Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przez kilkanaście minut na każdym urządzeniu były błędy. Pierwszy uruchomił HBO GO Evobox i tak się zastanawiam, co to do [...] jest? Dźwięk jakbym oglądał na sprzęcie z lat 90 :D Nie wiedziałem, że takie ekstra audio funduje CP ze swoim cudem techniki...

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się wulgarnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2018 o 14:17, the cable guy napisał:

U mnie przez kilkanaście minut na każdym urządzeniu były błędy. Pierwszy uruchomił HBO GO Evobox i tak się zastanawiam, co to do [...] jest? Dźwięk jakbym oglądał na sprzęcie z lat 90 :D Nie wiedziałem, że takie ekstra audio funduje CP ze swoim cudem techniki...

To akurat problem znany od początku tego cuda techniki, jak to nazwałeś. Co najlepsze CP, twierdzi., że to wina HBO. Dziwnie na innych urządzeniach, dekoderach działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś usunięto kolejną liczbę 31 produkcji. Wśród nich filmy Disneya, np. stare "Kacze Opowieści", tę animację udostępniono w grudniu.

https://www.wykop.pl/wpis/37946813/31-tytulow-usunietych-z-oferty-hbo-go-polska-usuni/

W końcu przywrócili listę ulubionych oraz historię oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też miałem ten dylemat przy przedłużaniu umowy z UPC, ostatecznie Cinemaxów nie wziąłem. Jeśli chodzi o seriale to na pewno wszystkie. Filmy w ogromnej większości. Ostatnimi czasy to mam wrażenie, że to działa tak: kupujemy coś do HBO Go, a potem rozdzielimy na konkretne kanały. Niektóre pozycje pojawiające sie na HBO czy Cinemax (głównie seriale) są nawet kilkanaście tygodni po premierze w HBO Go.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial "Modern Family" przez dłuższy czas nie był dostępny w HBO GO, choć leciał na HBO 3. W live był brak dostępu. Dopiero pod koniec zeszłego roku dodali do HBO GO. 

W live nie są dostępne transmisje z rozdania nagród. Brak możliwości oglądania np. Emmy Awards. 

Docelowo chyba skasują stream live swoich kanałów. Ponoć jak ktoś kupuje samodzielnie bez operatora, to tej opcji już nie ma. 

Ale są to jednostkowe przypadki i chyba 99% pozycji z HBO i z Cinemax jest w HBO GO. 

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO pokaże w Polsce mini serial "I Am the Night" amerykańskiego TNT, który w najbliższy poniedziałek będzie miał premierę w USA. Wcześniej pojawiały się informacje, że serial będzie u nas w telewizji TNT, ale to się nie potwierdziło. Do oferty trafi też m.in serial niemieckiego oddziału TNT - "Prawo Artura".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...