Jump to content
Rasheed

HBO GO - pytania, problemy i komentarze

Recommended Posts

Płaczecie nad jakością player+ czyli takim uwolnionym nc+ GO? Płaczecie na jakością płatnej Ipli? Przecież to ten sam typ usługi, tzn uwolniony dawny, bezpłatny internetowy dodatek do tradycyjnego pakietu TV. Porównujecie z usługami stricte internetowymi co jest kompletnie z czapy. Jeśli już chcecie jechać z jakością, to poczekajcie do premiery HBO Max. Wtedy zacznijcie ich rozliczać.

13 minut temu, GrubyBubu napisał:

Jak płacisz w Polsce to i owszem...na szczęście są kraje gdzie płaci się 30pln

Uzbekistan? 

@śmiechu warte HBO GO jest uwolnioną usługą i jak najbardziej można ją porównać z Netflixem czy innymi usługami.HBO Max może nawet tu nie wejść bo słowa o tym nie słychać a dwa ..kto powiedział że będzie jakościowo u nas lepsze?:)

• Like 1

Nie podoba się to nie oglądać, nie subskrybować i nie płacić. Przestańcie wylewać te żale, bo tylko śmietnik robicie.

Edited by Kiler
  • Haha 1
  • Upvote 4

4 godziny temu, Kiler napisał:

Nie podoba się to nie oglądać, nie subskrybować i nie płacić. Przestańcie wylewać te żale, bo tylko śmietnik robicie.

Temat: HBO GO - pytania, problemy i komentarze... czyli chwalić można ale żalić już nie... ciekawe... :D 

Idąc twoim tokiem myślenia... jak "kobita" częstuje cię codziennie lipnym obiadem to też nie komentujesz? Czy może starasz się dla odmiany jakoś to "przegadać"? :) 

Wiesz na czym polega w ogóle dyskusja? To nie Korea Północna... że wszystko jest piękne i nie masz prawa głosu... :rofl:

2 godziny temu, umek napisał:

I to pisze koleś mający w sygnaturze  HBO HD....

Własnie dopatrzyłem... czyli kolejny ten co na jakości mu nie zależy... ciekawe jakie ty masz priorytety w życiu?
@Kiler Masz nowe auto? Nowy telefon? Nowoczesny TV... czy nadal Polonez... Nokia 3310 oraz Rubin?

Zapewne masz... i wiesz jako to się nazywa... KOMFORT ODBIORU... wygodne auto płacisz i wsiadasz bo wiesz co od niego wymagasz... telefon smartfon z VOICE HD słyszysz jak by ktoś był za ścianą... oraz TV... aby wykorzystać potencjał też trzeba mu dostarczyć materiału... :) :) :) 

Edited by herman78
  • Upvote 1

Może jestem ślepy, ale oglądałem "Annabelle" w HBO GO na Smart Tv LG 43' i nie dostrzegłem jakiś wad w obrazie czy pikselozy.

Ostatnio " próbowałem" obejrzeć serial" Przybysze" i  zaprzestałem oglądania go  na HBO GO. Niestety po świetnej jakości na Netfixie czy Amazonie( tu polecam " Hanna" - ostatnio obejrzane) jest niedosyt, więc spróbuję podejść do serialu na HBO OD.W przypadku serialu z azjatyckimi " horrorami" czy " Gry o tron" nie dało się inaczej.

" Opowieść podręcznej" już w znośnej tym razem jakości.

Nierówna jest ta jakość na HBO GO.

Chyba nie zdecydowałbym się na samodzielny serwis bez linearnych kanałów i OD.

Edited by lukimann
  • Upvote 1

Chętnie bym zobaczył jakość 1080p , czy jakieś tytuły na HBO GO mają Full HD?

Czy tylko wybrane modele telewizorów Samsung z 4K, bo jakieś seriale w tej jakości w tym UHD HBO obecnie oferuje?

Edited by lukimann
  • Haha 1

HBO beznadziejne nawet na 32 calach wyglada..ludzie idźcie do okulisty..

