Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od 6 stycznia o godz. 21:25 nowe odcinki Aarona Stone'a, a także pod koniec stycznia finał tego serialu i finał Nie ma to jak Statek z odcinkiem Rozstanie w Paryżu. Od 8 stycznia na DXD nowe odcinki Dzieciaka kontra Kota i Kick'a strach się bać, jakby połączone maratonem Kick vs. Kat (po polsku brzmi Kick kontra Kot). Premiera od godz. 9:25 na Disney XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu także nowe odcinki Ja w kapeli na Disney XD. Emisja w każdy piątek, powtórki codziennie na Disney XD. Te odcinki co będą emitowane mają chyba zostać już puszczone do końca. Oglądaliście serial "Para Królów"? Ja go obejrzałem i mówię wam, że serial jest najlepszy. Powtórka pierwszych dwóch odcinków - Jutro o 08:45 na Disney XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 6 stycznia o godz. 21:25 nowe odcinki Aarona Stone'a, a także pod koniec stycznia finał tego serialu i finał Nie ma to jak Statek z odcinkiem Rozstanie w Paryżu. Od 8 stycznia na DXD nowe odcinki Dzieciaka kontra Kota i Kick'a strach się bać, jakby połączone maratonem Kick vs. Kat (po polsku brzmi Kick kontra Kot). Premiera od godz. 9:25 na Disney XD.

 

 

A co z 3 sezonem Nie ma to jak statek ? Nie bedzie juz emitowany ? To chyba zart z ich strony do widzow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam E250 źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli to, ze 6 to bardzo duzo i mysle ze napewno przyciągnie to sporą widownie przed TV. Oczywiście z plusem dla nich. Szkoda ze jest to juz ostatni sezon tego sitcomu. Serial jest dosc ciekawy, a przede wszystkim komediowy co przyciaga uwage wielu widzow(rowniez i mnie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, od 5 lutego 2011 na DXD nowy sezon "Nie ma to jak Statek", a 12 i 13 lutego 2011 na DXD: Weekend złamanych serc z serialami tj.: Fineasz i Ferb, Dzieciak kontra Kot i Ja w Kapeli, w których główni bohaterowie przeżywali rozterki miłosne, a i 22 stycznia 2011 na DXD: Dzień kapeli z serialem Ja w Kapeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja domagam się, aby na DISNEY XD pojawiła się również angielska ścieżka dźwiękowa :read: . Gdy oglądam Fineasza i Ferba to chcę słyszeć głos Ashley Tisdale jako Candace!!! - inaczej oglądanie tej kreskówki traci sens, to samo odnosi się też do innych filmów, których nie ma już na DISNEY CHANNEL - The Suite Life On Deck. :read: W końcu weszliśmy do Unii Europejskiej a w cywilizowanych krajach naprawdę wypada znać drugi język :!: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym miesiącu na DXD: Nowe odcinki serialów: Connor Heath: Szpieg Stażysta (odc. 14-17), Zeke i Luther (odc. 36-39), Awengers: Potęga i Moc (odc. 14-16), Ja w Kapeli (odc. 17, 16 i 18), Dzieciak kontra Kot (odc. 29-30, 34), Nie ma to jak Hotel (odc. 80-83). Dodatkowo 5 lutego 2011 zostaną powtórzone w Maratonie bliźniaków: Zack & Cody vs. Brady & Boomer Twins Marathon odcinki seriali: Para Królów (odc. 1-7) i Nie ma to jak Statek (niektóre odcinki 1 i 2 sezonu). Start maratonu: Sobota o 8:20 na DXD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...