Skocz do zawartości

KRUK. Szepty słychać po zmroku


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku rozpoczęły się pierwsze zdjęcia na planie nowego serialu premium od CANAL+ — „KRUK. Szepty słychać po zmroku”.

 

„KRUK. Szepty słychać po zmroku” to serial kryminalny, który zabierze widzów na Podlasie, gdzie nie tylko natura jest surowa, ostra i nieprzewidywalna. Tacy są też mieszkańcy – jedni milczą, drudzy wciąż mówią, jeszcze inni kryją swoje tajemnice. W Białymstoku dochodzi właśnie do porwania nastoletniego chłopca.

 

Adam Kruk – błyskotliwy inspektor z wydziału kryminalnego – zostaje w tym samym czasie oddelegowany do stolicy Podlasia z Łodzi. Po latach wraca do miasta, w którym spędził swoje dzieciństwo i dorastał. Na miejscu okaże się, że Kruk będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwania, ale także z ciemną stroną swojej przeszłości.

 

W roli tytułowej wystąpi Michał Żurawski („Dzikie róże”), a obok niego zobaczymy również Cezarego Łukaszewicza („BELFER”), Katarzynę Wajdę („Jesteś bogiem”), Andrzeja Zaborskiego („Róża”) oraz Annę Nehrebecką („Chce się żyć”). Za reżyserię wszystkich odcinków odpowiada Maciej [beep]yca, autor „Jestem mordercą” i „Chce się żyć”.

 

Pomysłodawcą i scenarzystą serialu „KRUK” jest Jakub Korolczuk, współscenarzysta filmu „Życie po życiu” z Christiną Ricci i Liamem Neesonem. Za zdjęcia odpowiada Jan Holoubek („Po prostu przyjaźń”) a produkcję: Piotr Dzięcioł (producent nagrodzonego Oscarem® filmu „Ida”) oraz Łukasz Dzięcioł z Opus TV. Serial będzie można obejrzeć w jakości 4K!

 

Facebook: https://www.facebook.com/krukcanalplus/

 

Premierę serialu zaplanowano na wiosnę 2018 r.

 

źródełko: Brand journal nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam odmienne zdanie, serial ten ma w sobie swój specyficzny klimat, albo się to czuje albo nie.

Z niecierpliwością czekam do kolejnego odcinka, bo mnie osobiście 1 odcinek się podobał.

Mało tego typu produkcji jest w Naszym kraju, do tego dobrze dobrana obsada. Dla mnie na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo chodzący policjant w takim stanie zdrowia na służbie i to w terenie? Ech...

Dobra... Sławek nie istnieje i to ma być główna oś fabuły, ale żeby domyśleć się po kilku minutach pierwszego odcinka? Trochę słabo...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Spodziewałem się czegoś lepszego. Zalatuje Łowcą Snów S. Kinga...

Od strony technicznej, część dialogów była niezrozumiała.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Nie abonuje C+ odkąd stracili ligi na rzecz Eleven. Kruka oglądałem w otwartym oknie w kablu. Niby co mam uzasadniać? Po prostu odcinek mi się totalnie nie podobał. Całkowita fikcja. Komisarza na L4 prędzej by wysłali albo do psychiatry, a nie z bronią służbowa na akcję  :crazy:  Produkcja w żaden sposób mnie nie przyciąga, wręcz odwrotnie. Być może mam jakieś wygórowane oczekiwania, ale czego tu się spodziewać po na świeżo obejrzanym w jeden dzień "Mindhunter"   :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Wyrażając swoją opinię w żaden sposób nie zamierzam kogokolwiek zniechęcić do dalszego oglądania tej produkcji. Jeden z kolegów domagał się jakiegoś uzasadnienia, więc uzasadniłem. 

 

Pewnie go oszukali przy przedłużeniu umowy i wszystko co związane z Canal+ jest złe...  :mrgreen: 

 

A koledze się chyba coś pomyliło  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kilka wolnych myśli. Nie pompowaliśmy balonika po jesiennej zgniliźnie to i zawód do przeżycia.

Liczyliśmy, ze Podlasie to jakieś niedomówienia, niejasne powiązania, zmowy milczenia, kliki rodzinne, moze wschodnie okrutne gangi  (a i rodzime), szemrany anturaż i mgliste powiązania, jakaś wymuszona obyczajowością korupcja. Nic z tego.

2 plusy: namolnymi zajawkami C+ nauczył nas fajnej rymowanki ("oskar" dla malca ), nie uszedł uwadze awans komendanta z Królowego Mostu . Niech mu się wiedzie w Białymstoku.

Reszta to niestety kociokwik.

Podzielam uwagi Panów-realistów. Nas też męczy pokazywanie bzdur i stereotypów dla mało rozgarnietych widzów.. Akcja nie toczy się za 7 lasami i 7 górami. Wskazane trochę nawiązania do realiów.

Jeśli ktoś wierzy/wie/wyobraża sobie , że mleko pochodzi z biedronki to jego sprawa. I niech dalej "bawi" się niezwykłością p. Kruka co to w żadnym wypadku nie mógłby być na słuzbie w takim stanie. Panowie realiści zauważyli to wyzej. Nawet od stróza wymagane są badania lekarskie.

Inny cienki stereotyp to blondyna co to wiele rozwikła w przyszłości ale przecież kto się babami w Podlasiu przejmuje?

Introdukcja nawiązuje wprawdzie do jakiegoś formatu z grozą w tle ale to chyba dopiero 6. odcinek wyjaśni po co to było. I gdzie groza?

Ogólnie 1. odcinek nie wciągnął uwagi w najmniejszym stopniu dlatego i my poskarżymy się na słabą wyraźność dialogów (wiekszość z ruchu warg).Jakieś zbitki scen z łazienki i bidula tylko osłabiły czujność. Może dlatego nikt nie dał głośniej.

Jak kto lubi filmy o niczym to może zabije czas ale nawet znajomy policjant z WPG KW K...e  z politowaniem ocenił sposób tropienia kontrabandy. Skad p. (za przeproszeniem) [beep]yca wziął konsultanta ds. policji?

Wiele bzdurnych opowieści pokazano w tv, pewnie i tą obejrzymy . Jednak na razie rozbraja oderwanie od realizmu. Circa 6 wieczorów i premier w plecy. To pewne.

No to teraz po wczesne ziemniaczki obiadowe.Gdzie rosną? Oczywiście w Zielonym  Ogródku Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...