączyć dekoder (ICU 100) na wybrany kanał?

3. Czy z poziomu aplikacji można zaplanować nagrywanie?

4. Czy nadal obowiązuje ograniczenie - 3 urządzenia, które mogą korzystać z usługi (w dodatku podobno na komputerze każda przeglądarka to osobne urządzenie :o )?

5. Czy transfer generowany przy korzystaniu z aplikacji na połączeniu mobilnym wlicza się do miesięcznego limitu transferu (pakiety Love)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Ja niestety z Orange TV Go zrezygnowałem. Na TV z Androidem po prostu nie działa. Uruchamiając przez przeglądarkę włącza się jakieś zabezpieczenie typu "treść niedostępna w Twoim kraju", pomimo iż oglądam z domowego Wifi Orange :) Jak się apka pojawi to się zastanowię, póki co jest wiele innych aplikacji streamingowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Mam ORANGE LOVE Z telewizja z Orange DTH z Canal+ i czemu mam zblokowane Orange GO TV?

Dla klientów Orange IPTV dali to i to z Canal+Online, a tu zblokowali swoim abonentom i nie ma czemuś dostępu do ORANGE GO TV, błędny login i kod poufny.........!

Edytowane przez blondynek102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy temu...

Od niedawna w nju mobile pojawiła się taryfa obejmująca dostęp do kanałów TV w aplikacji Orange TV Go w pakiecie Podstawowym.

W ofercie platformy jest dostępny kanał TV Puls, a nie ma go w pakiecie dla klientów nju. Czy zgodnie z zasadą must carry/must offer nie powinien być dostępny od najniższego możliwego pakietu TV, więc także dla klientów nju mobile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...