Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam HBO GO wykupione w UPC i w ustawieniach nie mam opcji zapisania się na newsletter. Czy ktoś kto ma wykupione bezpośrednio w HBO i może mi napisać, czy ma taką opcję?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, misiek12201 napisał:
Mam HBO GO wykupione w UPC i w ustawieniach nie mam opcji zapisania się na newsletter. Czy ktoś kto ma wykupione bezpośrednio w HBO i może mi napisać, czy ma taką opcję?


HBO GO wykupione w Vectrze i jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Niedługo w kinach "Ralph Demolka 2" więc postanowiłem włączyć córce cześć 1, by sobie przypomniała.

Muszę przyznać , że jakość obrazu w HBO GO rewelacja.  Jestem w delikatnym szoku. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy statycznej, jasnej scenie obraz jest bardzo dobry. W scenach ciemnych lub z ruchem, widać piksele. Jak bardzo to dostrzegamy, zależy w dużej mierze od wielkości ekranu, odległości od ekranu i naszej drobiazgowości (kiedy w Wlk Brytanii przeprowadzono badania z których wyszło że ponad połowa badanych nie widzi różnicy między SD a HD). Szczęśliwi ci, którzy nie zwracają uwagi na takie detale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn., żeby nie było niedomówień z mojej strony to uściślę wg. mnie: HBO Go - dobrze, Netflix - bardzo dobrze.

Osobiście aż tak nie mam, żebym jakieś piksele widział, bo zrezygnowałbym z subskrypcji natychmiast, :) 

Poza tym, w HBO na minus też brak apki na PC (akurat na drugim moim TV oglądam z PC), aplikacja w TV Smart też gorsza niż Netfliksowa, brak pomijania czołówek, przewijanie bez podglądu - w playerze na PC w przeglądarce tak samo. Osobiście tego nie rozumiem. Taka korporacja, zgarniają nie wiadomo ile hajsu, a nie potrafią zlecić zrobienie porządnej apki/playera dwóm ogarniętym osobom?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jaka ci apka na PC jest potrzebna?

Jeśli ci chodzi o apki cos na styl Spotify, Tidal, Amazon Music to ja uważam , ze w tym wypadku jest to zbędne.

Jest wersja przeglądarkowa i taka w zupełności starcza

Laptop + kabel HDMI i śmiga. :D 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wersja przeglądarkowa (czyli poprostu storna) w zupełności NIE wystarcza. I tu znowu porównuję do tego jak idzie film w apce Netflix a jak w wersji przeglądarkowej także Netflix. 

Wyniki obserwacji są takie że: przy scenach np. krajobraz i wolno przesuwająca się kamera - w przeglądarce to się jakby przycina, są skoki jakby coś było z synchro nie tak. W szybkich scenach tego nie widać to fakt.

W aplikacji, ten sam film, ta sama scena i tego efektu nie ma. 

To nie jest tak że ktoś sobie robi zbędne aplikacje (owszem czasem są zbędne :)  Jednak Netflix po coś to zrobił i działa to jak trzeba. W przeglądarce jak to w przeglądarce. Ta ma zainstalowanych "milion" wtyczek i rzeczy które po prostu nie zawsze służą temu żeby np. film szedł ładnie. Po to apki dedykowane.

HBO narazie nie stać na taki wielki wyczyn jak aplikacja heheh... chociaż zaraz, na Mac'a i Androida już się udało chyba.

 

Edytowane przez enterSat
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też strona coś szwankuje?

 

Od kilku dni zalogowałem się na stronie HBO GO i zamieniła się w język angielski, co chwila się odświeża nic nie można włączyć, nawet wylogować się nie da, bo odświeża się. Macie jakieś sposoby na ominięcie tego? Co to się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...