Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

HBO GO w obecnej postaci wystarcza.

Co za dużo , to nie zdrowo ;)

Myślę , że z czasem umożliwią pobieranie zawartosci i oglądanie w trybie "offline" tak jak u konkurencji.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw całe lata zrzędzenia, że trzaba być uwiązanym z jakimś operatorem, by korzystać z HBO GO. Uwolnili usługę, też źle, bo tamto, sr@mto i owamto. Czy Polaka cokolwiek zadowala, czy zawsze musi mieć jakieś "ale...."? I jeszcze żałosne wojenki co lepsze; Netflix czy GO. Dajcie spokój, bo tego nie da się czytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja nie narzekam. Piszę, że do pełnej usługi streemingowej brakuje możliwości oglądania w trybie "offline".

Dla mnie, nie ma co jest lepsze co gorsze. Takie czasy, że powinno mieć sie dostęp do wszystkich usług jak się lubi "dobry" film/serial. ;)  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 29 marca na HBO GO będą dostępne pierwsze dwa epizody nowego serialu z uniwersum DC Comics "Krypton" od SyFy, który opowiada o przodkach znanego herosa. Mam nadzieję, że HBO zainwestuje w kolejne seriale na podstawie komiksowego uniwersum DC (zapowiadany serial o Watchmenach), chciałbym obejrzeć serial o Deathstroke, czy Nightwingu, ale w obecnej sytuacji są to chyba marzenia ściętej głowy...

Kto wie, może jakimś cudem odzyskają Warnera, lub prawa do ekranizacji komiksów DC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Na HBO GO pojawił się pierwszy odcinek serialu "Trust". Obejrzałem i jestem pod wielkim wrażeniem. Jeśli ktoś nie ma czasu na oglądanie to warto choćby pierwsze 5 minut zobaczyć, dla mnie rewelacja łącznie z podkładem muzycznym Pink Floyd  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dystrybutorem Seriali DC jest Warner i to z nim trzeba się dogadać, by pozyskać serial. 

2. NIe ważne, gdzie seriale są emitowane, tylko kto ma do nich międzynarodowe prawa, są to dwie różne rzeczy.

3. Wszystkie nowe produkcje Starz są w HBO, a Piraci to już wiekowa produkcja.

4. Średnia ocen Kryptona 7.4 na IMDB, to nie jest słaba nota

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HBO GO pojawił się pierwszy odcinek serialu "Trust". Obejrzałem i jestem pod wielkim wrażeniem. Jeśli ktoś nie ma czasu na oglądanie to warto choćby pierwsze 5 minut zobaczyć, dla mnie rewelacja łącznie z podkładem muzycznym Pink Floyd :wink:

Obejrzałem pierwszy epizod. Póki co jestem pod wielkim wrażeniem, przez całą godzinę miałem wrażenie, że oglądam film. Świetna muzyka. Producenci włożyli sporo pracy podczas tworzenia serialu. Mam nadzieję, że kolejne produkcje stacji FX, również zrobią na mnie bardzo pozytywne wrażenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli ten problem już był poruszany, ale chciałbym prosić o pomoc w... zalogowaniu ;-)

Aktywowałem wczoraj hbogo i chciałbym korzystać też aplikacji na telewizorze smartTV firmy LG. Aplikacja na TV prosi o podanie kodu PIN podanego na stronie www (ustawienia/informacja o koncie), z kolei strona www (ustawienia/aktywuj urządzenie) prosi o kod podany na telewizorze. Nie widzę możliwości zaktualizowania aplikacji na telewizorze LG. Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@CYFROmaniak, nie masz kodu aktywacyjnego? HBO GO  laptop lub smartfon tam znajdziesz ten pin :D

2018-03-28_111150.jpg

Potem go wpisujesz tutaj:

2018-03-28_111455.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Urządzeniach" jest tylko laptop, a żeby aktywować kolejne musze podać kod wyświetlony na urządzeniu (Smart TV). Apka na tV nie podaje żadnego kodu, gdyż sama oczekuje na jego podanie. Takie błędne koło. 

Niby TV pobrał wczoraj aktualizację aplikacji, ale mam wrażenie że coś mogło nie zakoczyć i nadal korzystam ze starej wersji aplikacji, nie kompatybilnej ze stroną hbogo. Może zresetuję TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Urządzeniach" jest tylko laptop, a żeby aktywować kolejne musze podać kod wyświetlony na urządzeniu (Smart TV). Apka na tV nie podaje żadnego kodu, gdyż sama oczekuje na jego podanie. Takie błędne koło. 

Niby TV pobrał wczoraj aktualizację aplikacji, ale mam wrażenie że coś mogło nie zakoczyć i nadal korzystam ze starej wersji aplikacji, nie kompatybilnej ze stroną hbogo. Może zresetuję TV...

Pisali na fb HBO, że na LG nie ma możliwości oglądania HBOGO jako niezależnego serwisu. Można go oglądać tylko na telewizorach Samsung oraz oczywiście w powiązaniu z ofertą platform satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny okazuje się, że najlepszy Smart TV, to jakaś chińska przystawka na Androidzie z sprawdzonym, sprawnie działającym DRM lub złożenie sobie HTPC za kilkaset zł. GPU wbudowane w procki Intela od siódmej generacji, spokojnie ogarnia wszelakie wideo nawet 4k. Także odpada wydatek na dedykowaną kartę graficzną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po raz kolejny okazuje się , że najepszy Smart TV to Samsung lub konsola. ;)
HBO GO zawsze na Samsungu było szkoda tylko, że tych starszych modeli już nie wspierają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny okazuje się, że najlepszy Smart TV, to jakaś chińska przystawka na Androidzie z sprawdzonym, sprawnie działającym DRM lub złożenie sobie HTPC za kilkaset zł. GPU wbudowane w procki Intela od siódmej generacji, spokojnie ogarnia wszelakie wideo nawet 4k. Także odpada wydatek na dedykowaną kartę graficzną. 

Starczy po prostu Apple TV albo Xiaomi Mi Box w bardziej budżetowej opcji - w jednym odmiana iOS, w drugim Android TV, oba sprzęty działają szybciej i oferują większy komfort niż jakiekolwiek smart tv. I nie znikają aplikację z dnia na dzień jak w Samsungu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym się objawia ten większy komfort ? Wydawało mi sie, że najlepiej mieć w jednym sprzęcie, włączam tv i mam wszystko, nie muszę podpinać i włączać osobnych urządzeń. Czy na Xiaomi wszystkie usługi działają czyli Netflix, Amazon, HBO GO i Showmax ? Nie ma problemów z napisami, z 1080p ? Wiem, że w Apple jest wszystko ok (chyba poza Showmaxem) ale cena jest dość wysoka. Tak pytam na przyszłość, mój tv jest jeszcze świeży więc nic nie poznikało a za to doszło. Problem jest przy zakupie, na dobry tv trzeba wydać trochę pieniędzy więc potem człowiek nie chce już dokładać kolejnych stów na dodatkowe urządzenie.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z rozwiązań jest po prostu kupno konsoli (PS3, X360, czy PS4), które oprócz grania służy również jako odtwarzacz multimediów. Mając PS3, lub PS4 nie trzeba dodatkowo dokupywać odtwarzacza płyt Blu-Ray, gdyż te konsole świetnie się sprawują, jako odtwarzacze filmów. PS3 można już kupić za jakieś 500 zł, czyli za tą cenę nie tylko zagramy w jakąś grę, lecz nawet bez żadnego większego problemu odtworzymy cokolwiek na Netflixie i HBO GO. Z tego co czytałem, tylko Showmax jest dostępny na XOne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...