Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecień się jeszcze nie zaczął, a ukazała się już ramówka na maj. Ciekawe dlaczego tak szybko? A, więc tak..."Główka pracuje" będzie do 5 maja, "Star Butterfly kontra siły zła" będzie od 1 kwietnia do 26 kwietnia, a powróci "Kick - Strach się bać" od 6 maja. Jeżeli chodzi o seriale fabularne to zostaną tylko "Szczury laboratoryjne", które będą od 1 kwietnia..."K.C. Nastoletnia agentka" jest do dnia jutrzejszego razem z "Poradnikiem zakręconego gracza", a seriale "Oddział specjalny" oraz "Z kopyta" będą od 1 kwietnia do 3 maja. Podsumowując, jestem ciekaw czy polska wersja Disney XD zdąży obchodzić swoje 10 urodziny (19 wrzesień).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Główka pracuje" zostaje w emisji. Nowe odcinki "Kaczych opowieści" od 3 czerwca. Powrót kreskówki "Kick Strach się bać" od 6 maja oraz "Star Butterfly kontra siły zła" od 13 czerwca. "Oddział specjalny" oraz "Z kopyta" emitowana będzie do piątku, a "Penn Zero - Bohater na pół etatu" do 26 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 15:28, JohnnyBravo97 napisał:

Kwiecień się jeszcze nie zaczął, a ukazała się już ramówka na maj. Ciekawe dlaczego tak szybko? A, więc tak..."Główka pracuje" będzie do 5 maja, "Star Butterfly kontra siły zła" będzie od 1 kwietnia do 26 kwietnia, a powróci "Kick - Strach się bać" od 6 maja. Jeżeli chodzi o seriale fabularne to zostaną tylko "Szczury laboratoryjne", które będą od 1 kwietnia..."K.C. Nastoletnia agentka" jest do dnia jutrzejszego razem z "Poradnikiem zakręconego gracza", a seriale "Oddział specjalny" oraz "Z kopyta" będą od 1 kwietnia do 3 maja. Podsumowując, jestem ciekaw czy polska wersja Disney XD zdąży obchodzić swoje 10 urodziny (19 wrzesień).

Okaże się, że 19 września zrobią rebranding kanału na Disney Cinemagic albo Marvel HQ Polska XD

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvel HQ nie przyjmie się w Polsce. 90% lub nawet 100% produkcji Marvela jest zakończonych na aktualny stan, kolejny kanał z powtórkami i premierami/nowymi odcinkami raz na ruski rok, śladem Nicktoons.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 3.08.2019 o 14:22, neo_patryk napisał:

Disney XD to nie jest jakiś mały kanałek, aby mógł zakończyć nadawanie, bądź przeprowadzić rebranding bez oficjalnego komunikatu zapowiedzianego z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. 

Dokładnie. Jeżeli jakiś rebranding będzie np. na Marvel HQ Polska, to na pewno o tym poinformują, tak jak to było w przypadku zmiany Jetix na Disney XD, gdzie nawet puszczali reklamę zapowiadającą nowy kanał.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.09.2019 o 12:52, JohnnyBravo97 napisał:

Disney XD upada coraz bardziej..."Prawo Milo Murphy'ego" zakończy się 29 września, a "Kosmiczne Kurczaki w Kosmosie" zakończą się 4 października. To którego miesiąca typujemy zakończenie nadawania? :D 

Może 20 stycznia 2020 r. zmieni się w Marvel HQ, tak jak 20 stycznia tego roku w Indiach????

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu przed Star Butterfly (22.30) widziałem reklamę Marvela w formie krótkiej historii jednego bohatera. Trwało to około 3-4 minut a na końcu pojawiło się logo Marvel. Chciałem zobaczyć to drugi raz, ale jeszcze na to nie trafiłem...Może to zapowiedź tego co się stało w Indiach? :/ W październiku mają być nowe odcinki Spider Mana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...