Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie Jerzyk17 może mieć rację, co nie zmienia tego ze skoro Netflix i Amazon potrafią tak doplinować sprawa technicznych że przy slabym łączu ok 12mb/s nie mam żadnego buforowania, to niech HBO też tego dopilnuje. To nie jest darmowa usługa i klienta nie powinny w ogóle takie rzeczy interesować czy coś się korkuje czy nie. My chcemy włączyć usługe i tyle. Oczywiscie mogę zrezygnować ale niestety niektórych seriali nie obejrzę w innym miejscu. Trzeba na nich wywierać presje a nie godzić się z nędzną jakością usługi. Piszcie maile, posty na facebooka. Może to coś da.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać do HBO. Odpiszą Ci, że nad tym pracują. Taki tekst pada jak piszesz do nich np. że po uwolnieniu usługi od operatorów sat/cable nie możesz oglądać w smart tv innym niż Samsung. Niestety HBO nie jest przygotowane technicznie i tyle. Jest jak jest. Aplikacja jest uboga w porównaniu z Netflix. Mnie przy łączu 20 Mb nie buforuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość HBO GO jest dobierania automatycznie przez system w zależności od posiadanego łącza i urządzenia na którym odtwarzamy. Niestety jako użytkownicy nie mamy na to wpływu; brak możliwości wymuszenia jakości obrazu na stałe. 4K na razie w HBO GO nie otrzymamy, choć "Pakt" kręcili już w tej wersji.

Nawet Showmax delikatnie przebija obrazem HBO GO. Zresztą możemy porównać tytuły, które są dublowane ("Billions", "Opowieści podręcznej"). W Showmax kolory są żywe i ostre, w HBO GO jest mgiełka i lekka bladość. W Showmax nie ma żadnych śmieci na ekranie i odtwarza od razu. W HBO GO kilka sekund jest plansza z ostrzeżeniem o prawach autorskich i cały czas świeci logo w prawym rogu (brak możliwości jego wyłączenia). Może jeszcze chwila i po lewej stronie pojawi się oznaczenie wiekowe? ;-)

HBO GO dalej będę subskrybował, bo usługa ma potencjał i przyszłość. Ze wszystkich serwisów Vod ma najbogatszą bazę tytułów i nie są to same śmieci. Od Disneya do Gutek Film. Dla kochających blockbustery i dla poszukiwaczy arthousowego kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylę pojęć i twoje posty to są zaczepki, Jak sie nie znasz to lepiej nie pisz. Wprowadzasz zamęt swoimi postami.

Czy u ciebie buforuje HBO GO?

U mnie kolego nigdy nie buforuje tylko piszę o spadku jakości. Czytaj ze zrozumieniem.Większość abonentów tej usługi ma problem z jakością. Jeśli ty masz problem z buforowaniem to problem neta lub urządzenia na jakim oglądasz.

Odpaliłem "Spidermana". Łącze 80 Mb/s i obraz jak żyleta. :D

 

 

2018-05-05_140132.jpg

Dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie występują te "okręgi" w tle. 

 

Mam nadzieję, że też je widzicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu pojawią się m.in następujące seriale:

 

"Młody Sheldon" - 1 czerwca

"Cormoran Strike" - 1 czerwca

"Durrelowie" (sezon 3) - 1 czerwca

"Sukcesja" - produkcja własna HBO, premiera 4 czerwca

"The Affair" (sezon 4) - premiera 18 czerwca

 

9 lipca premiera miniserialu "Ostre przedmioty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje nflix.pl w HBO GO będzie też niedługo "Teoria wielkiego podrywu".

Chciałem obejrzeć "451° Fahrenheita", ale przy ocenie 5.5/10 na IMDB chyba odpuszcze podobnie jak Netflixowe "Mute" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanie. W HBO Go są też filmy z Cinemaxa, czy filmy z tej stacji są również w player, jak ktoś wykupi tę opcję?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tym buforowaniem, ewidentnie to wina serwerów HBO. W poniedziałek wieczorem chciałem obejrzeć najnowszy odcinek "Trusta". Nie dało się. Od początku buforowanie co kilka sekund i zatrzymywanie się obrazu, próbowałem przez 2-3 minuty, włączałem i wyłączałem na nowo i tak za każdym razem. Poddałem, włączyłem Amazona i bez najmniejszego problemu obejrzałem "McMafię". Wczoraj wieczorem znów spróbowałem obejrzeć "Trusta" i udało się bez problemu. Ani jednego buforowania przez cały odcinek. Być może w poniedziałek było większe oblężenie, bo były nowe odcinki seriali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...