Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów Orange


jerry01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale poszukuję info czy po złożeniu wypowiedzenia umowy w związku z likwidacją Universal chanel ktoś będzie do mnie dzwonił z działu utrzymania, a jeśli tak to co można wynegocjować? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie przedłużał ktoś  ostatnio Neostradę?Mam  prędkość ok 2-5 mega i umowa się kończy za ok miesiac.Nikt nie dzwoni w celu kontynuacji wcześniej wydzwaniali już pół roku wcześniej.Jak to jest gdy nie wypowiem umowy?Stawki kilkukrotnie w górę czy umowa się przedłuża o dany okres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2019 o 19:35, czerstwy napisał:

Panowie przedłużał ktoś  ostatnio Neostradę?Mam  prędkość ok 2-5 mega i umowa się kończy za ok miesiac.Nikt nie dzwoni w celu kontynuacji wcześniej wydzwaniali już pół roku wcześniej.Jak to jest gdy nie wypowiem umowy?Stawki kilkukrotnie w górę czy umowa się przedłuża o dany okres?

Prosimy skontaktuj się z nami przez czat. Tam przedstawimy propozycje na przedłużenie umowy. sprawdzimy również co stanie się jeżeli umowy nie przedłużysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam, kończy mi się umowa na światełko i oferty w Mój Orange, jak i u wydzwaniających konsuli takie same jak dla nowych.

Podobno działu utrzymania już nie ma, a rabatów nie udzielają, wypowiedzenie można nawet złożyć telefonicznie, przy czym wypowiedzenie też nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem czy dobry dział, ale coś po dacie słabo.

Nikt nie ma Orange TV?

 

Gdzie można na forum sprawdzić ofertę dla stałych klientów?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W środę telefon z Orange w sprawie "uaktualnienia warunków" umowy (do końca jeszcze daleko)

Chodziło o dodanie "klauzuli inflacyjnej" i zmiany definicji gwarantowanych parametrów łącza.

Miało to dotyczyć nowych umów i przedłużanych, musiało Ich bardzo przycisnąć, skoro biorą się za długoterminowe umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Klauzula inflacyjna zakłada, że Orange może podnieść ceny w trakcie umowy, jeśli średnioroczna stopa inflacji w poprzednim roku kalendarzowym przekroczyła 3,5 proc. 

źródło: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/orange-podwyzka-klauzula-inflacyjna-ile-wynosi-jak-bedzie-doliczana-czy-mozna-nie-przyjac-umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy jeśli kończy mi się umowa na Orange Światłowód (bez telewizji), to warto złożyć wypowiedzenie w celu wynegocjowania lepszych warunków? Pytam o to, ponieważ taka praktyka jest powszechna przy przedłużaniu umowy na telewizję satelitarną CANAL+. Czy Orange, również potrafi zejść z ceny przy złożeniu wypowiedzenia? A może lepiej przejść na umowę na czas nieokreślony? Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...