Jump to content
Rasheed

HBO GO - pytania, problemy i komentarze

Recommended Posts

z czym masz problem? ze ipla ma dobrą jakość? 8-10 mega leci na PSP 1080p+50fps i na 60" tv wygląda bdb.. ale to chyba nie ten temat?!

nawet produkcje hbo na ipli wygladaja czasami lepiej niż na hbogo.pl bezpośrednio co jest ciekawe bo już bezpośrednio na evoboxie jest kupowato :P

Dodać należy ze ich koprodukcje można obejrzeć w UHD a HBO puszcza je w swojej miernocie ...

Tego pojąć nie potrafię..

• Upvote 1

Dla mnie oferta filmowa i serialowa jest bardzo dobra,ale jakość obrazu i działanie aplikacji na Samsung Smart TV to porażka.

• Upvote 2

Do tej pory korzystałem z HBO GO przez laptopa, ale chcę wejść przez Sony smart tv i nie mogę znaleźć tej aplikacji. Tv jest sprzed 3 lat i są oczywiście jakieś Netflixy, Playery  czy Iple, a nawet VOD.TVP.pl, a HBO GO nie ma. Jak to zainstalować?

Jeśliby miał Androida,to mógłby zgrać sobie na pena apkę w pliku APK,a następnie zainstalować na tv.

• Like 1

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Jak to sprawdzić czy jest android? Dlaczego jest mnóstwo różnych aplikacji, a HBO Go nie ma? Model tv to Sony KDL-55W829B

Edited by Arkon

To wpisz w Google markę i model swojego tv i wtedy się dowiesz na jakim systemie stoi telewizor.Czy na Android,czy producenta.

@Arkon Niestety (choć akurat w przypadku TV to jeśli chodzi o stabilność działania też trochę plus ;)) model bez Androida, więc HBO GO nie ma. Potrzebna jakaś przystawka z Androidem albo Apple TV jak chcesz apkę.

Edited by bugmenot
  • Thanks 1

Czyli warto kupić Xiaomi Mi Boxa do tego telewizora? Jak, na przyszłość, sprawdzać czy na danym tv jest aplikacja HBO GO? Pewnie niedługo będę kupował tv 4K i tak naprawdę zależy mi najbardziej na tej aplikacji, a jakoś nie mam przekonania do Samsungów i LG. Tak przy okazji kojarzysz czy na dekoderze Orange 4K można obsługiwać HBO GO czy tylko Netflixa, bo zastanawiam się nad ofertą światłowodową od tego operatora.

Z systemami producentów zawsze są jakieś cyrki, a to wyłączają Youtube (Samsung), a to nie działa w pełni Ipla (LG) itd. Najbardziej pewny i przyszłościowy jest Android TV, z tym, że w przypadku gdy odpowiada on za obsługę całego telewizora to bywa różnie ze stabilnością. Dlatego też jestem zwolennikiem przystawek. Na Mi Boxie masz wszystko - Amazona, HBO, Netflixa, ChiliVOD, VOD.pl, Playera, Iplę, YT... Używam tego od roku (wcześniej Apple TV) i poza jakimiś dwoma zwieszkami apki Amazona nie zanotowałem żadnych problemów z tym sprzętem.

Dekoder 4K Samsunga w Orange ma apkę Netflixa, natomiast HBO jest jako on demand, więc zawartość jest obcięta względem HBO GO. Na niedawno wypuszczonym Sagemcomie na razie Netflixa nie ma.

Edited by bugmenot
  • Thanks 1

Szkoda, że operatorzy płatnej tv nie kwapią się z dodaniem obsługi HBO GO, tym bardziej że często sprzedają ją razem z HBO. Orientuje się ktoś czy dekoder 4K nc+ obsługuje HBO GO i jak jest z jakością?

a jakie ma to znaczenie skoro właściciel ten sam...?

Zasadnicza? Sam wszędzie piszesz, że firmy odchodzą od tradycyjnej TV i stawiają na streaming.

Przeczytaj artykuł ..firma musi znaleść oszczędności bez względu na format nadawania bo zwyczajnie wtopiła..

Ale wtopiła w segmencie TV więc oszczędności w tej części mogą się przełożyć na rozwój w streamingu.

W streamingu również ..gdybys tylko przeczytał...i nadal dla firmy nie ma to żadnego znaczenia i dla jej budżetu już napewno.

Teraz czekać aż zaczną się pozbywać rzeczy stąd plotki o sprzedaży HBO Europe..

Niestety zbyt długo czekali z uwolnieniem HBO GO. Mnie to bardzo martwi, bo duża część ich seriali trzyma poziom w przeciwieństwie do serialowej papki produkowanej przez Netflixa. Oczywiście Netflix ma klika własnych perełek, jednak większość, to produkcje z miałką fabułą dla podlotków, zaliczających "po łebku" kolejne serialowe odcinki. Najczęściej na smartfonach.

• Confused 3
  • Upvote 1

Czym się martwić? Jak tak źle idzie HBO, inny gracz ich przejmie łącznie z archiwalną biblioteką. Jeden serwis mniej, a co za tym idzie jeden abonament mniej do płacenia. Nie mam nic przeciwko temu, aby "Gra o tron" w 4K pojawiła się w Netflix lub w Amazon. 

• Upvote 2

Dlatego pisałem że może Netflix czy Amazon przejąć ich wytwórnie..

W streamingu również ..gdybys tylko przeczytał...i nadal dla firmy nie ma to żadnego znaczenia i dla jej budżetu już napewno.

Teraz czekać aż zaczną się pozbywać rzeczy stąd plotki o sprzedaży HBO Europe..

A gdzie Ty tam przeczytałeś cokolwiek o HBO?, czytać może i potrafisz, ale niekoniecznie ze zrozumieniem
  • Upvote 2