Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim powinno poprawić jakość działania, kilka-kilkanaście razy w czasie odcinka lub filmu resetuje sie jakośc. Sprawdzane u mnie na neostradzie i u rodziny na światłowodzie. Pod tym względem ten serwis jest gorszy od Showmaxu gdzie takie "zwiechy" się zdarzały ale rzadko  w HBO to norma. (W showmaxie zatrzymywał się obraz i kręciło się kółko w środku ekranu, w HBO jakość przechodzi do najgroszej by po kilku sekundach uzyskać maksymalną jakość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Solderowy

Pozwolisz, że tu Ci odpowiem. Masz absolutną rację- "Młody papież" to rewelacyjny serial. Świetnie zagrany, wyreżyserowany, po prostu perełka. Zresztą wystarczy napisać, że wielu rewelacyjnych krytyków filmowych typu Sobolewski było nim zachwyconych. Zresztą w rankingach najlepszych seriali ta produkcja była wysoko, podobnie jak "Wielkie kłamstewka", "Pozostawieni" czy "Twin Peaks". Dla mnie nie ma znaczenie czyja to produkcja ważne, że jest w tym serwisie, tak jak będzie choćby z "Opowieścią podręcznej" czy III sezonem "Fargo". Dla mnie ważne też jest to, że w tym serwisie można trafić na rewelacyjne, nagradzane filmy czego nie można powiedzieć o konkurencji, gdzie dobrych filmów jest tyle co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale w marcu w HBO GO

 

Nowości

 

"Heathers" (serial Paramount Newtork)

"Barry" (produkcja własna HBO)

"Trust" (serial FX)

"Syrena" (serial stacji Freeform)

"Bankowa gra" (niemiecki miniserial)

 

Kontynuacje

 

"Sprawa idealna" (sezon 2)

"Dolina krzemowa" (sezon 5)

"Interes" (sezon 4)

"Billions" (sezon 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim powinno poprawić jakość działania, kilka-kilkanaście razy w czasie odcinka lub filmu resetuje sie jakośc. Sprawdzane u mnie na neostradzie i u rodziny na światłowodzie. Pod tym względem ten serwis jest gorszy od Showmaxu gdzie takie "zwiechy" się zdarzały ale rzadko  w HBO to norma. (W showmaxie zatrzymywał się obraz i kręciło się kółko w środku ekranu, w HBO jakość przechodzi do najgroszej by po kilku sekundach uzyskać maksymalną jakość)

Potwierdzam w całości. U mnie dzieje się tak samo. Mam światłowód 120Mbit/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wszystko jest tak jak @Pawop, piszesz z jednym małym,drobnym szczególem.

Jakość jest dobra ,ale zapominamy o istnieniu konkurencji. ;)

W moim przypadku porównuje do Netflixa, Amazon Priime Video wszystko to z poziomu PS4 i co bym nie robił no nie da się ukryć, że to jednak nie ta liga

Łącze 80 Mb/s dynamiczne sceny i HBO GO delikatnie mówiąc odstaje. Takie są niestety fakty.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Dobrze przewidywałem , że będzie tyle kosztowało. Bardzo dobra wiadomość , ale kogoś kto posiada platformę cyfrową oferta nie warta uwagi. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak na zdrowy rozsadek nie mogło mniej kosztować od Showmaxa. Cena jest dobra jak na ofertę filmową/serialową. Jednak w platformach cyfrowych i kablówkach bardziej się opłaca mieć HBO GO pod warunkiem , że się jest ich abonentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta totalnie bez sensu, w Play Now bez żadnych zobowiązań kosztuje 25 zł ;).

Nie jest bez sensu, bo nie każdy ma lub chce mieć abonament w Play. Wielu osobom chodziło o całkowity brak zobowiązań czyli możliwość korzystania z HBO GO na takiej samej zasadzie jak z Netflixa. Pod tym względem oferta jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Netflix, HBO GO, APV i można mieć "premium film/serial" pełną gębą. ;)

Oczywiscie jak komuś Canal+ nie jest potrzebny.

Uwolnienie HBO GO to bardzo dobry ruch. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest bez sensu, bo nie każdy ma lub chce mieć abonament w Play. Wielu osobom chodziło o całkowity brak zobowiązań czyli możliwość korzystania z HBO GO na takiej samej zasadzie jak z Netflixa. Pod tym względem oferta jest dobra.

Płacisz 29,99 zł za net 30 GB, masz kilka kanałów tv, Showmaxa na 3 mies, Tidala na dwa lata, HBO GO miesiąc gratis (potem 25 zł), w dodatku z tej karty SIM mamy darmowy transfer danych dla tych usług. Tak więc 29,99 zł za samo HBO GO to moim zdaniem zbyt wysoka cena.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...