Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do komentarza pana karola - popieram go:

 

W Francuskim Disney XD są nadawane takie seriale jak: Power Rangers, S.A.W - Szkolna Agencja Wywiadowcza (i do tego się odniosę właśnie)

 

 

Francuski Disney XD podpisał umowę o nadawanie brytyjskich seriali na ich kanale, czyli zajmował prawie 25% całej ramówki Disney XD, i w tym cała parodia, a w programie Disney XD nie widziałem, żadnego serialu dla dziewcząt, czyli te seriale jak H2O - Wystarczy Kropla, czy W.I.T.C.H idą do Disney Channel, a dla Dzieci z Jetix Play idą do Play Disney i Play Disney

będzie nadawał od 5 do 22 (czyli jak Jetix Play obecnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Playhouse Disney.

 

Nie mam pojęcia skąd Ci się wziął w ogóle ten dopisek "Central and Easter Europe". Dla Turcji kierowany jest oddzielny program, który zasięgiem obejmuje także kraje arabskie. Z Europą nie ma nic wspólnego - a to że mamy Jetix Play we wspólnej wersji to raczej przypadek. W końcu Turcja jest krajem bardziej euroazjatyckim, niż europejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyślasz jakieś bzdury. Przede wszystkim Jetix Play jest podległy jedynie spółce Jetix Europe. Co prawda istnieje jeszcze Jetix Central & Eastern Europe, ale ta kieruje kanałami Jetix na rynkach Rosji czy Rumunii. Jetix Play jest marką spółki Jetix Europe, która tak naprawdę w chwili zakończenia dystrybucji Jetix na rynkach Starego Kontynentu przestanie funkcjonować.

 

Ale żeby do Ciebie dotarło. Przede wszystkim nie potwierdzono zmiany nazwy Jetix Play na Playhouse Disney (przestań wreszcie popełniać błąd w nazwie), po drugie nawet jeśli ten kanał powstanie, będzie podlegać bezpośrednio dyrektorowi Disney-ABC Television Group odpowiadającemu za rynki europejskie. Generalnie już teraz tak jest, jednak marka Jetix dalej istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie w pisaniu postów! Mam pytanko: Skąd macie takie ciekawe informacje na temat zmiany nazw kanałów jetix i jetix play? Chciałbym wiedzieć o tym jak najwięcej( choćby oficjalne daty). Wszystkie nowości w TV bardzo mnie interesują... A teraz wypowiem się na temat spotów disney XD. W innych krajach, w których zmiana nastąpiła, lub ma nastąpić, w spocie pojawiają się napisy w różnych językach. W Polsce nie ma nic. Widzowie pewnie nie podejrzewali, że ta wspaniała piosenka opowiada o kanale, który zastąpi ich ulubionego jetixa :) Dzisiaj napisałem do jetix i może czegoś się dowiem. POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszperać po internecie: https://satkurier.pl/news/47468/we-wrzes ... jetix.html

Na temat Jetix Play nie ma żadnych informacji, wszystko to to spekulacje.

Jeśli chodzi o sam spot Disney XD w Jetixie - wygląda to jak zapowiedź nowego kanału w Polsce, a nie zastąpienie nim Jetixa. Myślę, że większość osób się tego nie spodziewa. Może z czasem coś się wyjaśni, bo zdaje mi się, że tych spotów jest więcej niż jeden i im bliżej września, tym będzie w nich więcej informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co piosenka jest śpiewana po polsku, wiecie? Jetix był fajnym kanałem, gdzie już weszły seriale z Disney Channel m.in: "Nie ma to jak Hotel", czy "Fineasz i Ferb". Tamte seriale są ciekawe i można je obejrzeć. Zobaczymy je także w Disney XD wkrótce. Disney XD rządzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://gry.onet.pl/28063,1560589,artykul.html

 

Dzięki The Walt Disney Company (Polska) dzieci mają codziennie kontakt ze swoimi ulubionymi postaciami poprzez znane kanały telewizyjne: Disney Channel (serial „Hannah Montana”) i Jetix. A już wkrótce, od 19 września, ten ostatni zostanie zastąpiony przez skierowany bardziej do chłopców Disney XD (stacja ma być dostępna w podstawowych pakietach dostawców kablowych i na platformach cyfrowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO teraz mi odpowiedzcie panowie,jeżeli Jetix niedługo Disney xd jest w pakiecie komfortowym w cyfrze+ a piszą że ma być dostępny w podstawowych pakietach to czy w cyfrze+ ten kanał pojawi się w PAKIECIE podstawowym+ za 42,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda Jetixa

Ciężko się było przyzwyczaić do zmiany nazwy z Fox Kids, bo to przecież był pierwszy kanał dla dzieci w Polsce i pierwszy kanał który pojawił się w pierwszej polskiej platformie cyfrowej - Wizji TV. Sentyment pozostał. A teraz znowu kolejna zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentyment pozostał, ale kanał już dawno się zmienił. W sumie nie mam już skojarzeń Jetix i Fox Kids. Nowa baza kreskówek, inny target - Fox Kids na dobrą sprawę opierał się głównie na powtórkach, co niektóre seriale przenoszono do Fox Kids Play. Mimo to od początku do końca nadawano te same seriale kilkukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...