Jump to content

Recommended Posts

Zakadam nowy temat, bo nie znalałem takiego na forum.

Nie wiecie dlaczego Jetix powiększył i to bardzo swoje logo :?: teraz jest wielkie, jak... jak nie wiem co. Bardzo mnie to wkurza, takie wielkie, zresztą nie tylko u nas w kraju taki ruch zrobili :/ Ktoś wie dlaczego tak jest :?::roll:

Guest Anonymous

Spójście dlaczego to logo jest duże,bo się zmienia na Power Rangers reklamuje ten serial (chyba) na Jetix dlatego... :P:roll:

Nom powiększyli by było widać że chodzi o power rangers: mystic force, czyli kolorowych maniaków z petardami pod kostiumem i udającymi w krzyku że upadają... w scenerii średniowiecza ;>

Prawdopodobnie wszystko wróci do normy jak premiera serii się skończy ;p

jak na razie nic nie zapowiada, zeby zmienili logo, bo premiery odcinków zaczynaja sie w kazdy weekend ;/

O #$#%# takiego loga to jeszcze nigdy nie widziałem, oni chyba myślą, że ludzie są ślepi, to samo dotyczy logo Jetix Play.

lol, to nie mogą zrobić małego loga Jetix, które zamienia się w takie jak obecnie logo Power Rangers??

O Arek dobrze mówi :) tak właśnie powinni zrobić :idea: Pozatym na Jetix Play też jest za duże a nie widać żeby reklamowali Power Rangers czy jakiejś innej bajki :?:roll:

to logo jest beznadziejne. Poza tym reklamowanie jakiegoś serialu. Jetix za mocno reklamuje siebie, to jest beznadziejne. O właśnie jakiś czas temu na Jetix widzialem reklamę Disney Channel :lol: dziwne, ale śmieszne.

Disney ma sporą część udziałów w Jetix, nawet jest chyba właścicielem tego kanału, więc naturalne, że puszczają reklamę Disney Channel.

ale wcześniej nie widziałem ich reklam na tym kanale.

jakby ktoś nie widział o który kanał chodzi to legenda:

ich- Diseny Channel

tym kanale- Jetix

no i od razu lepiej się ogląda, a nie z takim WIELKIM logiem, które było wcześniej. Chyba przeczytali nasze posty :D i poprawili :D

A jaką aferę zrobiliście z powodu tego dużego loga zrobiliście ;p wiedziałem że jak na reklamują te kolorowe ludki to wróci do normy.

Wielkie logo Jetix jest odpychając nie można na nie patrzeć aż chce się zmienić kanał. Dość duże logo ma również TVP Historia. Moim skromnym zdaniem takie logo nie pomaga lecz odstrasza logo kanału telewizyjnego powinno być małe i przezroczyste widz powinien koncentrować się na oglądanej audycji a nie na wielkiej kolorowej plamie w rogu ekranu.

Ech ja byście się trochę grafiką zajmowali to byście ich zrozumieli ^^' już mówiłem po co im te duże logo.

Wydaje mi się, że jest jeszcze większe niż poprzednio :? Co oni robią? Przecież tego nie da się oglądać, chociaż Jetix i tak schodzi na psy, coraz gorzej z nimi wg mnie.

Ja nie mam długo tego kanału,ale też mi się wydaje,że cieńko z nim.Mając ten kanał przez 2 miesiące,gdybym chciał mógłbym obejrzeć z 5 razy ten sam odcinek Naruto....jak nie więcej :? czy oni w kółko puszczają to samo ?