Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obyś miał rację, choć patrząc na obowiązujące trendy ja nie jestem takim optymistą. Mimo wszystko trzymam kciuki za HBO. Na razie wcale nie jest tak źle, może nie ma jakichś wybitnych produkcji, ale takie seriale jak "Barry" czy nieźle się zapowiadające "Ostre przedmioty" trzymają poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy HBO planuje wydać apkę na Xbox One? Z czego wynika to, że do tej pory jej nie ma? Czy to jakiś skomplikowany proces technologiczny? Przeglądałem internet  poszukiwaniu informacji na ten temat, 4 lata temu pojawiła się informacja, że wkrótce pojawią się na Xboxie. Trochę od tamtego czasu minęło. A pytając ich na fb, odpowiedzi są zdawkowe, wskazujące, że nie ma żadnych planów wejścia na Xbox.

Nie rozumiem po co z własnej woli (o ile ich nieobecność na Xboxie zależy tylko od nich) osłabiać się w stosunku do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto mieć wszystkie takie usługi by poodsiewac kiepskie produkcję i zobaczyć pojedyńcze wybitne dzieła. Niestety 99% produkcji to [beep], z filmami jest podobnie. Po prostu ludzie nie oczekują dobrych produkcji, spójrzcie na box office, na co ludzie najchętniej chodzą. Skoro takie jest zapotrzebowanie to tak się produkuje, to biznes. Niestety.

HBO w tym roku bardzo zawodzi, podobnie jak Netflix. O Amazonie nawet nie mówię bo w tym roku dosłownie nic nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto mieć wszystkie takie usługi by poodsiewac kiepskie produkcję i zobaczyć pojedyńcze wybitne dzieła. Niestety 99% produkcji to [beep], z filmami jest podobnie. Po prostu ludzie nie oczekują dobrych produkcji, spójrzcie na box office, na co ludzie najchętniej chodzą. Skoro takie jest zapotrzebowanie to tak się produkuje, to biznes. Niestety.

W sumie jest to jedyny powód, dla którego nie uczęszczam od dwóch lat do kina. Chyba raz na kwartał, lub półrocze w kinach grają takie perełki filmowe jak "Pokój", "Uciekaj!", "Zwierzęta nocy", "Zjawa", "Płoty", itd... podczas gdy cały kalendarz premier zajmują jakieś odmóżdżające blockbustery Marvela, czy enta część "Szybkich i Wściekłych". Ludzie teraz głównie uczęszczają do kina, aby jak najlepiej doświadczyć seans danego blockbustera. Podczas gdy na stonowanych filmach, czy dramatach, sale świecą pustkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tak było zawsze. Ile kultowych później filmów nie cieszyło się powodzeniem w kinie? Jeszcze raz gorąco polecam "Zimną wojnę". A HBO GO na razie trzyma się dobrze, cały czas czeka na mnie seans chwalonego "Patricka Melrose", teraz oglądam świetną "Obsesję Eve" i oczywiście "Ostre przedmioty". Oby nie było gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żałuj, bo przegapiłeś świetny serial "Kruk...", dla mnie najlepszą produkcję tego roku. Ja wczoraj mecz Legii oglądałem w strasznej jakości i nie narzekam. Jeśli mam do wyboru obejrzeć coś na co czekam nawet w gorszej jakości, czy nie obejrzeć wcale, to zawsze wybieram tę pierwszą opcję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka prawda.Netflix najpierw pokazał jak ma wyglądać HD w Polsce a teraz robi to z 4K.I tutaj nasze rodzime płatne tv są zbyt słabe by jakościowo im dorównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to i do tej pory też tak oglądałem ale oczy tak się przyzwyczaiły do jakości Netflixa i Amazonu że żona jak jej włączyłem film z C+ zapytała co się stało że jest taki kiepski obraz. I mówiła to osoba, która do takich rzeczy nie przykłada zwykle wagi.

 

Owe kanały masz z kablówki czy satelity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Chyba że masz tv Samsung, wtedy jest podobno prawdziwe Hd

Mam Samsunga i mam HD.

Tylko, nie wiem co oznacza to "prawdziwe" ?  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitrate jest fatalne, ale plusem HBO jest fajna oprawa i małe przeroczyste logo plus brak oznaczenia wiekowego.

W C+ jest totalny odlot na ekranie, gorzej jest tylko na VOD Player.pl, to niby tylko kolejne szczegóły, ale mnie denerwują ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...