Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładasz z góry, bez obejrzenia pierwszego epizodu, że serial jest słaby? Czy ty masz też swój własny gust, czy opierasz się tylko na recenzjach krytyków? W ubiegłym roku krytycy więc się spuszczali nad "Manchester by The Sea", czy przy filmach Marvela, ja po obejrzeniu większości produkcji, nad którymi zachwycali się krytycy, nieco się zawiodłem.

Mam nadzieję, że serial nie jest tak kiepski, jak opisują go w prasie. Z jednym się zgodzę. HBO ostatnio niestety bez formy w tworzeniu własnych seriali.

Edit: jednak recenzje są kiepskie. Wystarczy tylko spojrzeć na metacritic i rotten tomatoes.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solderowy123: Dzięki różnym recenzjom nie muszę się sam przekonywać czy serial jest słaby czy dobry bo mi na to szkoda czasu. Jeśli mi na jakimś serialu bardzo zależy a recenzje są różne to wtedy oglądam ale jeśli większość jest zgodna to wolę obejrzeć jakiegoś "pewniaka"

(czasami się pomylę na podstawie krytyków ale na szczęscie rzadko) - nie mam po prostu czasu na oglądanie wszystkiego. Nie twierdzę wtedy że serial jest słaby ale że uważa się go za serial słaby, nie przyjmuje opinii krytyków jako swoją tylko im wierzę i zaoszczędzam czas.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja tam nigdy nie byłem fanem tej usługi, oferta wysoce niezadawalająca.

Ja jestem wielkim fanem tej usługi. Idealnie się sprawdza na wszelakie weekendowe wyjazdy. :cool:

Mam nadzieje , że HBO GO wprowadzi możliwość pobierania plików. Brakuje tej funkcji.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO GO, to też filmy, seriale z Cinemax. Warto o tym pamiętać. 

Aplikacja jakiś czas temu przeszła zmianę. Sekcja "Kids" również jest ciekawa. Dla naszych dzieciaków jak znalazł. ;)

Ciekawe na ile wycenią HBO GO jak się uwolni od platform cyfrowych?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dla nas abonentów platform cyfrowych nadal będzie się opłacało brać HBO GO do pakietu HBO.  Ciekawe czy coś się zmieni po uwolnieniu , gdyż aplikacja to również dostęp do kanalów "na żywo".

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...