Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie będzie całego sezonu "Mozaiki" w HBO GO? Zresztą dla mnie to nie ma znaczenia, a tak w ogóle uważam, że Netflix nie ma startu do HBO, co pokazuje nie tylko historia, ale nawet rankingi 2017- "Pozostawieni", "Wielkie kłamstewka" czy "Twin Peaks" zdecydowanie wygrały w większości głosowań w Polsce i na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Dobrych pozycji w Netflixie to jest co najmniej kilkadziesiąt jeśli chodzi o ich seriale i tylko totalni dyletanci mogą wymyślać jakieś histore, że nie mają one startu do HBO. Cała reszta napawa się dobrymi serialami z Netflixa, razem z tymi HBO (a także Amazona itp) bez względu na logo. Fani seriali mają od paru lat dobrze, a wszystko jakby nie było rozpoczął Netflix...

 

Wystarczy spojrzeć na jakieś sensowne źródła, chociażby tutaj:

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/features/best-tv-shows-2017-rated-ranked-leftovers-game-of-thrones-handmaids-tale-twin-peaks-big-little-lies-a8120861.html

W pierwszej 10tce jest "Ozark", "Master of none", "Rick and morty", "Mindhunter".

 

https://www.thrillist.com/entertainment/nation/best-tv-shows-2017-to-watch

Tutaj "Mindhunter" i "American Vandal"

 

https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2017/nov/30/the-50-best-tv-shows-of-2017

A tutaj w 10tce mamy "Mindhuter" i "The Good Place".

Itd. itp.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie całego sezonu "Mozaiki" w HBO GO?

 

Będzie ale nie od razu tylko po jednym odcinku tygodniowo. Gdy sie ktos przyzwyczaił do binge watchingu to trudno oglądać w takim tempie serial, trzeba po prostu zaczekać aż będzie dostępny cały sezon.

 

Naprawdę nie rozumiem tych, którzy piszą że Netflix poszedł na ilośc, że nie ma nic ciekawego itp. Spójrzcie na oceny zeszłorocznych seriali w imdb a nie bazujcie na nominacjach. Dobre seriale są wszędzie, w Netflixie, w HBO a nawet w Amazonie. HBO GO przeważa jedynie nad innymi nowościami kinowymi to jest bezdyskusyjne. Jeśli ktoś nie docenia np. Darka, Mindhuntera, The Crown, Godless, Master of None to po prostu nie zna się na serialach. Prawdziwy fan seriali potrzebuje dostepu i do Netflixa i do HBO, w przyszlosci do Amazona. I tylko się cieszyć z tak bogatej oferty której nie zdążymy nigdy całej przejrzeć a nie spierać się o to który serwis jest słaby a który dobry bo tak nie jest. Pod względem oferty serialowej i Netflix i HBO są bardzo dobre. Technicznie Netflix góruje.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat zeszłorocznych seriali założyłem temat https://forum.satkurier.pl/topic/24421-najlepsze-filmy-i-seriale-2017-roku/

Tam chętnie podyskutuję i pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu- na Netflixie mam ochotę obejrzeć raptem dwa seriale- "The Crown" i I sezon "Stranger Things" i tyle. Nie demonizujmy, że dobre seriale są tylko w w tych dwóch lub trzech serwisach, bo to nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Panowie takie czasy, że trzeba mieć dostęp do kilku serwisów. U mnie HBO GO i Netflix do tego Showmax(taki dodatek).Każdy z tych serwisów ma coś innego do zaoferowania. :D

@Rasheed, racja że Netflix technicznie konkurencje zostawił w tyle jednak HBO GO ma zdecydowanie wiecej lepszych seriali. "Gra o Tron", "Czysta Krew" , "Detektyw" to już klasyka :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King

Niekoniecznie trzeba, bo naprawdę dobre seriale obejrzałem w zeszłym roku w Ale kino("The Missing" czy "Peaky Blinders"), Fox( choćby "Legion") czy nawet w Canal+("Mr Mercedes"). Jeszcze raz zachęcam do dyskusji pod podanym tym linkiem https://forum.satkurier.pl/topic/24421-najlepsze-filmy-i-seriale-2017-roku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rasheed, racja że Netflix technicznie konkurencje zostawił w tyle jednak HBO GO ma zdecydowanie wiecej lepszych seriali. "Gra o Tron", "Czysta Krew" , "Detektyw" to już klasyka :P

 

Miałem na myśli zeszły rok, bo historycznie to HBO dłużej produkuje seriale więc siłą rzeczy ma ich więcej w swojej bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale HBO to nie tylko seriale.Netflix tylko seriale.I HBO nie idzie we wszystko a Netflix produkuje jak TVP.W HBO zobaczysz nowe filmy o czym w Netflixie zapomnij więc to dodatek,nie wspomnę że jak na Polskę to za[beep]iście drogi jak za parę seriali i filmy dwa lata po Canal+ czy HBO stąd wiele osób się składa na to.No i wystarczy podpiąć pod VPN i ma się amerykański czy inny jeśli ktoś chce.HBO już na to nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix to nie tylko seriale. Fakt, że nie mają umów first-pay z największymi amerykańskimi wytwórniami nie oznacza, że nie emitują nowych filmów. I nie są to tylko produkcje zlecone przez nich samych, ale także kupione na międzynarodowych festiwalach, z mniejszych wytwórni czy innych krajów (przy okazji polecam hiszpańskie "Contratiempo"). Nie wszyscy oglądają tylko wielkie blockbustery. Ja wbrew obiegowej opinii obejrzałem w tym roku sporo dobrych filmów na Netflixie. Więcej niż na przykład na Showmaxie, który przecież ma Kino Świat i MGM. Poza tym Netflix to też bardzo dobre dokumenty i serie dokumentalne. W kwestii ceny i tego, że ludzie się składają - świetnie, że jest taka możliwość. Na pewno każdy ma w rodzinie, wśród przyjaciół czy znajomych kogoś kto lubi wygodne i legalne oglądanie. Można się złożyć i znacząco obniżyć sobie abonament.

