Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie HBO GO nigdy się nie przycinało. Co już tutaj nie raz pisałem. ;)

Problem występował przy scenach dynamicznych, było widać , że obraz robi się rozmyty.

 

Bo masz pewnie jakiś kosmicznie szybki Internet. Ja mam LTE od T-mobile z braku alternatywy i tnie kiedy Internet jest wolniejszy, choć wystarczająco szybki na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem ciekaw, gdzie wyląduje serial "Titans". Jeśli prawa do dystrybucji serialu ma WB, spodziewałbym się premiery na tej usłudze (podobnie co z Kryptonem). Niby krąży plotka, że serial będzie dostępny na Netflixie, ale ja tam w to wątpię.

Znalazłem na angielskiej Wikipedii notkę, że serial dystrybuuje Warner Bros Television Distribution. Ale, jak wiadomo, Wikipedia nie jest pewnym źródłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Solderowy123 napisał:

Jestem ciekaw, gdzie wyląduje serial "Titans". Jeśli prawa do dystrybucji serialu ma WB, spodziewałbym się premiery na tej usłudze (podobnie co z Kryptonem). Niby krąży plotka, że serial będzie dostępny na Netflixie, ale ja tam w to wątpię.

Znalazłem na angielskiej Wikipedii notkę, że serial dystrybuuje Warner Bros Television Distribution. Ale, jak wiadomo, Wikipedia nie jest pewnym źródłem.

Podobno Netflix nabył od WB prawa do pokazywania poza USA również innych nadchodzących produkcji platformy DC Universe.

 

Moim zdaniem w HBO nie będzie "Titans" skoro wypuścili już oficjalny komunikat prasowy na temat "Legacies", które startuje później, ale generalnie jest mi to obojętne. Podobnie jak @the cable guy uważam, że kiepsko się to zapowiada. Już bardziej mnie interesuje kto (i w czy w ogóle) pokaże w Polsce takie wrześniowe nowości jak "The First" czy "Manifest".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o starszych produkcjach mowa, to właśnie dziś do oferty wpadła klasyka kina kopanego, dla niektórych prawdopodobnie jeden z filmów dzieciństwa, "Pijany mistrz" z Jackie Chanem i Siu Tin Yuenem z 1978. Jak to się mówi, film stary, jak świat, ale warto obejrzeć do piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z Netflixa pod koniec października znikają "Pamiętniki z wampirów". Jest to produkcja WB, więc może serial trafi do oferty HBO GO. Ja bym się nie obraził gdyby wrzucili "Supernatural". Dawno już przestałem oglądać ten tasiemiec, ale jednak mam sentyment do pierwszych sezonów.

 

Oferta na październik jest dobra. Będę oglądał "Ślepnąc od świateł", nowy sezon "Raya Donovana", być może "Camping i rzecz jasna dalej  kontynuował fantastyczne "The Deuce".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że HBO zakupując nowe sezony seriali w niektórych przypadkach nie dba o to by wszystkie poprzednie sezony były u nich nadal dostepne. Przykład dwóch seriali, które będą w tym miesiącu. Węgierskie "Złote życie" i niemiecki "Ku'Damm 59". Chętnie bym zobaczył szczególnie niemiecką produkcję ale nie mam możliwości obejrzenia wcześniejszych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...