Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce rozpoczynać kolejnej dyskusji o jakości obrazu ale zauważyłem wczoraj bardzo słabą jakość filmu "Tamte dni, tamte noce" Czy u Was też tak słabo to wygląda ? Brak ostrości, piksele widoczne w każdej scenie. Jak włączyłem serial "The Deuce" to wyglądało znacznie lepiej. Czyżby HBO zakupiło tak paskudną "kopię" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe seriale azjatyckie od 1 grudnia w HBO:GO: "Miss Sherock", oraz "Folklor".

https://media2.pl/internet/153819-Azjatyckie-seriale-HBO-Folklor-i-Miss-Sherlock-od-grudnia-w-HBO-GO.html

Chodzą pogłoski, iż zarząd AT&T dąży do tego, aby wszystkie produkcje od WarnerMedia (wcześniej Time Warner), znalazły się w nowej usłudze pod szyldem HBO. Ponoć na tym samym serwisie mają się znaleźć wszystkie filmy WB, kreskówki Cartoon Network, anime, i jeszcze coś więcej.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, słabe HD. A dozują, bo to nie ich, a tylko współpraca z RAI.

Edytowane przez umek
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym itp. wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy miniserial HBO od twórcy "Wielkich kłamstewek" z Nicole Kidman oraz Hugh Grantem w obsadzie. Produkcja na podstawie "Nie chciałaś wiedzieć" autorstwa Jean Hanff Korelitz.

https://satkurier.pl/news/175687/nicole-kidman-i-hugh-grantw-serialu-hbo-the-undoing.html

Edytowane przez Barti
Tytuły książek również podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem dość ciekawy skandynawski dramat wojenny, z ubiegłego roku "Dwunasty człowiek", Norwegia, 1943 rok. Misja ruchu oporu sabotująca działania Gestapo kończy się klęską. Jan Baalsrud (Thomas Gullestad) jest jedynym z dwunastu członków grupy, któremu udaje się ujść z życiem. Niemieccy żołnierze jednak depczą mu po piętach.

Całkiem niezłe kino drogi. Być może nie jest to poziom "Jeńca...", ale nie nudziłem się podczas oglądania. Momentami dość drastyczny obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie obejrzałem po pierwszym epizodzie obu produkcji. Znów mam wrażenie, jakbym oglądał filmy, a nie serial. Nieco podobny zabieg zastosowano w "Trust". Dodatkowo "Ucieczka (...)" została nakręcona w formacie 21:9 (czyli w formacie znanym z produkcji filmowych). Czekam na dalsze epizody obu opowieści.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2018 o 18:53, umek napisał:

Dziś w HBO adaptacja powieści Ellany Ferrante pt. "Genialna przyjaciółka".

https://www.hbo.pl/series/genialna-przyjaciolka-odc-1_-99411

Byłoby miło, gdyby HBO wyemitowało serial w UHD, ale niestety pewnie tylko słabe SD...


Napisałem żale na profilu HBO Polska na FB co do jakości na HBO GO... bo wziąłem na próbę i byłem załamany.
Odpisali mi oficjalnie... że oferują tylko w jakości jak to nazwali dosłownie "DVD" i w najbliższym czasie nie maja zamiaru nic z tym zrobić.

Czyli te "UPSCALE" w marnej jakości wyjaśniają wszystko na HBO GO... Przykre to bo fajnie się uzupełnia z Netflix'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 55MU7052... porównując HBO GO do NETFLIX... to jak Poloneza do Toyoty. Nie oglądam w Ogóle prawie TV... same prawie BluRay 1080p i 4K. 
Chyba już jak się przyzwyczaiłem do tej jakości... to tylko ślepy nie widzi różnicy. Netflix idzie miodzio jak na streaming... choć są seriale słabe np. Alienista gdzie bitrate w niektórych odcinkach idzie 1,8 Mb/s.

Do dźwięku też się przyznali komuś w komentarzach że na HBO GO... w lektorze leci tylko Stereo... oryginalna idzie tylko 5.1 i słychać to od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni jakość krytykują, innym ona nie przeszkadza. Taka firma, jak HBO nie powinna sobie pozwolić na takie dyskusje. Nie powinniśmy w ogóle o tym dyskutować, bo jakość obrazu i dźwięku powinna być bezdyskusyjnie rewelacyjna, a dyskusje powinny dotyczyć oferty. Gdyby to jeszcze dotyczyło jakiejś małej firmy to bym pomyślał, że brak kasy, wiedzy itp. Ale to chodzi o wielkie HBO! W wielu scenach widać gołym okiem pikselozę. Czasem ogromną, przy dynamicznych scenach. Jest lepiej, niż np. na początku roku, ale i tak od Netflixa dzieli ich przepaść.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...