Skocz do zawartości

Kanały ZPR Media częścią Grupy Polsat


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak widać, niektórzy nie pojmują tak prostych rzeczy i potrzebują jakichś świętych potwierdzeń. ;)

 

Nie. Tu chodzi o to, kto sprzedaje reklamy do stacji przejętych od ZPR. To, czy będą w CP to inna bajka.

To trochę śmiesznie będzie, a właściwie już jest, że ich własne kanały nie są dostępne w ofercie platformy :lol:

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu, dodatkowo połączono ze sobą dwa posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybko działają. Pojawiło się wcześniej zdziwienie, dlaczego Solorz kupił akurat te stacje. Bo jemu zależy również na dalszej ekspansji w DVB-T. Im więcej Solorz ma tam kanałów, tym większy ma wpływ na atrakcyjność naziemnej telewizji cyfrowej, a ta ciągle - co sami przyznacie - spada. Im mniejsza wartość programowa DVB-T, tym większe zainteresowanie płatnymi platformami, a na wsi oraz w niewielkich miastach, pozbawionych kablówek, CP dominuje.

 

Coś czuję, że bardzo szybko zajdą zmiany w DVB-T.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aż nie mogę się doczekać momentu kiedy Polsat już w warstwie antenowo-wizualnej zacznie mieszać w nowo nabytych stacjach. Na pewno to potrwa (choć może szybciej niż możemy się tego spodziewać) gdy firmy Eski TV czy Polo TV zostaną wchłonięte przez Cyfrowy Polsat. Do tego czasu na pewno wiele się w nich może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu cokolwiek miałoby być wchłaniane, skoro Polsat ma swoją własną potężną infrastrukturę no i ludzi :) Musi tylko mieć zgodę KRRiT i tyle. Przepiąć sygnał może przecież z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aż nie mogę się doczekać momentu kiedy Polsat już w warstwie antenowo-wizualnej zacznie mieszać w nowo nabytych stacjach. Na pewno to potrwa (choć może szybciej niż możemy się tego spodziewać) gdy firmy Eski TV czy Polo TV zostaną wchłonięte przez Cyfrowy Polsat. Do tego czasu na pewno wiele się w nich może zmienić.

Ja bym się nie jarał pojawieniem się powtórek Kiepskich czy paradokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie już nie długo na kanale ESKA TV i nie tylko będzie się pojawiać napis: Na zlecenie Eska TV Telewizja Polsat 2017 lub 2018


Już na Polsat Media jest podany cennik na styczeń.Brak kanałów ZPR.Może nadal będą korzystać ze swojego biura reklamy.

Jak jeszcze Food Network tam widnieje, a od stycznia ma być w TVN MEDIA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedno to wychodzi drogi Emilu - tu i tu Eski zostaną dodane.

Przejdź na poprzednią stroną i tam masz napisane przez endeavoura, że to nie jest takie oczywiste.

 

Co do tematu wchłaniania tych kanałów przez Polsat, to ile razy jeszcze będziesz pisać to samo? Daj sobie spokój na co najmniej kilka tygodni, bo póki co nic się nie dzieje, a tego typu wpisy nic nie wnoszą. Poza tym, że w kółko się powtarzasz ;)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie „Tak czy nie” na Polsat News i w międzyczasie pokazano wypowiedź Donalda Tuska z podpisem źródło: NOWA TV.

 

Nie wiem tylko czy to jest już efekt jakiejś współpracy i wymiany materiałów czy może po prostu NOWA TV jako jedyna tam była i to nagrała, a Polsatu przy nich nie było i to wykorzystali z uprzejmości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...