Jump to content

Recommended Posts

@matjot

EPG jest podawane na dalsze dni, ponieważ zapewne ktoś naprzód nie potrzebnie przetłumaczył ramówkę na język polski wersji Nickelodeon International.

Edited by lukx95

Bo EPG na dalsze dni jest normalne dla Nicka HD po polsku?

Może dlatego, że ramówka jest przygotowywana z większym wyprzedzeniem, co jest przecież oczywiste. W dodatku Nickelodeon HD to kanał międzynarodowy, więc tym bardziej. Nie było mowy o końcu jego całkowitego nadawania, a jedynie o tym, że w Polsce już go nie będzie.

I wygląda na to że Nicktoons nie będzie. Cała kampania reklamowa poszła w... a przepiąć feedu Nickelodeon HD na Nicktoons nie mogą.

Nie - zrobiłem skan całej pozycji 13°E, nie ma śladu. Zapewne przełączą w ciągu dnia ;)

A strona zniknęła, usunęli to co było i wróciła zapowiedźc72a4e6a21b3643a64e430c44b5cfbd0.jpg

Niby wróć 15 lutego, a jak jest 15 lutego to nie ma nic

Edited by matjot

To jest kanał dziecięcy, więc nikt nie będzie w tej stacji koczował od godzin wczesno rannych, aby podmieniać logotyp.

Dla dzieciaków liczy się w tej chwili ramówka, że jest co oglądać na ekranie. A tak jak piszecie, przed południem lub popołudniu co mają zrobić to zrobią.

Logotypu nie podmienią bo to Nickelodeon HD dla całej Centralno Wschodniej Europy. Ramówka jest dla Nickelodeon CEE/HD, a nie Nicktoons. Nawet w CP EPG nie wyłączono

Zmiana dokonana. Logotyp znajduje się w prawym dolnym rogu. Oznaczenie HD w lewym górnym.

Guest kingofsouth

Tak to wygląda. :)

2018-02-15_220528.jpg

Edited by kingofsouth

U mnie tak samo przy czym w odbiorze z tv kablowej na tą chwilę brak dźwięku.

I wygląda na to że Nicktoons nie będzie. Cała kampania reklamowa poszła w... a przepiąć feedu Nickelodeon HD na Nicktoons nie mogą.

Nawet zniknęła reklama z nick.com.pl.

No to się naoglądaliśmy.

Nie siej zbędnego zamętu :crazy:

Czy z MTV MUSIC też było tak gładko? No nie. VIMN w Polsce nigdy nie było dobre, jeśli chodzi o sprawy techniczne.

Zmiana dokonana. Logotyp znajduje się w prawym dolnym rogu. Oznaczenie HD w lewym górnym.

I bardzo dobrze! W tym miejscu powinny być wszysykie logotypy ekranowe, jak to jest na HGTV, E! czy kiedyś MGM HD.

Tylko to "HD" mogli dać normalnie obok logotypu.

Też jestem zwolennikiem. Ale podpis HD... jest tak samo super, jak podpis HD na Nickelodeon HD (już nieistniejący w Polsce) i Polsat News HD.

Nie jest super. Logotypy powinny być jednolite także na ekranie, a nie rozłożone na różne elementy.

Mnie się logo w tamtym miejscu nie podoba.  Znaczek HD mógłby być trochę mniejszy. 

Jak dla mnie wszystko okej. Jedynie minus na razie to brak EPG w nc+.. Ma może ktoś informacje o wszystkich emitowanych tam programach? Interesuje mnie czy będzie Jimmy Neuron oraz Fanboy i Chum Chum :)

Mnie się logo w tamtym miejscu nie podoba.  Znaczek HD mógłby być trochę mniejszy. 

I w ogóle znaczek HD  jak by nie mógł być koło nazwy kanału nie podoba mi się odzielanie zaśmiecanie ekranu.