Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał sypie premierami (więcej premier, niż na DC):

Disney XD - styczeń 2019: - Star Butterfly kontra siły zła - 7-11, 14-18 stycznia - Jedenastka - 14-18, 21-25, 28-31 stycznia - Avengers: Misja Czarnej Pantery - 12-13, 19-20, 26-27 stycznia

Disney XD - luty 2019 Jedenastka - 1, 4-8, 11-15, 18-22, 25-28 lutego Avengers: Misja Czarnej Pantery - 2-3, 9-10 lutego Gwiezdne Wojny Najlepsi z najlepszych [nowy serial] - 2, 9, 16, 23 lutego Kacze opowieści [premiery odcinków 1 sezonu z Disney Channel] - 9, 16, 23 lutego Prawo Milo Murphy'ego - 11-15, 18-22 lutego Kosmiczne kurczaki w kosmosie - 25-28 lutego.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.01.2019 o 22:38, JohnnyBravo97 napisał:

Hej, dokładnie tydzień temu, 6 stycznia, Disney XD zakończył nadawanie w Australii. Czy jest to możliwe w Polsce? :/

Jak to zakończył nadawanie?? Ale czy coś dali w jego miejsce, czy po prostu całkowicie w Australii usunęli Disney XD z satelity, żeby mógł nadawać tylko w internecie na wyłączność Disney+, tak jak już swego czasu było z kanałem Animax, który jest dostępny na VOD????

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest przykładowe info z Wikipedii. Niektóre programy z Disney XD przeniesiono do Disney Channel. https://en.wikipedia.org/wiki/Disney_XD_(Australia_and_New_Zealand)

Cytat

On 1 December 2018 it was announced that Disney XD would cease broadcasting on 6 January 2019, with a selection of programming moving to Disney Channel. Some of the programs continuing to air on Disney Channel include Star Wars Resistance and various Marvel animations.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie bardzo prawdopodobne.

Poza tym w Indiach zrobili rebrand z Disney XD na Marvel HQ.

Mamy luty ,a w planach na 2019 za granica jest tylko 1 nowy serial.

Od jakiegos czasu DXD nie robi oryginalnych seriali nowych.Wiekszosc zakonczyli czy to animowanych ,czy to live action. Kacze opowiesci ,big 6 czy Greenowe to sa  oryginalne produkcje DC.Nie zapowiada sie na to ,by kanal byl rozwijany.Wiekszosc to odgrzewane kotlety lub rzeczy zapozyczone z DC .

 

Wydaje mi sie ,ze bd po prostu DC ,D Junior i Disney Serwis streamingowy.

 

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to był największy błąd Disneya. Wykupić taki świetny kanał, jakim był Jetix (jeszcze wcześniej Fox Kids). Gdzie są takie bajki jak: "Wunschpunsch" (nie wiem, czy dobrze napisałam), "Dzieciaki z klasy 402", "Odlotowe Agentki" (chociaż jeszcze całkiem nie tak dawno były one na Nicku), "Świat wg. Ludwiczka", "Pucca", "Rodzinka Pytalskich", "Ach ten Andy" oraz jeszcze pamiętam taką kreskówkę, chyba coś o superbohaterach, ale nie jestem tego pewna, pamiętam tylko, że był tam duet??? Czarnowłosy chłopak w niebiesko-białym kombinezonie i rudowłosa dziewczyna w prawie identycznym kostiumie, co ten chłopak, tylko że różowo-białym. Była bardzo fajna, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu, jak ktoś wie, to bardzo proszę o napisanie. Z Disney XD "Wodogrzmoty Małe", "Kacze opowieści" i "Fineasz i Ferb" się bronią, reszta to niestety badziewie, nie dziwię się więc, iż ten kanał powoli upada.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Tamta bajka raczej nie była produkcji Japońskiej, tylko Francuskiej lub Belgijskiej (kreska całkiem podobna do "Odlotowych Agentek"), bardzo możliwe nawet, że to było od tego samego twórcy.

P.S. pamiętam, że jeszcze oprócz wspomnianego wcześniej przeze mnie duetu (chłopak i dziewczyna) było też dziecko, chyba mały chłopiec.

Aha i jeszcze coś (sorki, że tak się rozpisałam), ale właśnie znalazłam na YouTube kanał o nazwie: Marvel HQ Deutschland. Nie wiem, czy to jakiś fandom, czy po prostu oficjalny profil kanału Marvel HQ, który zamierza powiększyć swój zasięg nie tylko w Indiach, ale również i w Niemczech. Skoro tak, to może niedługo trafi i do Polski?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2019 o 19:21, Lukop napisał:

Gdyby te obecne seriale Marvela nadawały się jeszcze dla nieco starszych odbiorców niż kilkulatki... Poziom klasycznego Spider-Mana z lat 90-tych, Spectacular S-M czy Avengers EMH i jak dla mnie mógłby być i Marvel HQ.

Jakby wprowadzili u nas Marvel HQ to obok nowości faktycznie mogliby puścić starych X-Menów, Silver Surfer oraz Thora (tego animowanego).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam co się zmieni/zmieniło w ramówce. Może to są ostatnie zmiany? Pod koniec stycznia zakończył się ostatni serial krótkometrażowy "Myszka Miki". Z seriali fabularnych zniknęły "Szczury laboratoryjne" a jutro zniknie "Oddział specjalny". Serial "Jedenastka" będzie do 8 marca, ale od 4 lutego powróci "K.C. Nastoletnia agentka". Od wczoraj powrócił serial "Mech-X4".  Do seriali animowanych powrócą "Furiki" 25 lutego, a do 3 marca będzie leciał "Star Butterfly kontra siły zła".  :)

Edytowane przez JohnnyBravo97
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz mi sie przypomnialo ,ze Disney przeciez kupil juz jakis czas temu Fox i prawa do Marvela,z tego tez powodu takie ruchy moga byc prowadzone.

Co do seriali ,to chociazby Star Butterfly jest przykladem na to ,ze Disneyowi na tym kanale nie zalezy.Poczatkowo ,z tego co pamietam,to byl serial oryginalny DXD.Gdy zaczal odnosic dobre wyniki zostal przerzucony do DC,tak jak 7k czy Gravity Falls.Wiekszosc nowosci na kanale ,to sa nowosci z DC lub jakies produkcje nieoryginalne ,ktore szybko spadaja z emisji.Tak jak mowilem. Prawie nic sie nowego nie dzieje,caly czas powtorki lub rzeczy z DC.Ramowka wyglada na coraz bardziej uboga.

Szkoda tylko ,ze nie korzystaja  z biblioteki Jetix ani nawet ze swojej ,bo chetnie bym sobie obejrzal Zeka i Luthera chociazby

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokemony to nawet nie wiadomo czy zamierzają kontynuować. Łapią takie opóźnienia i przerwy, że ostatni sezon zdążył pojawić sie na Netfliksie kiedy emisja w TV była podczas bardzo długiej przerwy po wyemitowaniu 1/3 sezonu. Obecnie od wielu miesięcy serialu nie ma w emisji... porównajmy to z USA, gdzie 20 poprzednich sezonów i filmów niemal natycnmiast pojawiło się w ichnim serwisie VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...