Jump to content

Recommended Posts

Guest kingofsouth

@vigoo, święta słowa. Tragedia jednym słowem. Mam nadzieje , że moja córka nie będzie inspirowała się takimi "dorosłymi".

Ja przy nich to dziadek.  :lol2:;)

Edited by kingofsouth
  • 2 months later...

W lutym mieli 1,36% (4-12) oraz 0,14% (4+). Co daje spadek odpowiednio o 44,03% oraz 53,33% w stosunku do Nickelodeon HD w lutym 2017 r. W porównaniu do stycznia 2018 r. również jest słabiej, bo Nickelodeon HD miał wtedy 1,55% (4-12). W grupie 4+ bez zmian.

• Haha 1
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Widocznie w Viacomie uznali, że zmiany są potrzebne skoro oglądalność Nicktoons jest dość mizerna. Zresztą już w kwietniu br. zaczęli kombinować w ramówce, po czym wyleciał o godz. 15:00 jeden odcinek ''Awatara Legendy Aanga'', zastępując ten serial kolejnym odcinkiem ''Inwazji Kórlików''.

Wcale mnie nie dziwią spadki oglądalności. Skoro puszczają takie współczesne badziewie, które jest mdłe i nawet nie zabawne. Rozważyliby emisję porządnych i dawnych kreskówek, a byłoby z pewnością lepiej.

• Haha 1

Mnie się nie podoba ta nowa ramówka. Zresztą w tym roku w stacjach kreskówkowych jest patologia. Pingwiny usunęli z dziennej ramówki niemalże całkowicie i zostawili jeden odcinek w weekendy. A tak niedawno w maju oglądałem np. Jimmy Neutrona, a tu znowu zmiany. Nie podoba mi się Nicktoons. Jeszcze pół roku i pewnie kanał zniknie. A tak dobrze się zapowiadał...

• 4 months later...

Nick HD był lubiany z wielu powodów, a głównym z nich był brak reklam. Zmieniła się nazwa stacji, kanał "zyskał" reklamy i czar prysł... A wystarczyło tego jednego błędu nie popełniać (nie dodawać reklam) i stacja nadal byłaby popularna... 😣

• Mr. Orbita changed the title to Nicktoons
  • 2 months later...

Od 2 kwietnia będziemy dzielić Nicktoons z Wegrami.

Źródło: https://www.gyerek-vilag.tk/2019/02/uj-gyerekcsatorna-indul-magyarorszagon-nicktoons.html?m=1 (po węgiersku, polecam przetłumaczyć)

A poza tym do ramówki dziennej wróciły Pingwiny z Madagaskaru (na razie o 17:50 i przed 21 - niedługo będzie tylko przed 21)

Edited by BW134