Skocz do zawartości

Odkodowany AXN Pack


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie, ciekawe czy w tym roku też będzie odkodowane okno HBO i czy wszystkie kanały z tej paczki, a moze tylko określone godziny :?: Wg. mnie nawet 2 dni całkowitego okna to byłoby coś pięknego, tzn nie całkiem dla mnie, ale dla tych, którzy nie mają ten opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Cyfra+ mogłaby od Świąt, czy od Nowego Roku pomyśleć o takim ruchu, jak kiedyś z Ale Kino! i przesunąć (zlikwidować) pakiet AXN (zostawić AXN MaxPack), lub 3 wymiary Discovery do komfortu.

 

To byłoby naprawdę dobre posunięcie. :wink:

 

O Kino Polska już nie wspomnę, bo to bez mrugnięcia okiem powinni zrobić i przestać pobierać te 3,50,- (chyba tyle?) za ten kanał. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze. Axn'y ( SCI-FI i CRIME ) nie są stacjami ambitnymi. Słabe seriale puszczane nonstop po pewnym czasie znudzą się każdemu. No chyba, że ktoś jest aż tak bardzo zafascynowany kinem kosmicznym i kryminalnym. To drugie to przynajmniej jest interesujące. E T ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie napisałem:

Fakt, Cyfra+ mogłaby od Świąt, czy od Nowego Roku pomyśleć o takim ruchu, jak kiedyś z Ale Kino! i przesunąć (zlikwidować) pakiet AXN (zostawić AXN MaxPack), lub 3 wymiary Discovery do komfortu.

 

To byłoby naprawdę dobre posunięcie. :wink:

 

O Kino Polska już nie wspomnę, bo to bez mrugnięcia okiem powinni zrobić i przestać pobierać te 3,50,- (chyba tyle?) za ten kanał. :evil:

I podtrzymuję. AXN do komfortu. AXN Pack jako opcja za 5,- (nie 8,-) miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...