Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Czym innym są piksele, a czym innym problem z rozmytym obrazem na scenach dynamicznych. Z tym jest największy kłopot jeśli chodzi o usługę HBO GO. Oglądanie na "wynalazkach"? Dobre sobie. Poniosła Cię fantazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na czym to oglądałeś?  Dla mnie To jest screenshot z laptopa lub komputera. Włącz to sobie na Smart TV 55/65 calach to wtedy podgadamy. ;)

 

Na laptopie u mnie też to dobrze wygląda.  

" Thor: Ragnarok"   :

 

https://i.postimg.cc/MThjDCQy/2018-12-13-192821.jpg

https://i.postimg.cc/J0ZHdpNS/2018-12-13-192901.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale, które HBO GO pokaże w styczniu oraz pozostałych miesiącach 2019 roku.

https://naekranie.pl/aktualnosci/hbo-seriale-na-2019-rok-nowe-i-powracajace-produkcje-3858926

 

Już na samym początku roku mamy bardzo miłą niespodziankę w postaci nowego sezonu "Luthera". Z nowości chętnie sprawdzę m.in "Paragraf 22", który powstaje dla platformy Hulu, miniserial o katastrofie w Czarnobylu czy nowy włoski serial na podstawie książki autora "Gomorry". Do tego kilka mocnych powrotów. Będzie co oglądać, a to zapewne nie jest jeszcze kompletna lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie sobie obejrzeć na Samsung Smart TV 8 odcinek "Ray Donovan", a tu kicha. Brak 8 odcinka. Tydzień temu też były cyrki z 7 odcinkiem.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
10 godzin temu, leonk1974 napisał:

Chciałem.....sobie obejrzeć na Samsung Smart TV 8 odcinek "Ray Donovan", a tu kicha. Brak 8 odcinka.

Dzisiaj się pojawił 8 odcinek.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Sony, co ciekawe pokazuje rozdzielczość czy to przez dekoder, moduł, czy info dot. pozycji z Netflixa to brak tu takiej informacji.

 

Widzę jednak po jakości obrazu, że prawdopodobnie to powinna być 1080p.

Edytowane przez lukimann
Poprawiono czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Niestety HBO GO nie daje nam możliwości sprawdzenia faktycznej rozdzielczości, jeśli chodzi o telewizory.

Widocznie nie chcą, byśmy wiedzieli, jak to faktycznie wygląda.  ;)

Na ich nieszczęście jest kilka pozycji równolegle dostępnych na Netflix i HBO GO, więc można sobie porównać.

Nie trzeba być wielkim znawcą , by dostrzec , że 1080p lepiej wygląda w N...x.  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie. Teraz pod znakiem zapytania jest sens abonowania HBO, czy Cinemax. Praktycznie wszystkie pozycje z biblioteki HBO/Cinemax i do tego nowości. ? Do tego dobra jakość i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
31 minut temu, lukimann napisał:

Teraz pod znakiem zapytania jest sens abonowania HBO, czy Cinemax. Praktycznie wszystkie pozycje z biblioteki HBO/Cinemax i do tego nowości.

Jak posiada się HBO/Cinemax w pakiecie to jest sens. Ja za to dodatkowo nie płacę.  

Jest to część pakietu Superpremium w NC+. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja na PS4 dalej ścina i działa jak chce, po aktualizacji nic się nie zmieniło. Dział techniczny nie wie, co z tym zrobić. Ale przynajmniej aplikacje na WebOS LG oraz Android TV działają bardzo dobrze i fajnie, że wreszcie pojawiły się na tych platformach (albo została dodana nowa wersja).

 

Ma ktoś dalej problemy z działaniem HBO GO na PS4? Netflix czy Amazon śmigają aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 godziny temu, StraMoldas napisał:

Aplikacja na PS4 dalej ścina i działa jak chce, po aktualizacji nic się nie zmieniło. Dział techniczny nie wie, co z tym zrobić.

 

Ma ktoś dalej problemy z działaniem HBO GO na PS4? Netflix czy Amazon śmigają aż miło.

Dawno nie używałem aplikacji na PS4  , jakoś zawsze jak mam włączyć to robię to na Smart TV.

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...