 

Conan: Mam nadzieję, że te seriale będą bardzo dobre ale jednak z tym werdyktem poczekaj aż się okaże jaki poziom prezentują te seriale :)

 

Za bardzo przyzwyczaiłem się do Netflixa i teraz będę czekał z "Mozaiką" czy "Counterpart" aż wstawią wszystkie odcinki bo odzwyczaiłem się od oglądania serialu po jednym odcinku tygodniowo.

 

Rzecz jasna nie wyrokuję, ale patrząc na recenzje "Mozaiki" czy pierwszy odcinek "Counterpart" (Starz wypuściło go jeszcze w grudniu) wygląda na to, że będzie dobrze lub nawet bardzo dobrze. Najwięcej obaw ma co do "Brytanii", bo nie jest łatwo stworzyć dobre widowisko historyczne.

 

Tak z kronikarskiego obowiązku: HBO GO jest dostępne w UPC bez obowiązku posiadania abonamentu na paczkę HBO i bez zobowiązania. Czyli tak jak w Czechach.

Ale chyba trzeba mieć u nich telewizję lub internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix to nie tylko seriale. Fakt, że nie mają umów first-pay z największymi amerykańskimi wytwórniami nie oznacza, że nie emitują nowych filmów. I nie są to tylko produkcje zlecone przez nich samych, ale także kupione na międzynarodowych festiwalach, z mniejszych wytwórni czy innych krajów (przy okazji polecam hiszpańskie "Contratiempo"). Nie wszyscy oglądają tylko wielkie blockbustery. Ja wbrew obiegowej opinii obejrzałem w tym roku sporo dobrych filmów na Netflixie. Więcej niż na przykład na Showmaxie, który przecież ma Kino Świat i MGM. Poza tym Netflix to też bardzo dobre dokumenty i serie dokumentalne. W kwestii ceny i tego, że ludzie się składają - świetnie, że jest taka możliwość. Na pewno każdy ma w rodzinie, wśród przyjaciół czy znajomych kogoś kto lubi wygodne i legalne oglądanie. Można się złożyć i znacząco obniżyć sobie abonament.

 

 

Rzecz jasna nie wyrokuję, ale patrząc na recenzje "Mozaiki" czy pierwszy odcinek "Counterpart" (Starz wypuściło go jeszcze w grudniu) wygląda na to, że będzie dobrze lub nawet bardzo dobrze. Najwięcej obaw ma co do "Brytanii", bo nie jest łatwo stworzyć dobre widowisko historyczne.

 

Ale chyba trzeba mieć u nich telewizję lub internet?

 

Oczywiście że tylko seriale.Filmy to perełki u nich.I to w HD gdy np Sky pokazuje je w UHD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z kronikarskiego obowiązku: HBO GO jest dostępne w UPC bez obowiązku posiadania abonamentu na paczkę HBO i bez zobowiązania. Czyli tak jak w Czechach.

 

Tak z ciekawości, ile kosztuje ? W Czechach jest nieco inaczej bo tam możesz zakupić bez żadnego pakietu, wprost ze stron HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekjot: czyli HBO GO de facto kosztuje 89 zł bez zaobowiązania (najtanszy internet to 59). Świetna okazja ;).

umnek: co kogo tutaj interesuje (podpupadające zresztą przez ostatnie lata mocno) Sky, mówimy o tym co można obejrzeć w Polsce. A tutaj serwisy SVOD typu Netflix i Showmax nie tylko mają swoje filmowe produkcje oryginalne, ale i pozabierały część kanałom premium, które są w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W USA będzie chyba możliwość samodzielnego wyboru, pewnie się HBO nie chciało modyfikować aplikacji HBO GO dla innych krajów.

U nas też tak będzie, moim skromnym zdaniem ;) w tym roku już to się stanie. Sam fakt że HBO GO pojawiło się na konsolach pokazuje, że idzie to w stronę Netflixa. Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku "Mozaiki" chodzi o modyfikację serwisu ze względu na 1 serial. Mysle, że sprawdzą jak ta interaktywność została odebrana przez widzów w USA i jeśli się przyjmie to może zrobią podobne seriale i wtedy udostępnią tę interaktywność w innych krajach.

Mnie to nie interesuje, wolę by poprawili działanie obecnej aplikacji. Wczoraj wieczorem zacinało serwis non stop był moment że nie dało się oglądać. Przełączyłem na pól godziny na Netflixa i wszystko chodziło bez ani jednego spadku jakości. Potem znów wróciłem do GO i było lepiej. A zacinało zarówno na Amert TV jak i na komórce.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Muszę się przyzwyczaić do wyglądu tej nowej apki.

Zbliżony wygląd do Netflixa. Pojawienie się sekcji "Kids" , co uważam za strzał w 10tkę. :cool: Reszta to kosmetyka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...