Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy się to komuś przyda ale dziś przypadkiem odkryłem, że choć HBO GO można używać na 2 urządzeniach jednocześnie (5 zarejestrowanych ogółem), to nie wlicza się do tego dekoder nc+. Mogą więc korzystać 3 osoby jednocześnie o ile jeden z nich ogląda na dekoderze nc+ (przyjmuje wtedy 6 urządzeń na koncie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO będzie można wykupić już niedłgo bez umowy z operatorem TV, ale mimi to nadal będzie dostęp do tych 3 kanałów "live"

Nie rozumiem co ci one przeszkadzają w usłudze? :P

A to,że wtedy całość więcej kosztuje a HBO mam i tak w kablówce.Jak jutro skończy mi się umowa z nc+ to w poniedziałek HBO GO wezmę w Play za 25 zł. Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tutaj @Pawop zgadzam się z tobą. To że będzie HBO GO niezależne nie znaczy że nagle będzie większa liczba abonentów. Taniej nadal będzie w pakiecie z HBO w kablówkach lub platformach cyfrowych. No chyba, że się mylę ;) Duży plus, że idą z duchem czasu i są bardziej dostępni , konsole itd.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci mogą się skusić tym, że nie będą musieli płacić kilkudziesięciu złotych za pakiet kanałów, tylko wykupią same HBO Go, nawet jak będzie odrobine droższe niż u operatora.

Poza tym zawsze oferta bez zobowiązania jest droższa niż z zobowiązaniem.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np.u operatorów komórkowych HBO też można wykupić.Ja teraz płacę w Play za wszystko no limit 25 zł i jeszcze Showmax mam na rok za free więc HBO GO w poniedziałek tez wykupie.To i tak wyjdzie mnie taniej niż bym miał płacić w nc+ czy CP.

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO GO dla mnie od momentu jak jest dostępne na konsoli zrobiło się bardzo przydatne. Biorę konsolę jak jadę na weekend do rodzinki i wszyscy są zadowoleni bo nie każdy ma dostęp do HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację. W takich sytuacjach HBO GO jest bardzo przydatne, ale po pierwsze jak wyjeżdżasz z kraju to już nie jest tak różowo, a jak jestem w domu wolę korzystać z dekodera. Zresztą nawet w Vectrze HBO GO jest dawane gratis jak masz już HBO, podobnie jest chyba w CP. Dodatek przydatny, ale tylko dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czechach, na Słowacji i Węgrzech koszt HBO GO (bez wiązania się abonamentem z wybranym operatorem) wynosi 6,99 euro czyli około 30 zł. Myślę, że to bardzo rozsądna cena jak na całkowity brak zobowiązań i liczę, że u nas będzie podobnie.

 

Pamiętam, że jak miałem jeszcze paczkę HBO w CP to i tak oglądałem wszystko w HBO GO, więc dla mnie to w zasadzie podstawa, a nie dodatek. Lubię oglądać filmy i seriale kiedy chcę, a nie dostosowywać się do sztywnych ramówek stacji telewizyjnych. Mając serwis VOD nie musiałem też pamiętać, żeby nagrać dany tytuł, bo o obejrzeniu czegoś "na żywo" prawie nigdy nie było mowy. Teraz mam tylko HBO GO i w zupełności mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conan: Mam nadzieję, że te seriale będą bardzo dobre ale jednak z tym werdyktem poczekaj aż się okaże jaki poziom prezentują te seriale :)

 

Za bardzo przyzwyczaiłem się do Netflixa i teraz będę czekał z "Mozaiką" czy "Counterpart" aż wstawią wszystkie odcinki bo odzwyczaiłem się od oglądania serialu po jednym odcinku tygodniowo.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...