Jump to content
jerry01

Oferty - dla stałych abonentów Orange

Recommended Posts

Cześć. Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale poszukuję info czy po złożeniu wypowiedzenia umowy w związku z likwidacją Universal chanel ktoś będzie do mnie dzwonił z działu utrzymania, a jeśli tak to co można wynegocjować? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edited by Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek.

Panowie przedłużał ktoś  ostatnio Neostradę?Mam  prędkość ok 2-5 mega i umowa się kończy za ok miesiac.Nikt nie dzwoni w celu kontynuacji wcześniej wydzwaniali już pół roku wcześniej.Jak to jest gdy nie wypowiem umowy?Stawki kilkukrotnie w górę czy umowa się przedłuża o dany okres?

Zależy co masz w umowie. Zadzwoń i się zapytaj.

Edited by Barti
Usunięto zdublowaną treść postu. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

W dniu 10.10.2019 o 19:35, czerstwy napisał:

Panowie przedłużał ktoś  ostatnio Neostradę?Mam  prędkość ok 2-5 mega i umowa się kończy za ok miesiac.Nikt nie dzwoni w celu kontynuacji wcześniej wydzwaniali już pół roku wcześniej.Jak to jest gdy nie wypowiem umowy?Stawki kilkukrotnie w górę czy umowa się przedłuża o dany okres?

Prosimy skontaktuj się z nami przez czat. Tam przedstawimy propozycje na przedłużenie umowy. sprawdzimy również co stanie się jeżeli umowy nie przedłużysz.

Jaki niby czat?Kiedyś na jakimś pisałem z konsultantem to totalna olewka.Czat nastawony tylko na podpisywanie umów a nie załatwiania problemów.Ale w tym przypadku to faktycznie ktoś może przytulić prowizje za przedłużenie.Więc może będzie jakieś zainteresowanie.

Dzwonili do mnie z propozycją przedłużenia umowy na Orange Love, 109 zł za cały pakiet. Można coś od nich ugrać za przedłużenie czy nie ma szans?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Do mnie dzwonią od roku, prawie co miesiąc, bo ciągle jadę na automatycznym przedłużeniu za 89zł. I za każdym razem pytam, czy dadzą mi taniej. I niestety...

ile tańsze są oferty od tych na stronie orange.pl przy przedłużeniu na Premium z 1GB/S z doborem Multiroom oraz opcji Filmbox jak i Cinemax? :)

Nie są. Klient zainteresowany przedłużeniem może skorzystać z aktualnej oferty, która wszędzie kosztuje tyle samo.