Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mad85, bywało już, że serial był jednocześnie w C+Seriale Extra (trochę wcześniej) i HBO Go.

Masz racje ale wydaje mi się, że wyglądało to tak, że w C+ seriale extra były już wszystkie odcinki i one tam przez jakiś czas były tak jeszcze dostępne i wtedy serial pojawiał się w HBO Go albo po prostu kojarzę to z czymś innym.

 

@Conan to co piszesz w sumie pasuje nc+ pewnie ostatni odcinek jakoś w lutym doda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial dostępny jest wyłącznie w wersji z napisami. Jeżeli nikt jeszcze nie oglądał, to polecam nadrobić. Serial przypadnie do gustu wiebicielom "Rodziny Soprano" ;).

Aż z ciekawości sprawdziłem, bo nie mogłem w to uwierzyć. I jednak przeczucie miałem dobre - serial jest również dostępny w polskiej wersji językowej tzn. w wersji lektorskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Taka mała ciekawostka ;) na PS4 można oglądać zarówno z oryginalną ścieżką dzwiękową i napisami oraz z lektorem.

Czy ktoś może na PS4 sprawdzał działanie kontroli rodzicielskiej? Ustawienie w tryb Kids... Działa Wam to?

Nie używam tego sam córce włączam bajki. Jak będę miał chwilę i niezapomnę to sprawdzę czy to działa i dam znać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się dlaczego HBO dubluje swoją ofertę i nadal utrzymuje usługę HBO (dawniej jako HBO OD) ? Jest to dostępne w nc+ i niektórych kablówkach. Różni się nieco lepszą jakością obrazu niż w GO (dlaczego więc w GO jej nie poprawią ?) ale za to mamy uboższą ofertę, umieszczony znaczek kategorii wiekowej (bardzo dziwne bo nawet na kanałach HBO go nie ma) i brakiem możliwości wyboru wersji językowej. Trochę to dla mnie bez sensu.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO OD na życzenie to usługa dodatkowa na dekoderach takie VOD od HBO GO się tym różni, że nie ma tam kanałów "na żywo"

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się dlaczego HBO dubluje swoją ofertę i nadal utrzymuje usługę HBO (dawniej jako HBO OD) ? Jest to dostępne w nc+ i niektórych kablówkach. Różni się nieco lepszą jakością obrazu niż w GO (dlaczego więc w GO jej nie poprawią ?) ale za to mamy uboższą ofertę, umieszczony znaczek kategorii wiekowej (bardzo dziwne bo nawet na kanałach HBO go nie ma) i brakiem możliwości wyboru wersji językowej. Trochę to dla mnie bez sensu.

Nadal będę się upierał, że HBO GO to tylko dodatek. Jeśli nie zależy mi na napisach(nie rozumiem dlaczego HBO OD nie ma tej funkcji), to wybieram wygodniejszą formę oglądania filmów i seriali z pozycji dekodera, bez potrzeby podłączania laptopa do tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: Jesli korzystasz z kablówki to może nie ma, bo w dekoderze nc+ jest HBO GO. Zamiast podłączać laptopa do tv, spróbuj przy pomocy castowania przenieść HBO GO ze smartfona na tv - o ile Twój tv posiada taką funkcję (to chyba się nazywa chromecast albo google cast) Bardzo fajna sprawa, od grudnia tego roku gdy pojawiła się ta aplikacja wszystko działa jak należy. Nie musisz włączać laptopa, tylko inicjujesz przesłanie obrazu z telefonu na tv i to wszystko.

 

Pawop: te znaczki wiekowe to chyba wynalazek nc+, bo sprawdziłem i identyczne są na C+VOD, kolekcji ale kino itp. Wydają się większe niż na normalnych tv i bez przezroczystości. Mnie one skutecznie zniechęcają do tych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Bardzo fajna sprawa, od grudnia tego roku gdy pojawiła się ta aplikacja wszystko działa jak należy. Nie musisz włączać laptopa, tylko inicjujesz przesłanie obrazu z telefonu na tv i to wszystko.

 

 

Potwierdzam, bardzo dobrze to działa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO GO będzie można wykupić już niedłgo bez umowy z operatorem TV, ale mimi to nadal będzie dostęp do tych 3 kanałów "live" 

Nie rozumiem co ci one przeszkadzają w usłudze? :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...