Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zwiastun czterech liter nie urywa... ale mimo to pójdę do kina bo jestem ciekaw całości filmu. :)

Edytowane przez andrzejgratis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że ze starej ekipy nie ma Gebelsa. Wtedy idealnie pasowałby na zamknięcie serii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno wygląda o niebo lepiej od trzech ostatnich filmów Vegi razem wziętych. Mimo że też tutaj jest dużo typowej współczesności dla kina. Ale nie skreślam. Czekam na recenzję. Oraz ewentualną premierę w UK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie tylko ta Doda  :mad:  Oj jej gry aktorskiej bardziej sztuczna jest chyba tylko ona sama  :lol2:  Żeby się nie okazało, że zepsuje całkiem dobry film, chociaż z drugiej strony po dwóch poprzednich Pitbulach już nic gorszego nie może się tej serii przytrafić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ten Pitbull nie jest Vegi. :D Koproducentem tego Pitbulla Showmax chyba nie był więc myślę że szybko nie puszczą, jeśli już to za parę miesięcy. Filmy z Kino Świat trafiają na Showmax po jakimś okresie od wydania na DVD i wypożyczalni VoD (i właśnie do innych niż Player+ pewnie trafi za dwa tygodnie), nie od razu. A koprodukcje jak "Botoks" czy "Kler" były/mają być praktycznie równo z DVD.

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja, pomyliło mi się. To inaczej. Filmy Ent One, nie Vegi. O to mi chodziło :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi