Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Conan napisał:

Są dostępne poprzednie sezony tych seriali.

 

Pierwsza część "Ku'Damm 59" nazywa się " "Ku'Damm 56" i można ją odnaleźć w HBO GO pod tą nazwą. Można również oglądać 2 sezony "Złotego życia".

Oglądałeś któryś z tych seriali? Warto? Ja cały czas mam zamiar zabrać się za oglądanie "Złotego życia", ale ciągle jest co innego na tapecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Obejrzałem dużo europejskich seriali w HBO GO (m.in takie produkcje jak "Pustkowie", "Młody papież", "Gomorra" czy "Babylon Berlin"), ale akurat te dalej czekają w kolejce.

 

W listopadzie pojawią się kolejne europejskie nowości - włoska "Genialna dziewczyna" i rumuński "Hackerville".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wszędzie w internecie i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Chodzi mi o usługę HBO Go bez pośrednictwa operatorów, czyli kupujemy u HBO, podpinamy kartę i ok. Jest bezpłatny okres próbny 30 dni. Potem pobierają z konta kasę. Załóżmy, że za 2 miesiące chcę zrezygnować więc piszę maila do HBO i z końcem opłaconego miesiąca kończę subskrypcję. Ale nigdzie nie piszą jak jest ze wznowieniem subskrypcji. Jak to działa? 

Chciałbym np. po 2 miesiącach niekorzystania i niepłacenia wznowić subskrypcję. Czy wystarczy tylko KLIK na stronie na swoim koncie, czy trzeba przechodzić całą procedurę rejestracji i podpisywania umowy od początku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz skończyć subskrypcję to też wystarczy tylko klik w miesiącu w którym chcesz zakończyć, maile niepotrzebne. :) Od tego momentu konta Ci jeszcze nie usuwają przez bodajże 12 miesięcy i jak chcesz sobie odnowić subskrypcję to od nowa wprowadzasz dane karty na tym koncie i znów abonujesz. :)

Edytowane przez bart18
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej realna jest różnica 30 zł, którą dopłacasz względem Extra+ z Canal+ i dostajesz za to jedynie HBO i Cinemax. I umowe na 2 lata.

Dodając do tego 5 zł za HBO GO kosztuje Cię to 35 zł. Tak więc to co napisał o cenie Rasheed jest prawdą.

A jak chce się komplet HBO, Cinemax + HBO GO w dobrej cenie to iPla czeka z bardzo ładną jakością za 25 zł bez umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2018 o 14:46, Arkon napisał:

Oglądałeś któryś z tych seriali? Warto? Ja cały czas mam zamiar zabrać się za oglądanie "Złotego życia", ale ciągle jest co innego na tapecie.

 

Polecam ''Złote życie'',fajny. :)

 

 

 

Na media2. pl jest informacja o stałej ,nowej cenie za HBO GO  19,99zł. 1-szy miesiąc za free.

Edytowane przez 72adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, leonk1974 napisał:

No to zrezygnuje z subskrypcji w Play za 25 zł i wezmę za 19.99 zł.

P.S.Na Sat Kurier pisze,że obniżka ceny wiąże się z brakiem możliwości oglądania kanałów live.

 

 

 

 

 

Okazało się ,że traci się dostęp do HBO 1-3,oraz Cinemax 1-2 .

Edytowane przez 72adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2018 o 16:54, leonk1974 napisał:

 

P.S.Na Sat Kurier pisze,że obniżka ceny wiąże się z brakiem możliwości oglądania kanałów live.

 

 

 

Jest dostęp do kanałów Live: HBO, HBO2, HBO 3 , ale nigdy tu Cinemax nie było. Skąd te informacje Sat Kurier brał?

Proszę o sprostowanie tego Newsa.  8)

 

 

 

 

2018-10-17-163230.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena obniża się dla wszystkich. HBO linearne są jak były, wisi na stronie "HBO GO gwarantuje ci również nieograniczony dostęp
do kanałów HBO, HBO2, HBO3 na żywo (LIVE).".

 

Cinemax i AXN są w Ipli z HBO GO za 25 zł/mies.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...