Skocz do zawartości

Orange - oferty dla przedłużających umowę


Rekomendowane odpowiedzi

Mój przypadek jest ciekawy. Moja żona ma tel. w Orange i ja także. Każdy na siebie. Skończyła się jej umowa więc zadzwoniłem do Orange zapytać o ofertę a as mi powiedział, że max to 40 zł za wszystko, czyli to samo co mają dla nowych. Wkurzyłem się, bo żona do tej pory płaciła 25 zł a miała w tym wszystko za darmo poza tel. na stacjonarne.

Mistrzem [beep]twa okazał się konsultant z DUK Orange, który zamiast ze mną negocjować zaczął przeglądać faktury żony i walić mi teksty w stylu, źe 25 zł to ona płaciła pół roku temu a tak to więcej. Moja źona zamawia sobie kody do seriali w VOD stąd większe koszta ale kolesia z Orange g.... to powinno obchodzić. Tak mnie wkurzył, że postanowiłem przenieść numer do plusa, gdzie wszystko za darmo plus 10 GB netu zaproponowali mi 25 zł abonamentu. Warunek był jednak taki abym numer żony przerejestrował na siebie bo mam w Polsacie TV to się załapię na rabat. No i przeniosłem cesję praw na siebie, ale zostałem w Orange. Powód?

Po cesji praw, które da sie załatwić przez neta w ciągu 24h z ciekawości zadzwoniłem do Orange. Tam miła Pani powiedziała, że ma dla mnie super ofertę bo mam dwa numery tel. u nich i zaproponowała mi darmowe rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y i MMS-y, a także 10 GB neta za 19,99 zł. Czyli panowie da się tylko trzeba kombinować. Umowa na 12 miesięcy.

Rabat mam na abonament 40% do tego ulga 10 zł za zgody marketingowe i e fakturę i wyszło mi 19,99 zł. Tego już Polsat, czy tam Plus przebić nie potrafił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...