Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj nie oglądam takich programów, ale dziś mi się zdarzyło. Leciał jakiś film, który wydał mi się mieć spore podobieństwo do Gwiezdnych Wojen, do kreskówki. Było to o jakiejś turboenergii. Nieważne. W każdym razie okazuje się, że na tym kanale nawet kreskówki nie dają rady. Mimo, że kreskówka z natury rzeczy nie ma dużych wymagań, to jednak parę razy zauważyłem strasznie dużą pikselizację obrazu w takich bardziej dynamicznych scenach. Wychodzi, że dobrze nadawanych kanałów jest mało. Można policzyć na palcach. Nawet jedna ręka wystarczy. A nawet może być to ręka mutanta, który ma mniej palców niż 5. Smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Z dniem 1 czerwca br., wersja Disney XD przeznaczona dla Stanów Zjednoczonych, wprowadziła lekkie zmiany w oprawie graficznej oraz w logotypie.

Znaki "XD" są obecnie wypełnione szarym kolorem (z wyjątkiem pierwszych sekund emisji danego serialu - wówczas występuje logo w kolorze zielonym), a identy prezentują się następująco:

 

611b64354a2e1e15e6d5fb60494e2290.png

 

093410bab4d6ab5eff2146b232ac099a.png

 

bbef36d93822971356f85c072140441c.png

 

4406e1a0b150d9d5dda98cd6da7c92ad.png

 

 

Kopiowanie i rozpowszechnianie obrazków bez mojej zgody zabronione. Zapy kanału Disney XD HD w ramach DirecTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 - Awatar mój powinien sygnalizować, iż mam dostęp do DirecTV, a że z natury nie lubię chwalić się, więc nie rozgłaszam po forum faktu dostępu do tej marki. :wink:

Pozazdrościć! *.* Nie ukrywam, że ciekawi i nurtuje mnie kilka kwestii związanych z amerykańską platformą, ale nie będę Ci zawracać głowy takimi rzeczami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od 18 do 31 października włoski Disney XD +2 był poświęcony serialowi Marvela Ultimate Spider-Man i z tej okazji nadawał pod nazwą Spider-Man Channel.

 

Podobna akcja była w czerwcu, w dniach od 8 do 21. W tym czasie kanał był poświęcony serialowi Disney'a Hannnah Montana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Disney XD nie ma profilu na FB, tylko konto na YT, które poza przekazywaniem zapowiedzi programowych - często z opóźnieniem - nie służy niczemu. Kiedyś jeszcze przekazywali komentarze widzów wyżej, obecnie nawet nie wiadomo, czy to robią.

 

Dzisiejsza powtórka filmu "Zoroark: Mistrz iluzji" po przerwie reklamowej, zamiast powrócić do filmu w momencie przerwy, rozpoczęła się od nowa. Ups.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...