Skocz do zawartości

enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do logotypu, to jeśli VECTRA dostała je prosto od VIMN Polska, to w takim razie w Polsce będzie jego poprzednia wersja, która jest także w Stanach Zjednoczonych (czerwona wersja kolorystyczna), a nie obecna, obowiązująca np. w Wielkiej Brytanii i Irlandii czy Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

...A przy logotypie brak HD ? :mrgreen:

Najważniejsze, żeby sam przekaz był HD. Dzieci nie potrzebują zbędnych znaczków na ekranie. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.Na wikipedii jest już teoretycznie zawartość programowa Nicktoons Polska i... na razie zapowiada się ,że będzie to taki (przynajmniej na początku) Nick JR z 4/5 "normalnymi" kreskówkami Nickelodeon.

Czekam na ramówkę.

Nie sugeruj się polską Wikipedii w przypadku tematów telewizji, bo tam ludzi sobie fantazjują i nikt tego nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony super ,bo podoba mi się 90% rzeczy z ramówki + wracają takie kreskówki jak:

-Avatar Legenda Aanga

-Avatar Legenda Korry

-Danny Phantom

-Zagroda według Otisa

-Jimmy Neutron

-Potwory Kontra Obcy

-Turbo Dudley

i pewnie jeszcze jakieś tytuły oraz premieruja nowe rzeczy.

Jedyne co mi się nie podoba w tej ramówce to inwazja kórlików i ten nowy Alvin.

 

Z drugiej strony dziwne jest to ,że ramówka cały czas co kilka dni się zmienia oraz kreskówki (szczególnie te co powracają lub są nowe) nie zaczynają się od pierwszego odcinka.,tylko np. leci 3 sezon.

Ramówka bardzo mi się podoba ,więc bardzo byłym zawiedziony gdyby okazała się nieprawdziwa .

 
Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z jednej strony super ,bo podoba mi się 90% rzeczy z ramówki + wracają takie kreskówki jak:

-Avatar Legenda Aanga

-Avatar Legenda Korry

-Danny Phantom

-Zagroda według Otisa

-Jimmy Neutron

-Potwory Kontra Obcy

-Turbo Dudley

i pewnie jeszcze jakieś tytuły oraz premieruja nowe rzeczy.

Jedyne co mi się nie podoba w tej ramówce to inwazja kórlików i ten nowy Alvin.

 

Z drugiej strony dziwne jest to ,że ramówka cały czas co kilka dni się zmienia oraz kreskówki (szczególnie te co powracają lub są nowe) nie zaczynają się od pierwszego odcinka.,tylko np. leci 3 sezon.

Ramówka bardzo mi się podoba ,więc bardzo byłym zawiedziony gdyby okazała się nieprawdziwa .

 

 

 

Z klasyków jest jeszcze Spongebob.

 

Serio narzekasz na kórliki? Przecież to kozacka bajka, można na niej parę razy paść ze śmiechu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do logotypu, to jeśli VECTRA dostała je prosto od VIMN Polska, to w takim razie w Polsce będzie jego poprzednia wersja, która jest także w Stanach Zjednoczonych (czerwona wersja kolorystyczna), a nie obecna, obowiązująca np. w Wielkiej Brytanii i Irlandii czy Niemczech.

Logo może być innego koloru niż na tej grafice, gdyż niebieskie jest już Nick Jr., z MTV Music też były spekulacje, do momentu oficjalnego wypuszczenia promo, które latało na kanałach Viacom'u w pl, więc poczekajmy, aż poleci jakaś zapowiedź na kanale Nick HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie nie wiadomo. Ale patrząc na to, że VIMN przełączył Nickelodeon i Nick Jr. do MPEG-4, a Comedy Central i Comedy Central Family w SD zakończą nadawanie, to można obstawiać, że właśnie Nickelodeon również dostanie swoją wersję HD.

 

Logo może być innego koloru niż na tej grafice, gdyż niebieskie jest już Nick Jr., z MTV Music też były spekulacje, do momentu oficjalnego wypuszczenia promo, które latało na kanałach Viacom'u w pl, więc poczekajmy, aż poleci jakaś zapowiedź na kanale Nick HD.

Z kanałami MTV to jest inna sprawa, bo one normalnie mają logotypy w różnych kolorach. Natomiast Nicktoons nie. A to, że Nick Jr. też ma niebieski kolor, to nie ma to żadnego znaczenia, bo niebieski Nicktoons też był, w Wielkiej Brytanii i Irlandii chociażby.

 

A dziwi mnie, że w komunikacie od VECTRY jest stara wersja logotypy, bo większości regionów (Wielka Brytania i Irlandia, Niemcy, Skandynawia, Belgia i Holandia, Ameryka Łacińska, Afryka, Bliski Wschód) obowiązuje właśnie żółta animowana wersja "toons".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...