Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby stawka za HBO GO jak najdłużej się utrzymała.Wraz z końcem umowy z operatorem trzeba będzie przejść na tą opcję.

Szkoda, że dopiero tak niedawno HBO GO pojawiło się na Androidzie.

Z tego co widzę filmy z Cinemaxa też są oferowane w HBO GO.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.paypalobjects.com/digitalassets/c/website/marketing/emea/pl/pl/hbo/Warunki_ogo_lne.pdf

Do 31 stycznia 2019r. lub wyczerpania puli 26000 kodów. Aktywacja możliwa do 7 lutego 2019r.

Czy przysługują też 2 miesiące, jeśli wcześniej skorzystało się z 30 dni za darmo, zakładając nowe konto? Próbował ktoś? :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest traktowany jako nowy, bo logujesz się na email (jako subskrybent), a nie jako abonent HBO GO u operatorów (to zupełnie inny sposób logowania). Sam wcześniej korzystałem z promocji od nc+ i teraz skorzystałem z promocji PayPal (oczywiście przy okazji musiałem założyć konto subskrybenta - na adres email).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://media2.pl/media/154507-Rekordowy-okres-HBO-w-Polsce.-Jestesmy-ekspertami-od-filmow-i-seriali.-W-przyszlosci-sport.html

 

Jestem ciekaw, w jaką dyscyplinę sportu zainwestują? Zapewne ponownie w boks, ale miło by było zobaczyć na tym kanale jakieś rozgrywki w NBA, NHL, czy futbol amerykański, albo piłkę ręczną. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym sportem. Niech się skupią na tym w czym są najlepsi, czyli produkcji seriali. W tym roku było co najmniej kilka perełek typu "Genialna przyjaciółka", "Patrick Melrose", "Skandal w angielskim stylu" czy "Ślepnąc od świateł" albo "Ucieczka z Dannemory". Zresztą przyszły rok zapowiada się co najmniej równie dobrze. A i filmowo było nieźle.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rasheed napisał:

W żaden sport nie zainwestują, to po prostu dyplomatyczne stwierdzenie na potrzeby wywiadu, że niczego nie wykluczają, bez planów i z dużym uogólnieniem.

 

 

Oczywiście, że nie. HBO w USA zrezygnowało ze sportu... gość to jakiś amator.

 

HBO powinno przestać rozdawać swoją usługę za darmo, zrezygnować z taniej subskrypcji - 19,99 zł. Zaoferować 4K i stabilną aplikację. 

 

Bo w przeciwieństwie do Netflixa Disney+ jest realną konkurencją dla HBO GO bo znacząco uszczupli ich ofertę.   

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



...w przeciwieństwie do Netflixa Disney+ jest realną konkurencją dla HBO GO bo znacząco uszczupli ich ofertę. 

Nie żartuj, Disney to raptem 10-12 filmów na rok. HBO w zamian pozyskał WB.
Disney+ dla nikogo nie będzie konkurencją, tylko co najwyżej uzupełnieniem. Skupiają się tylko na produkcjach familijnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Faktycznie, ale na Smart TV i konsoli działa.

Edit: laptop, Android już działa.

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:


 


Nie żartuj, Disney to raptem 10-12 filmów na rok. HBO w zamian pozyskał WB.
Disney+ dla nikogo nie będzie konkurencją, tylko co najwyżej uzupełnieniem. Skupiają się tylko na produkcjach familijnych.
 

 

Tylko, że jeśli ktoś jest fanem Gwiezdnych wojen to zainteresuje go serial, który będzie na Disney+. Analogicznie z Marvelem, serial o Lokim zainteresuje każdego widza Avengers. 

 

Może faktycznie się wycofam ze stwierdzeniem, że znacząco. 

 

Niemniej oferta jest dobra fakt, ale ciągle nie wykorzystany potencjał.

 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO GO u mnie działa na Smart TV, PS4, smartfon, przeglądarka w laptopie.

Sprawdziłem to specjalnie dla ciebie kolego. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...