Jump to content
Rasheed

HBO GO - pytania, problemy i komentarze

Recommended Posts

U mnie przez kilkanaście minut na każdym urządzeniu były błędy. Pierwszy uruchomił HBO GO Evobox i tak się zastanawiam, co to do [...] jest? Dźwięk jakbym oglądał na sprzęcie z lat 90 :D Nie wiedziałem, że takie ekstra audio funduje CP ze swoim cudem techniki...

Edited by Barti
Na forum nie wyrażamy się wulgarnie.

A mi wersja Android TV bez problemów działa na Android 5.1 (Firestick 2nd gen.), mimo że oficjalnie aplikacja wspiera dopiero wersję 6.0 (wystarczyło jedynie zmienić min. wersję API w pliku apk). 

Zaś u mnie zniknęły pozycje z listy ulubionych. Również "Oglądaj dalej" świeci pustkami...

Nawet nie mogę uzupełnić swojej listy. Ciekawe, co kombinują.

Edited by Solderowy123

Mam to samo. Trochę to irytujące, bo zapisałem sobie filmy do obejrzenia w przyszłości, żeby mieć je pod ręką w jednym miejscu a teraz muszę to robić od nowa.

A to potwierdzam, dzisiaj nie wiedziałem, na którym odcinku skończyłem. :/ Wyczyściło historię, bez względu na urządzenie.

To przyszedł czas na mnie, na Android TV brak mojej listy i oglądaj dalej. Nie tylko wyczyściło historię, ale nie widać nowo dodanych pozycji do mojej listy. Po rozpoczęciu jakiegoś serialu nie pojawia się "Oglądaj dalej". Ta kategoria też zniknęła.

W dniu 31.12.2018 o 14:17, the cable guy napisał:

U mnie przez kilkanaście minut na każdym urządzeniu były błędy. Pierwszy uruchomił HBO GO Evobox i tak się zastanawiam, co to do [...] jest? Dźwięk jakbym oglądał na sprzęcie z lat 90 :D Nie wiedziałem, że takie ekstra audio funduje CP ze swoim cudem techniki...

To akurat problem znany od początku tego cuda techniki, jak to nazwałeś. Co najlepsze CP, twierdzi., że to wina HBO. Dziwnie na innych urządzeniach, dekoderach działa OK.

A ma ktoś problem z oglądaniem przez Firefoxa? U mnie od jakiegoś czasu film odtwarza się na początku dobrze, a po jakichś 30 minutach robi się nagle pikseloza i tak już zostaje. Pomaga jedynie zamknięcie przeglądarki i włączenie jeszcze raz.

Na boxie H96 Pro+ pojawił się komunikat "The device is rooted". Urządzenie rzeczywiście ma roota od nowości, jednak od wielu miesięcy HBO GO działało bez problemu (pomijając gorszą jakość obrazu, niż w innych serwisach)...

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale z datą 24 grudnia 2018 r. ukazała się aktualizacja dla starszych LG z Webos. I chyba teraz można już korzystać z samodzielniej już usługi...

Pierwszy raz dzisiaj zauważyłem że jakiś tytuł nie jest dostępny do oglądania "live" w aplikacji, aktualnie leci "Ray Donovan" i nie można oglądać.
P.S. Nie wiem, czy piszę na temat i w odpowiednim wątku, bo już się pogubiłem.

Wiem, mogę sobie sprawdzić...

Ale tak na szybko, czy biblioteka  HBO GO zawiera wszystkie pozycje filmowe i serialowe aktualnie udostępniane na kanałach Cinemax HD?

Też miałem ten dylemat przy przedłużaniu umowy z UPC, ostatecznie Cinemaxów nie wziąłem. Jeśli chodzi o seriale to na pewno wszystkie. Filmy w ogromnej większości. Ostatnimi czasy to mam wrażenie, że to działa tak: kupujemy coś do HBO Go, a potem rozdzielimy na konkretne kanały. Niektóre pozycje pojawiające sie na HBO czy Cinemax (głównie seriale) są nawet kilkanaście tygodni po premierze w HBO Go.

Serial "Modern Family" przez dłuższy czas nie był dostępny w HBO GO, choć leciał na HBO 3. W live był brak dostępu. Dopiero pod koniec zeszłego roku dodali do HBO GO. 

W live nie są dostępne transmisje z rozdania nagród. Brak możliwości oglądania np. Emmy Awards. 

Docelowo chyba skasują stream live swoich kanałów. Ponoć jak ktoś kupuje samodzielnie bez operatora, to tej opcji już nie ma. 

Ale są to jednostkowe przypadki i chyba 99% pozycji z HBO i z Cinemax jest w HBO GO. 

Edited by swordfish

HBO GO pokaże w Polsce mini serial "I Am the Night" amerykańskiego TNT, który w najbliższy poniedziałek będzie miał premierę w USA. Wcześniej pojawiały się informacje, że serial będzie u nas w telewizji TNT, ale to się nie potwierdziło. Do oferty trafi też m.in serial niemieckiego oddziału TNT - "Prawo Artura".

Czyli w naszym HBO Go dzieje się to, co będzie w zapowiadanym, nowym serwisie od WarnerMedia. Czyli produkcje HBO, WB, Turnera plus zewnętrzych dostawców
Podejrzewam, że w późniejszym czasie te seriale pojawią się w TNT.

Serial "I Am the night" widać, że zapowiada się dosyć ciekawie. Jak ktoś lubi takie klimaty.

W takiej małej Polsce nie byłoby sensu uruchamiania kolejnej usługi Warnera obok HBO GO. Dlatego dobrze, że kumulują to w jednej. Przynajmniej będzie więcej treści i zachęty do potencjalnych klientów.

Obecnie mam Netflixa i HBO, ale jakbym musiał wybierać, to chyba wybrałbym HBO Go.

• Haha 1
  • Upvote 1

Ja na całe szczęście nie muszę nic wybierać. Dla mnie te usługi się uzupełniają. Pozycje obowiązkowe dla każdego maniaka filmów i seriali.

• Upvote 2

Bardziej seriali, bo oferta filmowa Netflixa jest ubożuchna. Fajnie, że HBO GO cały czas rozwija ofertę.

• Confused 1
  • Upvote 3