Skocz do zawartości

Kanały ZPR Media częścią Grupy Polsat


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle podobne, a są po prostu identyczne z pozostałymi stronami kanałów Grupy Polsat, bo administratorem tych stron jest Telewizja Polsat. Również po rozwinięciu strzałki oraz w stopce mamy logotypy oraz odnośniki do stron kanałów, które je posiadają.

 

Szkoda tylko, że takie drobnostki tak długo im zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PowerTV napisał:

Czyżby Polsat nabył jeszcze więcej udziałów w TV Spektrum?

Tylko dlatego, bo ujednolicili wygląd stron internetowych? :lol:

 

Na pewno jest to po prostu efekt zawartej współpracy z nadawcą. Tym bardziej, że ramówka NOWA TV też już częściowo wygląda, jakby to był kanał Polsatu. Pomimo brakujących zaledwie 1,01% do pakietu większościowego w obu kanałach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Tak zwana współpraca marketingowa. Dla Ciebie bez sensu, ale dla tych nadawców ułatwiło to wejście tych kanałów na satelitę i do oferty największej platformy. Nadawcy na pewno coś na tym zyskali. Viasat zasięg, a C+I dzisiaj – jak dla mnie – ma o wiele ciekawszą ofertę, niż ID. Nie raz lubiłem sobie włączyć jakiś polski program i posłuchać o zbrodniach z przeszłości. Do tego sam Polsat też zyskał, bo sztucznie podbił ilość swoich kanałów i z reklam mają odpalany jakiś procent, jak i też wizerunkowo to jakoś działa, bo typowy szary widz zobaczy znaczek Polsatu i już to może zachęcić do włączenia. Nie jest to coś nowego, bo zagranicą również takie coś sie odbywa. Czy to CNN, Bloomberg czy Viacom. Daleko też nie trzeba szukać. Chociażby u Czechów Prima robi coś takiego. Mają już Prima Comedy Central, a niedługo dołączy CNN Prima News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 02:30, remekkkkk napisał:

Przerwa techniczna na Eska TV i Polo TV !

Disco Polo na Eska Extra!

Brawo Polsat. Udało się zniszczyć kolejne kanały.

 

W dniu 26.04.2019 o 18:38, remekkkkk napisał:

Wczoraj po 1 (de facto dziś) cały czas leciało z napisami karaoke. Jak długo nie sprawdziłem.

Tytułów/wykonawców nie podam, nie cierpię tego, nie znam się.

 

Potwierdzam. Faktycznie leci disco polo i z napisami karaoke (sprawdziłem to po 0:00). Wykonawcy m.in. MIG i Andre. Wiadomo Polsat przejął. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...