Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Będzie 4 sezon. W ameryce jest już emitowany a u nas jest odstęp 6 miesięcy. Myślę że czerwiec/lipiec będą już emitowane odc. 4 sezonu :>

 

1 kwietnia maraton z serialami: Z Kopyta , Szczury laboratoryjne oraz Crash & Bernstein. To wszytko od godziny 8:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten kanał to jakaś kpina. Spójrzcie na ich kanał YT, ludzie proszą o przywrócenie starych bajek jak np. Sonic X, Naruto, Transformers Animated, H2O, Megaman a oni co? Ciągle od roku mówią że rozpatrzą propozycje itp. a nic na to nawet nie wskazuje! Oni traktują widzów jak jakiś podludzi których zadowoli się zastępując Sonica jakimiś zwierzętami w bieliźnie. Masakra :/ Już dawno przestałem oglądać ten kanał i czekam już tylko na to aby sie coś zmieniło i przywrócili stare, dobre programy Jetixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle od roku mówią że rozpatrzą propozycje itp. a nic na to nawet nie wskazuje!

 

Żeby rok... To trwa od 3 lat (z hakiem), mniej więcej tyle mają konto na YT. Kiedyś, gdy byłem widzem kanałów Disneya to tam wchodziłem i na okrągło się domagali Galactik Football, głównie sezonu 3 i w końcu się doczekali, ale na przywrócenie czekali rok, a na 3 sezon chyba 2 lata...

 

Swoją drogą pamiętam disneyxdcenter.pl ... Strona ta istniała od lipca do grudnia 2009 i całe wakacje spędziłem na niej :D Było to lepsze niż ich kanał na YT, bardziej przejrzyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GF to był pic na wodę - licencję mieli wcześniej, potem zrobili akcję, że niby "na prośbę fanów", tyle że np. o powrót Naruto prosiło nieporównywalnie więcej osób, i to jeszcze przed startem stacji - gdy zmieniono wstępną ramówkę na ww. stronie, wybuchł niezły bunt ;)

 

Niestety prośby widzów są konsekwentnie ignorowane od początku istnienia stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Wydaje mi się, że mają więcej takich materiałów niż Disney Channel - przy czym dotyczy to głównie filmów i najnowszych sezonów seriali.

 

Część losowych odcinków różnych programów niestety już dawno była emitowana w wersji dwukrotnie przycinanej, i rzeczonemu odcinkowi Fineasza i Ferba też się tak dostało - 16:9 przycięte do 4:3, a potem znów do 16:9... i w niektórych kablówkach (np. analogowe UPC) znów do 4:3 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...