Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Disney XD nie ma profilu na FB, tylko konto na YT, które poza przekazywaniem zapowiedzi programowych - często z opóźnieniem - nie służy niczemu. Kiedyś jeszcze przekazywali komentarze widzów wyżej, obecnie nawet nie wiadomo, czy to robią.

 

Dzisiejsza powtórka filmu "Zoroark: Mistrz iluzji" po przerwie reklamowej, zamiast powrócić do filmu w momencie przerwy, rozpoczęła się od nowa. Ups.

Na nk jest grupa oficjalna Disney XD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co z tego korzystają. Aż postanowiłem się zalogować i jest tam w grupie łącznie 13904 użytkowników, 208669 wyświetleń oraz 2459 wpisów. Grupa istnieje od 29.11.2012. Ciekawe dlaczego nie ma ich na FB. Nie stać ich na to?

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DC to taki kanał bardziej dla osób pięknej płci, a DXD bardziej dla płci męskiej.

 

W najnowszej kampanii promującej serial „Strażnicy Galaktyki” oraz kanał Disney XD wystąpią lokalni influencerzy – JDąbrowsky, Kiślu, Smav i Thorek. Premiera serialu o grupie superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie, już 14 marca o 18:25 tylko w Disney XD.

 

 

Kampania ma na celu promocję serialu oraz zaprezentowanie kanału Disney XD jako jedynego miejsca, gdzie spotyka się jednocześnie wielu superbohaterów. Teaserem kampanii jest casting, w którym każdy z youtuberów wciela się w pięć postaci ze „Strażników Galaktyki”. Na kanałach influencerów, gdzie filmy są już dostępne, można głosować, w którą postać dany youtuber wcieli się w zwiastunie do serialu. Zwiastun – utrzymany w formie homemade – będzie można obejrzeć na kanale Disney XD przed serialem „Strażnicy Galaktyki” od 25 kwietnia do 13 maja.

 

Sukces kinowego filmu zapewnił „Strażnikom Galaktyki” miejsce wśród najlepszych – obok „Spider-Mana” i „Avengers” – produkcji Marvel Studios oraz wpłynął na decyzję o powstaniu serialu animowanego. Opowiada on o przygodach zuchwałego Petera Quilla, który w obronie wszechświata łączy swoje siły z czterema outsiderami.

 

Nieokrzesany awanturnik Peter Quill staje się celem pościgu po tym, jak kradnie tajemniczy artefakt – obiekt pożądania siejącego postrach w całej galaktyce Ronana. Aby umknąć groźnemu prześladowcy, Quill jest zmuszony do zawarcia przymierza z czwórką kompletnie nieprzystających do siebie opryszków: szopem-rewolwerowcem Rocketem, drzewokształtnym humanoidem Grootem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą oraz żądnym zemsty Draxem Niszczycielem.

 

W obliczu zagrożenia wszechświata, gdy wyjdzie na jaw prawdziwa moc artefaktu, grupa niesubordynowanych indywidualistów będzie musiała zewrzeć szyki, by stanąć do bitwy, od której zależeć będą losy całej galaktyki. Na widzów kanału Disney XD w każdym odcinku będzie czekać mnóstwo emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.

 

Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku w Disney XD.

 

Na postacie, w które wcielą się youtuberzy, można głosować na ich kanałach youtube od 5 do 13 marca.

 

Zwiastun z udziałem JDąbrowskiego, Kiśla, Smava i Thora już w kwietniu na kanale Disney XD.

 

 

 

Źròdło: http://www.tvlider.pl/ruszyla-kampania-disney-xd-z-udzialem-popularnych-polskich-youtuberow/

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DXD nigdy nie był "dla płci męskiej", zawsze był nijaki, a teraz jest nijaki bardziej. Nie mam pojęcia, kim są ci ludzie, nie są nawet znani na YT, co dopiero w ogólnym rozrachunku.... jeden z nich wystapił w dubbingu "Zwierzogrodu" i już wtedy próbowano sugerować, że ktokolwiek o nim słyszał. Żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale od 30 kwietnia większość europejskich wersji DXD (w tym w polski) będzie miało w większym lub mniejszym stopniu zunifikowane ramówki:

http://programtv.naziemna.info/program/st/disneyxd=2018-04-29

https://www.programme-tv.net/programme/chaine/2018-04-30/programme-disney-xd-75.html

http://dagenstv.com/se/chart/?cha=344&dat=2018-04-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie tam zmiana wychodzi nam naprawdę na Plus.Patrząc na majową  ramówkę mamy 4 dość ciekawe premiery,uporządkowaną lepiej ramówkę,a i układ ramówki nocnej się zmienia ,dzięki czemu pojawi się w nocy więcej produkcji (teraz ,jeśli się nie mylę ,leciały 3-te same kreskówki w nocy) i to takich ,które mi się podobają.Może z czasem Disney XD zacznie korzystać z potencjału nocnej ramówki i wciśnie od czasu do czasu trochę starszych pozycji jak np.Zeke i Luther.Jeden z moich kolegów trafnie zauważył ,że dzięki tej zmianie będziemy mieli o wiele,wiele szybciej premiery nowych seriali czy nowych odcinków.Jedyne co mnie dziwi to ta tabelka.Obiektywnie patrzać Disney XD i DC są moim zdaniem najlepszymi obecnie kanałami z kreskówkami.CN czy Boomerang ma już lata świetności za sobą i obecnie są to tylko cenzury i kiepskie nowe produkcje ,a te "dobre" jak Pora na Przygodę czy parę innych CN kompletnie nie szanuje.Z Nickelodeonem trochę podobnie,jedynie Nicktoons jakoś ratuje sprawę.Teletoon to dno i strasznie dziwi mnie tak duży wzrost.A o kanałach typu Nick jr nawet nie myślę ,bo ja juz w wieku przedszkolnym oglądałem CN czy Fox Kids :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wychodzi na to, że Disney XD PL stał się "polskim" okienkiem dla Disney XD EMEA. Dlaczego piszę "polskim okienkiem"? Ponieważ zunifikowano częściowo ramówkę, z tą różnicą, że w niektórych godzinach, np.: godz. 7-8:30, mamy inne kreskówki niż tzw. "okienko" skandynawskie i francuskie. Dla przykładu u nich w tym czasie są emitowane Kacze Opowieści, Fineasz i Ferb oraz Prawo Milo Murphy'ego, podczas gdy u nas emitowane są w tym czasie Supa Strikas i Główka pracuje. W tych godzinach, co jest wspólna ramówka, polski tekst jest usunięty z ramówek. Choć paradoksalnie niektóre odcinki Wodogrzmotów małych nadal są emitowane z polskimi planszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...