Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, 72adam napisał:

Wykupując abonament przez stronkę HBO GO,nie ma możliwości otrzymania TV PIN,czyli oglądania na smart tv.

Takowy otrzymać można tylko korzystając z HBO GO poprzez platformy cyfrowe.

 

Przynajmniej na LG. :(

 

Zaktualizuj aplikację na smart TV. Pamiętam, że kiedyś aktywowałem HBO GO i przebiegało to w sposób, który podałeś, czyli trzeba wyciągnąć KOD PIN z HBO GO i wpisać go na TV.

Jakiś czas temu na tym samym TV zauważyłem, że mam dwie aplikacje HBO GO, jedna z nich to nowa aplikacja i tam już aktywowałem tak jak pisze @kingofsouth, czyli poprzez wpisanie kodu z TV w przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem walczyłem z tym....

Apki nie da się zaktualizować.

 

Otrzymałem taką informację wczoraj z HBO

 

W przypadku bezpośredniej subskrypcji HBO GO, na obecną chwilę nie ma możliwości korzystania z aplikacji na urządzeniu LG Smart TV. Aplikacja, z której korzystają abonenci operatorów, to stara aplikacja dostępna już od kilku lat. Tylko operatorzy mogą dostarczyć kod PIN. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji. To co możemy teraz zaproponować to skorzystanie z kabla HDMI albo z urządzenia Chromecast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, leonk1974 napisał:

Na Tv Samsung żaden PIN nie jest potrzebny.O problemach z LG też czytałem na ich profilu.

Teraz nie, ale ok. rok temu był, przynajmniej u mnie na Samsungu z 2014 roku. Trzeba było wejść w HBO GO na smartfonie albo komputerze, wyciągnąć stamtąd ten kod i wpisać w aplikacji na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, leonk1974 napisał:

Na Tv Samsung żaden PIN nie jest potrzebny.O problemach z LG też czytałem na ich profilu.

Mylisz się kolego. Mam Samsunga UE55MU7002T model z 2017 i trzeba było wpisać ten kod PIN. 

Tak samo wygląda dodanie urządzenia jakim jest PS4.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to specjalnie dla ciebie kolego @leonk1974

Wylogowałem się ze swojego Smart TV i proszę bardzo. Nie chce być inaczej. Życia nie oszukasz. :P

Kod PIN urządzenia się zmienia. Wystarczy, że się wylogujesz z aplikacji.

 

2.jpg

 

 

1.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o TV PIN, który był kiedyś na starszej aplikacji. Do tej pory też po rejestracji dostajesz ten TV PIN, ale za jego pomocą już nie zarejestrujesz urządzenia.

 

 

Edytowane przez Mr. Orbita
Drobne korekty, wycięte przepychanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie miesza. Istniały/istnieją dwa sposoby zalogowania na Smart TV.

Jeden taki jak ty podałeś, na nowszych TV w nowej wersji aplikacji.

Drugi, w którym to w aplikacji na TV trzeba było wpisać TV PIN, który wyciągało się z zakładki w HBO GO na smartfonie bądź komputerze.

 

Tak jak pisałem wcześniej, mam TV Samsunga z 2014 roku i jakiś czas temu jak się tam logowałem (mniej więcej przełom 2016/2017) to polegało to właśnie na wyciągnięciu TV PIN-u z HBO GO i wpisaniu go do aplikacji na TV.

Ostatnio pobrała mi się aktualizacja HBO GO, musiałem zalogować się na nowo i już działał sposób przez Ciebie podany. Tak samo mam na TV Samsunga z bieżącego roku.

Edytowane przez Mr. Orbita
Usunięte cytowanie postu, który poleciał do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego odniosłem się do postu usera,który posiada TV LG.W jego przypadku do rejestracji urządzenia potrzebuje TV PIN,a jeśli założy subskrypcję w HBO to takiego TV PIN niestety nie otrzyma.

 

 https://www.nflix.pl/hbo-go-kosztuje-juz-tylko-1990-zl-miesiecznie-wow/?fbclid=IwAR3rflbmyUtrV9pVRlkLC6o18zTU_K9-JGcNQkDZq5CWnfRBsuV73o4ONeg

Na końcu pisze o TV LG

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was wygląda stabilność aplikacji na konsoli? Mam problem z działaniem HBO GO na PlayStation 4. Jeszcze latem wszystko było w porządku, obecnie jednak aplikacja "laguje" i po prostu klatkuje. Obawiałem się uszkodzenia konsoli, ale sprawdzałem na innych aplikacjach na moim sprzęcie i wszystko jest w porządku. Przy przekazie przez Chromecast bądź na starej aplikacji LG Smart TV (chociaż jest niestabilna, wiadomo) również. Mam filmiki, na których widać niesamowite klatkowanie - potem mogę wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, StraMoldas napisał:

Jak u was wygląda stabilność aplikacji na konsoli? Mam problem z działaniem HBO GO na PlayStation 4.

Sprawdzę to , jak coś. Ja od kilku miesięcy nie zaglądam w aplikację na konsoli. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media2.pl poinformowały o premierach w listopadzie. Z ciekawych propozycji m.in.:

3 odcinkowy miniserial "Skandal w angielskim stylu" (Hugh Grant jako przywódca partyjny, który skrywa przed światem mroczną tajemnicę; oparty na faktach miniserial przedstawiający losy pierwszego w nowożytnej historii Wielkiej Brytanii polityka, który stanął przed sądem oskarżony o udział w spisku i podżegania do zabójstwa).

"Genialna przyjaciółka" (od 19 listopada w HBO) - oparta na powieści Eleny Ferrante historia o trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami.

Jeden z najlepszych filmów zeszłorocznego festiwalu Nowe Horyzonty: "Nadal kryję się z paleniem".

Jeden z najlepszych filmów tegorocznej edycji tego festiwalu, wprowadzony do kin przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, film "Zama".

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, leonk1974 napisał:

P.S. Przypomnijcie mi tylko, jak na stałe wyłączyć polskie napisy, by za każdym razem nie trzeba było ich wyłączać.

Na jakim urządzeniu ci się włączają napisy?

U mnie zarówno na Smart TV, jak i PS4 same się nie włączą. Więc dziwię się , że u ciebie się tak dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...