Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak obecnie wygląda jakość streamingu w HBO GO? Wziąłem ten serwis na święta, bo w Netfliksie nie ma czego oglądać. I ramówka treściami HBO GO bije netfliksa na głowę no ale ta jakość! I nie mam tu na myśli brak 4K bo nie jestem maniakiem cyferek i dobrze wiem, że 4K z netfliksa nawet nie leżało obok tego prawdziwego i nawet Youtube oferuje lepszą jakość 4K.

 

Niestety musiałem zrezygnować z subskrypcji, bo np. oglądając Avengers 2 jakość ciągle skakała pomiędzy ostrym 1080p a 480p ze straszliwą kompresją. Strasznie to denerwujące, więc dałem sobie spokój. Widziałem też komentarze innych, narzekających na podobne problemy i kompletny brak reakcji HBO, ale nie wiem jak jest teraz.

 

Chciałbym spróbować jeszcze raz i stąd moje pytanie. Czy w ciągu tych 2 miesięcy coś się zmieniło, czy HBO ciągle udaje że problemu nie ma?

Edytowane przez gregory003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, gregory003 napisał:

..... nie mam tu na myśli brak 4K bo nie jestem maniakiem cyferek i dobrze wiem, że 4K z netfliksa nawet nie leżało obok tego prawdziwego i nawet Youtube oferuje lepszą jakość 4K.

 

 

Ty tak na poważnie? Gdzie to wyczytałeś? :lol2: 

Porównywać 4K z YouTube(demówki)  do oferty Netflixa  4K , takich kocopołów to ja jeszcze na tym forum nie czytałem.

Ja rozumiem ,że oferta Netflixa ci nie odpowiada, ale żeby pisać o kwestiach technicznych i nie poprzeć tego żadnymi argumentami jest lekko niepoważne.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram HBO GO z dekodera Evobox Cyfrowego Polsatu.Jakość spoko.Choć mogłaby być jeszcze lepsza. Na komputerze czy telefonie,nie wiem gdyż nie oglądam z tych urządzeń. Ps.gdy testowałem Netflix,to zdecydowanie lepsza jakość niż na HBO GO. 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Ty tak na poważnie? Gdzie to wyczytałeś? :lol2: 

Porównywać 4K z YouTube(demówki)  do oferty Netflixa  4K , takich kocopołów to ja jeszcze na tym forum nie czytałem.

Ja rozumiem ,że oferta Netflixa ci nie odpowiada, ale żeby pisać o kwestiach technicznych i nie poprzeć tego żadnymi argumentami jest lekko niepoważne.

 

Nie wiedziałem że Netflixa obejmują jakieś specjalne normy jakościowe i nie wolno go porównywać do innych źrodeł, bo hipsterska ideologia nie pozwala?

 

Tak się składa że na Youtubie, szczególnie w tej części anglojęzycznej, swoje kanały prowadzą całe grupy medialne, które zaczynają stanowić coraz poważniejszą konkurencję dla tradycyjnej telewizji. I dla takich kanałów wrzucanie pełnoprawnych materiałów w 4K, kręconych [beep]nie drogim sprzętem i edytowanych przez zawodowców na stacjach za grube dziesiątki tysięcy. To że jakiemuś niedoinformowanemu gościowi Youtube i 4K kojarzą się tylko z jakimiś demówkami, to jego problem. Bo tak się składa że youtube to już nie tylko serwis z głupimi filmikami, ale poważna platforma wydawnicza dla wszelkiego rodzaju serwisów publicystycznych.

 

A pseudo „4K” to nieśmieszny żart, nawet w porównaniu z Youtubem. 

 

 

 

Dziękuję pozostałym Panom za pomoc. No właśnie ja oglądałem HBO w apce na TV Samsung i jakość potrafiła mocno skakać. O dziwo jakość kanałów live, które w tej apce są ciągle obecne, choć podobno miały zniknąć z oferty HBO Go, była bardziej stabilna niż VOD.

Ale skoro wam już gra to spróbuję jeszcze raz. W końcu dwie dychy to nie majątek.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregory003 zarzuć jakąś Youtubową niedemówką porównywalną jakością do 4K "Syfiksa", pewnie wiele osób będzie wdzięcznych. Coś z biblioteki BBC, Discovery, National Geographic albo chociaż pełen koncert się znajdzie czy same materiały nakręcone GoPro? ;).

A co do HBO GO - to obniżając parę miesięcy temu cenę pokazali co ma pierwszeństwo w tej usłudze :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Ja odbieram HBO GO z dekodera Evobox Cyfrowego Polsatu.Jakość spoko.Choć mogłaby być jeszcze lepsza. Na komputerze czy telefonie,nie wiem gdyż nie oglądam z tych urządzeń. Ps.gdy testowałem Netflix,to zdecydowanie lepsza jakość niż na HBO GO. 

 U mnie dźwięk z Evoboxa przy odtwarzaniu HBO GO to jakaś parodia. Nie wiem od czego to zależy, ale różnica w jakości dźwięku w porównaniu z aplikacją na moim TV, na przeglądarce przy podłączonym do TV komputerze, a Evoboxem jest kolosalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2019 o 14:00, Arkon napisał:

Ogląda ktoś "I am the night"? Warto? Jakiś inny serial polecacie?

Ja nie polecam. Nie widziałem jeszcze finałowego odcinka, ale nie sądzę, żebym po jego obejrzeniu zmienił zdanie. Dla mnie to taki mało wciągający średniak, który próbuje udawać ambitny serial, chociaż z tego co czytam na forach niektórzy są nim zachwyceni. Ostatnio mam też już trochę dość mrocznych kryminałów i tego typu klimatów.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2019 o 22:38, Conan napisał:

Marzec w HBO GO

https://www.serialowa.pl/203308/hbo-go-marzec-2019-seriale-filmy/

 

4 sezon "Gomorry" już dzień po włoskiej premierze. Czekam też m.in na serial "The Act" od Hulu czy nowy sezon "Better Things".

Rewelacja, czyli zapewne tak jak na Sky:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...