Edited by umek
  • Upvote 3

W głównym pokoju mam 49' jednak jest on bez Smart Tv więc najczęściej oglądam HBO GO w sypialni tam gdzie mam Smart Tv właśnie na 43'. Mam małe mieszkanie i większe odbiorniki nie wchodzą w grę. Może na filmach bardziej dynamicznych np. od Marvela jest gorsza jakość ale nie oglądam ich więc nie mam porównania.

Czy udało się rozwiązać sprawę napisów w serwisie,to znaczy czy można tak zmienić ustawienia, żeby się za każdym razem nie włączały?

• Upvote 1

Ja o napisach mówiłem już im na infolini w grudniu 2018. Obiecali rozwiązać ten problem. Później jeszcze pisałem o tym na ich profilu FB i inni też im tam pisali. Odpowiedź była taka sama. Trzeba im dzwonić i pisać jak najwięcej to może wtedy ich dział techniczny ruszy wreszcie d.. y.

13 godzin temu, lukimann napisał:

Czy udało się rozwiązać sprawę napisów w serwisie,to znaczy czy można tak zmienić ustawienia, żeby się za każdym razem nie włączały?

W dalszym ciągu włączają się jednocześnie napisy i lektor. Ale naprawili brak lektora na losowych odcinkach seriali.

HBO GO już nie zapamiętuje, że oglądam ang+napisy? Nie pamiętam ile lat mam tą usługę, zawsze startowało z napisami, widzę dziś muszę sobie ręcznie ustawiać. W dodatku napisy wyświetlają się na szarym tle. Da się gdzieś to pozmieniać, żeby było jak było, czyli do wczoraj? Bo w opcjach nie widzę. Czy po prostu dziadostwo, wszystko im padło i jak się pozbierają to wróci do normy?  

Edited by darius010

W dniu 30.10.2019 o 19:08, darius010 napisał:

HBO GO już nie zapamiętuje, że oglądam ang+napisy? Nie pamiętam ile lat mam tą usługę, zawsze startowało z napisami, widzę dziś muszę sobie ręcznie ustawiać. W dodatku napisy wyświetlają się na szarym tle. Da się gdzieś to pozmieniać, żeby było jak było, czyli do wczoraj? Bo w opcjach nie widzę. Czy po prostu dziadostwo, wszystko im padło i jak się pozbierają to wróci do normy?  

Nie wiem czy tonie  zależy od tv .Bo ja mam LG Oleda i za każdym razem jak wchodzę na HBO GO obojętnie co włączam  mam oryginalne audio + napisy pl .A syn u siebie w pokoju obok ma Samsung qled i napisy ma wyłączone i automatycznie polskiego lektora czy dubbing

Na tv Samsunga i na tel zapamiętuje to co jest od zawsze, ewentualnie po aktualizacji apki raz się popsuło, firetv i appletv póki co trzymają ustawienia

Wczoraj zauważyłem że na LG Smart TV aplikacja HBO GO zapamiętuje już wybór ścieżki dźwiękowej. Co ciekawe nie było żadnej aktualizacji aplikacji w tym czasie.

Edited by diabeu

W Sony smart, też napisy przestały się włączać po wybraniu programu." Pokój 104" nawet dobra jakość obrazu , coś ogólnie poprawili...czy jak sie trafi?

Może ktoś pomoże określić bitrate tego materiału? :)  Serial wygląda na mało dynamiczny... a w statycznych scenach musi wyglądać dobrze inaczej HBO GO było by do zamknięcia... :D 

Próbuje po raz kolejny zarejestrować się do tej usługi i odrzuca wszystko w opcji Nick. Ma ktoś jakieś pomysły dlaczego ?

Jestem zarejestrowany przez stronę Polsatu i dzisiaj się rejestrowałem przez PC+ i przyjął mi ten sam nick.

Edited by szunaj

Ano nic dziwnego, że przyjął, gdyż przy logowaniu wybiera się operatora (nc+/pc, Polsat i inne).

Wszystkie dane przyjmuje przy rejestracji oprócz tego jednego. Wpisywałem swoje imię i nazwisko  ,oczywiście tak aby nie poszło dalej ,to i tak odrzuca. Jeszcze spróbuję na innym komputerze a potem pozostaje tylko kontakt z HBO...Albo dać sobie spokój z tą usługą.