Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Jeśli porównujesz z Netflixem to owszem wygląda to na lekkie niedopracowanie ;) niestety takie jest HBO GO ;) Dla mnie pod względem technicznym na równi jest Showmax.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce w HBO GO

 

"Tu i teraz" - produkcja własna HBO, serial obyczajowy twórcy "Six Feet Under". Premiera 12 lutego

"Ash kontra marte zło" (sezon 3). Premiera 26 lutego.

"Sprawa idealna" (sezon 2). Premiera 5 marca.

"Barry" - produkcja własna HBO. Premiera 26 marca

"Billions" (sezon 3). Premiera 30 marca.

"Trust" - najnowszy serial FX. Premiera w marcu.

 

Poza tym wiosną...

 

"Westworld" (sezon 2)

"Dolina krzemowa (sezon 5)

"Succession"

"Gomorra" (sezon 3)

"Opowieść podręcznej" (sezon 1)

 

Latem mają być "Ostre przedmioty" (na podstawie powieści Gillian Flynn) oraz polski serial "Ślepnąc od świateł (na podstawie powieści Jakuba Żulczyka"). Swoją drogą dziwne, że nie jesienią.

 

źródło: https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/01/11/hbo-w-2018-filmy-seriale/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce w HBO GO

 

"Tu i teraz" - produkcja własna HBO, serial obyczajowy twórcy "Six Feet Under". Premiera 12 lutego

"Ash kontra marte zło" (sezon 3). Premiera 26 lutego.

"Sprawa idealna" (sezon 2). Premiera 5 marca.

"Barry" - produkcja własna HBO. Premiera 26 marca

"Billions" (sezon 3). Premiera 30 marca.

"Trust" - najnowszy serial FX. Premiera w marcu.

 

Poza tym wiosną...

 

"Westworld" (sezon 2)

"Dolina krzemowa (sezon 5)

"Succession"

"Gomorra" (sezon 3)

"Opowieść podręcznej" (sezon 1)

 

Latem mają być "Ostre przedmioty" (na podstawie powieści Gillian Flynn) oraz polski serial "Ślepnąc od świateł (na podstawie powieści Jakuba Żulczyka"). Swoją drogą dziwne, że nie jesienią.

 

źródło: https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/01/11/hbo-w-2018-filmy-seriale/

"Opowieść podręcznej" pięknie, już nie muszę aktywować Showmaxa, bo czekałem na ten serial i III sezon "Fargo". Cóż za miła niespodzianka. :) Trzeba będzie też obadać "Tu i teraz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie wypróbować HBO GO. Obejrzę prawdopodobnie całą Gre o Tron. Abonowałem. Teraz moje uwagi, pytania.

Kiedy oglądam coś, a aplikacja zmienia jakość wyskakują pixele na dosłownie sekundę, pojawia się kolor zielony - mówię o nowej aplikacji, w starszej czegoś takiego nie zaobserwowałem. Da się tego jakoś uniknąć? Bo oczywiście jeśli nie, to będę korzystał ze starszej wersji, ale ta dla odmiany razi dość amatorskim interfejsem. Kolejna sprawa,czy tam jest coś HD, czy co to jest za jakość? Bo wygląda na dość ładne SD.   

 

Pierwsze wrażenie dość pozytywne, po 2-3 godzinach korzystania uważam, że Netflix to inny świat, a Showmax znaczne lepszy. Mówię tu o użytkowaniu na smarth tv.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest HD, tyle że musisz zapomnieć o tym że jest Netflix,  jak juz to zrobisz  to na jakość obrazu nie będziesz narzekał ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam dziś taką dziwną sytuację z HBO GO. Wczoraj rozpocząłem oglądanie piratów. Za pośrednictwem smartfona i przesyłania ekranu na tv bo jakość obrazu zdawała się być lepsza. Dziś chciałem kontynuować i za nic w świecie nie mogłem przesłać obrazu na tv android. Zresetowalem wszystkie urządzenia i nadal nic. ️ tv ani tel ani aplikacja HBO nie były od wczoraj aktualizowane. A druga sprawa czy zawsze tak jest ze w tel. mam wersję z lektorem a w dekoderze napisy albo dubbing?

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A druga sprawa czy zawsze tak jest ze w tel. mam wersję z lektorem a w dekoderze napisy albo dubbing?

 

 

Różnie z tym bywa. Często jest tak , że wersje danego filmu na danym urządzeniu różnią się. Taki urok tej aplikacji. ;)

Edit: Na laptopie/komputerze masz wersję z lektorem lub z napisami.  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Firefox,przed chwilą odpalona strona:

 

image.jpg

 

Wejdz w tą zakłądkę nie wybieraj operatora. Sama aktywacja urządzenia typu Smart TV, Konsola PS4/PS3 odbywa się za pomocą tej strony.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...