Skocz do zawartości

KRUK. Szepty słychać po zmroku


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie, że tak określę serial „leży”. Nie jestem zwolennikiem seriali, ale czas mi upłynął szybko przy pierwszym jak i drugim odcinku.

Ostatni serial jaki obejrzałem w całości od dechy do dechy to „Odwróceni”, ale było to dobrych kilka lat temu. To co łączy te dwie produkcje to gangsterka i Policja w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzało nam się "make of...". Oczywiście tam wyświechtane i kurtuazyjne gadki szmatki o niczym. a dokładnie, ze serial postawi historię telewizji na głowie. Kolesie, kolesi muszą zachwalać ale przed ekranem usiłowania oryginalności? .Załosne. Grozy nadal brak, wyodrębniły się 2. watki (policyjny i osobisty) i nawet jazda na koniu w szuwarach bardziej śmieszyła niż nastrajała mrocznie i kontemplacyjnie.

Podkreślanie krzywymi zblizeniami twarzy stanu psychicznego p.K. tylko wkurza. Elementy komiczne (pilnowanie ruska i odprawa komendanta) gryzą się z histerycznymi ujeciami, rwanymi i trafionymi jak róza przy kozuchu (ujęcia koron drzew).

Niewiele akcja się posunęła bo bełkotu coraz więcej (jakieś gadki o zydowskich dzieciach albo przymiarka Kruka biegiem z pokoju do pokoju).

Najżałośniejsze w tym, ze widz ma czekać na rozwikłanie przez człowieka chorego psychicznie i fizycznie. Niby nosi kołnierz ortopedyczny ale w szamotaninie dawał radę. A może ktoś spróbuje czy przy chorym karku mozna?

ach, jeszcze rymowanka, która wypadała nieźle w klimacie. Autorka (bo nie twórcy serialu ją wymyślili)  napisała też 3 zwrotkę, która kończy rymowankę i milutko i cieplutko. Wyrwanie tych 2.  zwrotek miało pracować za grozę.

Oczywiście oglądamy, 44 minuty da się wytrzymać, a przecież musi być lepiej.

Edytowane przez Janina11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzić, wygląda na to, że to facet w średnim wieku (budowa ciała).

Warto by było przyjrzeć się scenie z 1 odcinka, gdy wszyscy zebrali się w trakcie imprezy rodzinnej.

Być może tam ta osoba się znajdowała i chciała widzieć jak Morawski skona na jego oczach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las, tym serial robi się coraz bardziej niedorzeczny. Policjanci mają z niego niezły ubaw. Jak ktoś w takim stanie może pracować w policji? Już to na początku przekreśla całą resztę...

To film, a nie Twoje realne życie... Najlepiej się skupić na jakimś fakcie i oceniać na jego podstawie cały serial. :)

 

DaSpWfMWkAEN5hx.jpgTutaj kartka od darczyńcy perfum, z podpisem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To film, a nie Twoje realne życie... Najlepiej się skupić na jakimś fakcie i oceniać na jego podstawie cały serial. :)

 

A dlaczego nie, skoro całe założenie serialu jest z d..... wzięte? Rozumiem, gdyby do było sci-fi, fantasy, czy jakiś horror, ale jak na razie mamy zwykły kryminał w którym widzimy chorego fizycznie i psychicznie gościa z bronią. Do tego dostajemy na tacy grubą teczkę z jego historią choroby psychicznej, więc jaki cudem trafił do policji? Facet ledwo stoi na nogach, ma omamy, gada sam do siebie, sam sobie wyrządza krzywdę, ale kto by się tym przejmował...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się serial podoba, bo po dwóch trochę przynudzających odcinkach, w których nie wiadomo o co chodzi, wreszcie wszystko zaczyna składać się do kupy... :) Hejterzy jakoś zamilkli, a ocena jak patrzę na filmweb coraz lepsza... :)

Będzie 6 odcinków i mam nadzieję, że na tym Kruk się skończy, Jesienią zobaczymy na Canal+ ,,Nielegalnych''. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat polegający na głupocie i niedorzeczności? Co, kto lubi...

 

Ja wczoraj oglądałem Uprowadzona 2 chyba 3 odcinek i przypomniałem sobie Twój wpis. Gość wpada do jakiejś villi z krótką bronią i wybija armię najemników. A ja myślałem, że to tylko Kruk jest tak robiony.

 

Dla mnie najlepszy jak na razie odcinek 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...