Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy sądzą, że rebranding z HBO GO na MAX spowoduje nagle super jakość serwisu, wystrzelenie w górę bitrate, brak awarii i hiper konkurencyjną ofertę rzucając przy tym rękawicę Netflixowi . ;-)

Za jakiś czas zostaną zweryfikowane takie marzenia.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by tam wystarczyła sama biblioteka klasycznych filmów, kreskowek Warnera, czy HB. Zaś najbardziej wyczekuje na serial o Zielonych Latarniach, czy Justice League Dark J.J. Abramsa. Na netflixie aktualnie też dość średnio jest pod względem dobrych premier, właściwie to raczej mało kto samotnie opłaca najwyższy pakiet z wlasnej kieszeni (ja przynajmniej swojego konta z nikim nie dzielę), zazwyczaj konta sa dzielone, gdyby takie praktyki zostały zakazane, to serwis nie mialby takiej popularnosci. Z resztą, sam sie łapię na tym, że zamiast jakiejkolwiek produkcji oryginalnej netflixa, wolę ogladac tytuł dostepny na licencji.

 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Również sam opłacam Netflixa i do tego pozostałe serwisy. :-)

Jeśli chodzi o NFX to wiem za co płacę: za stabilność serwisu , wysoką jakość ( piękne 4K, super HD i wysoką jakość dźwięku) i  bogatą bibliotekę.

HBO GO z uwagi na ofertę w PC+ jest dodatkiem do umowy za free,więc można przełknąć od czasu do czasu awarie, słabszą jakość i czasami nawet konieczność ponownego zalogowania się na smart tv.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy , zobaczymy.

Na razie serwis walczy z awariami.

Czytając komentarze na portalach społecznościowych, została przekroczona dawno cierpliwość subskrybentów usługi.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Max wejdzie do Polski w miejsce HBO GO, ale będzie znacznie droższe? Twórcy wprowadzą tańszy abonament z reklamami...

Ciekaw jestem zapisu o nowościach kinowych na HBO Max. Jeśli bez nowości i 4K których nie ma tam wcale (prócz Wonder Woman 1984) to jaki sens ma ta usługa w pełnej cenie??

ŻODYN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Skoro teraz HBO GO kosztuje normalnie 24,99 zł, a u operatorów często jest za 5 zł jeżeli masz paczkę HBO, to może tak pozostać. Operatorzy kablowi i satelitarni mają umowy z HBO, także jakoś tam się między sobą rozliczają. Więc myślę, że tutaj może nie być jakiś większych zmian. Co innego w przypadku, gdy ktoś nie jest związany umową u żadnego operatora i będzie chciał wziąć same HBO GO/Max.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...